Moterims

domeciausi ka papasakotume apie seksa moterims. tikrai daug yra inte prirasyta bet kazkaip nesutinku kad dar ir parodyti galetu :)
bent jau savo praktika papasakotu. labai idomu ar moterim kaip ir vyrui reikia to paties energijos islaikymo?

2 Komentaras

  1. Smagu kai kazkoks vyras inte raso zinąs kaip moteri ismokinti jausti ir kaip jai elgtis, kad ji, atsieit, patitru sekso malonuma :) Taip sakant matomai prisimena savo praeita gyvenima moters kune :) Jau tie vyrai… ir uz moteri ir uz save, taciau tik savo naudai

  2. Be abejonės – viskas kitaip. Na va mąstau, kaip čia padarius ar forume ar svetainėje įdėti straipsnius? Jeigu forume atsiras aktyvūs lankytojai tada savaime info gautusi.
    Moterims visi sekso subtilumai yra šimtus kartų sudėtingesni nei vyrams. Ir šiaip, pats malonumo jautimas yra kitas, kitoks, įvairesnis. Viskas priklauso nuo individualių savybių ir stebėtina tai, kad kiek moterų tiek ir skirtingų jautimų. Kiekviena moteris nešasi savitą tik jai vienai priklausantį seksualumą. Tarp kitko moteriškas seksualumas, kuo jis tvirtesnis, galingesnis, tuo jo mažiau matosi išorėje, tačiau labai stipriai jaučiasi. Štai kodėl kartais sakoma… „nieko ypatingo, o dėl jos vyrai eina iš proto”. Traukos jėga sklindanti iš moters dažniausiai palaikoma meile, nuostabu kai taip ir būna, tačiau kai ne ,,, tada būna labai įtempti santykiai.
    Sakyčiau nuo tokios info ir reiktų pradėti aiškintis kas ir kaip. Be to, lietuvaitės turi savo įgimtą moteriškąją galią, kurią valdė vaidilutės, ir kas žino kur viso to yra šaknys. Tam tikri lietuvaičių sugebėjimai, savybės, bruožai duoda joms daugybę galimybių turėti tikrąją meilę, apie kurią daugelis tik skaitė senovės knygose, nes šiolaikiniai autoriai rašo …tik iš savo patirties ir sugebėjimo svajoti.
    Tikras seksualumas arba galia slypi ne kūno formose, nors kūno forma, ji lyg viliojimo ataka, visada suveikia vyro akis. Tačiau tai, kas vadinama moteriškumo galia yra … galvoje :) – sugebėjime jungti protą ir jausmus į vientisą srautą ir balansuoti tarp jų geriausiame pasirinkimo variante.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+