Naujos statybos butai Klaipėdoje: kaip išsirinkti svajonių namus?

Tenka pastebėti, kad naujos statybos butai Klaipėdoje yra pasirenkami vis dažniau: pirkėjus vilioja mažesnės būsto šildymo išlaidos, modernesnis buto išplanavimas ir įrengimas, šalia namų įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, privatūs automobilių stovėjimo parkai, ir t.t. Priežasčių, kodėl verta rinktis naujos statybos butą, yra tikrai nemažai, tačiau iš gausybės pasiūlymų tikrai ne visada yra paprasta išsirinkti patį tinkamiausią. Taigi, į ką vertėtų atsižvelgti renkantis savo svajonių namus?

Pasitarkite su bankais

Visada yra svarbu sužinoti, į kokią pinigų sumą „telpate“.  Jei jums reikės imti paskolą, tokiu atveju pirmiausia vertėtų pasitarti su bankų konsultantais: jie galės įvertinti, kokia preliminari paskola jums gali būti suteikiama, todėl būsto paieškos galės būti paprastesnės. Taip pat vertėtų pasidomėti, kokio dydžio turėtų būti pradinis įnašas: tai priklauso nuo to, ar perkate pirmąjį būstą, ir t.t. Iš anksto numatę būsimą biudžetą galėsite gerokai susiaurinti būsto paieškas, taigi, paieška bus kur kas greitesnė ir sklandesnė.

Būsto plotas

Renkantis savo svajonių namus visuomet atsižvelgiama ir į tai, koks yra būsto plotas: įprastai iš anksto numatoma, koks turėtų būti kambarių skaičius, kokio išplanavimo pageidaujama, ir t.t. Jei norite įsigyti kuo erdvesnius namus, puikia pasirinkimo galimybe gali būti „Saulės butai“: vieno kambario butai yra 31 kvadratinio metro ploto, dviejų kambarių – 41-54 m2, trijų kambarių – 56-100 m2. Gera žinia yra tai, kad norintys pakankamai erdvių namų turi galimybę sujungti du ar kelis butus į vieną, todėl būstas tikrai pateisins visus jūsų poreikius. „Saulės butai“ džiugina ir ypatingai patraukliu būstų išplanavimu, kuris atitinka visus svarbiausius šiuolaikinio žmogaus poreikius.

Ką rinktis: įrengtą butą ar būstą su daline apdaila?

Kartais pirkėjai nori įsigytą būstą įsirengti patys, o tam tikrais atvejais yra svarbiau tai, kaip greitai bus galima įsikelti į naujus namus. Nauji butai Klaipėdoje gali būti ir su daline, ir su pilna apdaila, todėl verta pagalvoti, kuris šių galimų pasirinkimų galėtų pateisinti jūsų asmeninius poreikius. Jei norite, kad butas būtų įrengtas pagal visus jūsų norus, tokiu atveju gali pasiteisinti butai su daline apdaila, tačiau nusiteikite, kad tokia galimybė pareikalaus ne tik papildomų išlaidų, bet taip pat ir jūsų laiko bei pastangų.

Koks yra numatytas būsto šildymas?

Šiandien vis didesnio populiarumo sulaukia grindinis šildymas, kuris džiugina ne tik estetiškesniu vaizdu, tačiau taip pat gali užtikrinti kur kas tolygesnę šilumą. Tuo atveju, jei namai yra šildomi radiatoriais, kai kurios namų vietos yra šiltesnės nei kitos, todėl tai gali sukelti tam tikrų nepatogumų. Kas kita, jei yra įrengiamas grindinis šildymas, kuris garantuoja tolygų šilumos srautą. Nors neretai yra nerimaujama, kad toks šildymo tipas gali pareikalauti pernelyg didelių išlaidų, tačiau praktika rodo, kad toks pasirinkimas neretai leidžia sutaupyti pinigų.

Ar susisiekimas yra pakankamai patogus?

Dar vienas dalykas, kurį svarbu įvertinti, – tai vieta, kurioje yra įrengtas būstas. Nauji butai Klaipėdoje yra siūlomi labai skirtingose miesto dalyse, todėl palanku įvertinti, ar čia bus pakankamai patogus susisiekimas, ar šalia rasite prekybos centrų ar tam tikrų įstaigų, ir t.t. Jei esate pratę visur keliauti nuosavu automobiliu, taip pat derėtų pasidomėti, ar šalia namo yra įrengtų privačių aikštelių: niekam ne paslaptis, kad didmiesčiuose ne visada pavyksta rasti vietą, kur būtų galima pasistatyti transporto priemonę, taigi, šis kriterijus taip pat yra labai svarbus.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+