Moteriškąją logiką susigalvojo vyrai

Vyrai prisimąstė iki to, kad leidžia sau tokią didybę, kaip imti moterims patarinėti, kaip su jais kalbėtis. Jau yra straipsniai, parašyti keistai vienišų ir labai susirūpinusių moterimis vyrų, kurie drįsta teigti, kad jie yra pajėgūs žinoti, kas yra moteris, nebūdami ja.

Galbūt Lietuvoje ir neatsiras savimylų straipsnių, tačiau būtina žinoti paprastą tiesą, kad visais laikais, kai vyrų asmenybės tobulėjimas sustodavo, jie arba tapdavo donžuanais, lakstančiais paskui visas mergaites, arba imdavo rašyti mokslinius darbus apie moterų charakterį ir orgazmą. (Gaila, bet tai tinka ir moterims taip pat)

Amerikonų mokslininkai atrado, kad smegenų baltoji ir pilkoji medžiaga, formuojanti „protą“, randasi skirtingose vietose pas vyrus ir moteris: moterims priekinėje smegenų žievės pusėje, o vyrams priekinėje dalyje yra tik pilkosios medžiagos, o va baltosios iš vis nėra paskirstytos kitose smegenų dalyse. Tai reiškia, kad moters smegenys daugiau pažeidžiamos, rašo Corriere della Sera ( InoPressa.ru.) Trauma priekinės dalies, kurioje randasi beveik visas „protas“, gali labai pakenkti mąstymui. Vyrams nieko panašaus neatsitinka.

Padarytas eksperimentas įrodė, kad intelekto skirtumo tarp vyrų ir moterų nėra, tiesiog jie skirtingai, tačiau tiksliai atsako į užduodamus kausimus. Moterų mąstymui veikia baltosios smegenys, vyrų pilkosios. Du smegenų tipai, nežiūrint skirtingų kelių, gali pasiekti tų pačių aukštumų, sako progresuojantys mokslininkai.

Tyrimai rodo, kad vyrų ir moterų, mergaičių ir berniukų mąstymo kokybė lygiavertė, tačiau skirtinga. Japonijoje iš vis nedaromi jokie lyčių mąstymo skirtumai, turbūt japonai pirmieji suprato, kad moteris ir vyras yra dvi lygiavertės, tačiau visiškai skirtingos būtybės.

Kad moterų yra mažai kai kuriuose moksliniuose elitiniuose sluoksniuose, tai reikia žvilgtelt į vis dar nelygiavertę moterų padėtį šeimos ir religijos atveju. Taip, vyrai turi sugebėjimą greičiau perimti informaciją, tačiau pas juos nėra sugebėjimo veikti abiejų pusrutulių veikla kartu. Moteris gali paraleliai virti valgį, kalbėtis telefonu, prižiūrėti vaikus, žiūrėti serialą ir kartu jį kritikuoti, ir neskaito viso to kokiu tai ypatingu sugebėjimu, tuo tarpu vyrams vien kūdikio priežiūra jau pakankamai sudėtinga.

Jau yra aišku ir akivaizdu, kad vyriška logika, kuria jie statė pasaulį, nepasiteisino ir nebeturi tęsinio. Gyvenimas rodo, kad vyrų sukurti įstatymai paties gyvenimo yra atmetami.

Jeigu vyras jūsų klausosi ir klauso, o dar ir sutinka su jumis, tai būkite budrios, dažnai vyrai tai daro kokių nors motyvų vedami… seksualių ar turtinių. Be abejo, truputį „skaudu” kad taip yra, tačiau tai turi ir gerąją pusę: kalbėkite bet kokią makalynę, vis tiek užskaitys kaip moterišką logiką, o tuo galima ir pasinaudoti.

Šovinizmas

Moterys puikiai žino, kai vyras įsikala į galvą kokią tai nuomonę, tai ką moteris besakytų, kokius argumentus ar faktus pateiktų, viskas veltui, vyras lieka su savo logika; jis ignoruoja moterį, suversdamas viską moteriškai logikai.

Kad save iškelti ir pajuokti moterį, vyrai pasitelkė į pagalbą ne tik literatūrinius – jumoristinius žanrus, bet ir mokslinius atradimus. Koks tai Baškirovas rado moteriškosios logikos genetinius molekulinius mechanizmus, o ypač vyrai – matematikai mėgsta teoremas apie moteriškos logikos nepakankamumą. Prirašyta internete ne tik straipsniai, o ir tomai knygų, o va be tos moters taip ir negali nė teptelti. Koks tai Beklemyševas netingėjo rašyti ir ne kartą ištaisyti savo raštus, kad papildytų žiniomis ir filosofiniais tauškalais apie moteris ir jų logiką, tačiau taip ir nesuprato, kad jis neturi su kuo suprasti moterį, nes gamta nedavė vyrams suprasti moters mąstymo galimybių protu, tačiau davė suprasti galimybę jausmu – meile, be kurios moterims lieka tik pajuoka iš jų loginio mąstymo.

Kodėl moteriškos logikos „žinovai“ atmeta vyrų ir moterų smegenų, kūnų ir paskirties skirtumus? Kodėl jie mano, kad moteris – nemąstanti, nevairuojanti, netaisanti variklių, taip kaip jie, yra nelygiavertės logikos? Galbūt jie turi vyriškumo problemų, kurias bando užglaistyti, ieškodami moterų trūkumų?

Stebina ir kita vyrų dalis, kuri skaito tuos straipsnius ir ima eksperimentuoti su savo artimais, mylimosiomis, uošvienėmis, kaimynėmis, ir tuos eksperimentus aprašinėti internete. Kažkaip neatrodo, kad tikri vyrai galėtų šitaip elgtis, galbūt tikri ir nesielgia? Galbūt tie straipsniai parašyti vyrų, kurie ilgai sėdėjo „po kulniuku“ ir galop atsiėmė savo, rašydami ir darydami mokslinius atradimus moteriškos logikos sumenkinimui.
Kodėl šiandien moterys vis dažniau renkasi karjerą vietoje šeimos, vyro? Kodėl jos darosi ištvermingesnės už juos?

Vyrams gresia masinis išmirimas, dėl vyriškojo geno nykimo

Vyrų Y chromosoma, o kartu su ja ir visa vyrų rūšis yra išnykimo pavojuje, teigia The Daily Mail remdamasi profesoriaus Dženifer‘o Greims‘o darbu – nacionaliniame universitete Australijoje. 300 milj. metų atgal Y chromosoma susidarydavo iš 1400, o šiandien tik iš 45 genų. Tyrėja sako, kad su laiku jie išnyks iš vis, o kas tada įvyks su vyrais, tyrėja negali atsakyti. Gamtoje egzistuoja graužikas, kuris neturi Y chromosomos, o jos vyriškumo funkciją perėmė … kitas genas. Tai be abejo guodžia.

Vyras ir moteris – dvi lygiavertės planetos būtybės, su visiškai skirtingais kūnais, padėtimi ir paskirtimis, tačiau puikiai vienas kitą papildantys visapusiškoje veikloje. Ir kai tik tai taps suvokta tiek vyrų tiek moterų ir bus bent pradėta įgyvendinti, planetoje įsivyraus tobulumo kokybė.

© I Metrikienė

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+