Prostatito gydymas namuose

Tikriausiai esate girdėję, kad nemaža dalis urologinių ligų yra susijusios su prostata. Viena iš daugiausia nemalonumų sukeliančių yra prostatitas. Pajutus simptomus būtina apsilankyti gydytojo kabinete, kad būtų parinktas efektyvus ir tikslingas gydymas. Laikantis gydytojo rekomendacijų sėkmingai galima gydytis namuose.

Kas yra prostatitas?

Tai – prostatos uždegimas, kuris gali būti ūmus arba lėtinis. O pastarasis, savo ruožtu, dar gali būti skiriamas į lėtinį bakterinį ir lėtinį nebakterinį.

Prostatitas priskiriamas prie dažniausių vyrus kamuojančių ligų, o drauge ir nemaloniausių. Situacijai nė kiek nepadeda ir tai, kad ši liga gana sunkiai bei ilgai gydoma. Ją būtina kuo anksčiau identifikuoti ir imti gydyti, mat negydomas prostatitas linkęs komplikuotis – didelė tikimybė susidurti su tokiomis problemomis kaip ilgas bei kur kas sudėtingesnis gydymas, suprastėjusi potencija, vaisingumo sutrikimai ar net onkologiniai susirgimai.

Ar galimas prostatito gydymas namuose?

Geriausia pajutus simptomus kreiptis į urologą. Juk kuo skubiau ieškosite pagalbos, tuo didesnė tikimybė, kad greičiau atsikratysite šios nemalonios ligos. Prostatitui gydyti yra keli būdai. Kuris iš jų tinkamiausias, priklauso nuo ligos formos. Dažnu atveju taikomas gydymas antibiotikais. Bloga žinia ta, kad daugeliu atvejų vaistų vartojimo kursas trunka tikrai ilgai – maždaug nuo 4 iki net 12 savaičių. Jei ligos forma leidžia, gydytojai siūlo natūralios kilmės preparatus, siekiant išvengti antibiotikų keliamo šalutinio poveikio.

Gydant prostatitą gali būti taikoma psichoterapija, jei pacientas susiduria ir su seksualinėmis problemomis, neretai taikomos fizioterapijos procedūros, gydymas proteoliziniais fermentais.

Prostatitas dažniausiai gydomas namuose, skrupulingai laikantis gydytojo nurodymų. Be gydymo vaistais ar kitais gydytojo urologo skirtais būdais, svarbu, kad gijimo laikotarpiu pacientas subalansuotų mitybą, laikytųsi poilsio režimo, svarbi miego kokybė, rekomenduojama pasilepinti karšto vandens voniomis. Jei gydymas nusimato ilgas, tai jo pradžioje rekomenduojama susilaikyti nuo seksualinio gyvenimo, o vėliau, atvirkščiai, reikėtų laikytis reguliaraus, aktyvesnio lytinių santykių ritmo. Prostatito gydymas namuose bus sėkmingas tada, jei laikysitės gydytojo nurodymų. Dėl konsultacijos su gydytoju visada galite kreiptis į https://www.homosanus.lt/

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+