NeEkologiškas maistas

Pasakykit ar galima pilnavertiškai florantietiškai maitintis, mintant vien tik neekologišku, maximoje pirktu maistu?

7 Komentaras

 1. O gal ir vanduo, oras GMO? Gal praeita rasė jau seniai visą žemę modifikavo, kai dar mūsų nebuvo? Gal užsidėkime dujokaukes ir nebeišeikime iš namų? O gal.. gal gal..??? :itrauke:

   

 2. Smagus Tu Artūrai, kai visą gyvenimą maitindamasis dvėsena ir genetiškai modifikuotais organizmais staiga taip priešiniesi prieš juos, tai piešiasi toks linksmas vaizdelis:

  GMO blogis, saugokites!!! Tuo tarpu Tavo kūno lastelės :ojojoj: mąsto: ee, ant ko čia varai :shock:

  Artūras wrote:

  O neišmanymas nesidomėjimas yra sveikas proto požymis :)

  Artūrai, man rodos Tau reik pristabdyti jaunatviškumą, nebemąstai ką ir kam rašai :) Nežinai nė 1% , o savo tonu percypi ir pjaunamą kriukria ;)

 3. Ir palei palei paneles gaunasi, kad pvz bulvės sukryžmintos su korolado vabalais vien tam kad derlius būtu gausesnis, nes pasirodo vabalai savų nevalgo :) aš tiesiog už tokias bulves kur korolado vabalai jas labai mėgsta nes kaip gamta sukūrė taip ir turi būti :) ir tai žinoti dėl ko jas nevalgo vabalai yra eilinis smegenų plovimas ir kaip gerai pasakė: filmas pastatyti skiepyti zmonems baimes vietoje sveiko mastymo ir padaryti zmogu gyvyliu, kuris tik maistu ir gyvas. O neišmanymas nesidomėjimas yra sveikas proto požymis :)

 4. Nu jo/ filmai panašūs į vaikų prevencines programas "pasakyk narkatai ne", po kurių visi žino, kaip vartoti, kur nupirkti ir skuba įgyvendyti. Čia irgi sako pasakyk GMO ne ir pirk EKO. Geras. Susikirto dvi biznio kompanijos, ir abi gaus iš viso šito gerą pelną: produkcija mafijai ir masei :)

  O tie mokslininkai… apgailėtini, gaila jų: nieko negali padaryti, tik mokslininkauti apie tai, kas MĄSTANtiems yra aišku jau 50 metų. Transgeniniai produktai – transeksualų rezultatas ir dar daug akivaizdžių faktų. Jie atsieit perspėja liaudį, o iš tikro skiepija žmogui gyvulio mąstymą: "nieko jūs negalit … susitaikykite".

  Apie žmogaus galimybes lyg tai jokie mokslininkai nėra girdėję,,, iš to sunkiasi išvada: visi tie filmai spec.produkcija formuoti atitinkamą žmonių sąmonę…. :nava:

  Niekas plačiajai visuomenei neskelbia mokslinių tyrimų apie žmogaus MĄSTANČIOjo galimybių. Jeigu koks pilietis jas parodo tai tie patys mokslininkai šaukia per visus kanalus: melas, melas, o bažnytininkai: … jeigu tai ju zmogus sako tai jį apšvietė dzievas, o jeigu ne jų zmogus, tai … velnias :)
   

 5. oho kaip priešiškai :) nejau kažkas iš vidaus pasakė kad vis dėl to tai gali būti tiesa, bet visais įmanomais būdais bando atstumti tai, kad čia melas nes tai prieštarauja tavo įsitikinimams :) O turi kitus tyrimu rezultatus? faktus? statistinis duomenis? kad sakai duomenys pasene :) tokie čia ir mokslininkai eksperimentus mokyklinius daro :D esme tik tame, kad jie šitame dalyke žino daugiau , nes tai jų gyvenimo kaip ir darbas :) tai aš linkęs tikėti jais ir tiesiog vengti GMO :) o tuo pačiu ir žiūrėti savo gyvenimą o ne eiti ir visiems skelbti kad čia dar viena sekta ir niekas netikėkit tuom nes išprotėsit :D

 6. GMO filmukai: mokslininke tikrai nesveika, tyrimai pasene, tie zmones jau uzauge modifikuotais produktais. Modifikuoti zmones sunerime del modifikuotu produktu oj.
  senukai mokslininkai apie sveika gyvenima nera girdeje. demesio: moksliniu tyrimu rezultatai priklauso nuo mokslininko asmenybes.
  modifikacija vyksta jau keliose kartose ir?……………..
  zmogus filme sulyginamas su ziurkemis, eksperimentu isvados padarytos ant ziurkiu, kitu gyvunu taikomos zmogui!!! tai rodo mokslininku dvasini demonizma o tokiai visuomenei modifikacija – atitikmuo. jeigu galima uzauginti modifikuota bifsteksa lysveje, reiskia nereikes zudyti. super. gale filmo mamyte reiskiasi kad nenoretu maitinti savo vaikus modifikuotu mirusiu kunu – mesa, jai noretusi kad mires kunas butu nemodifikuotas ??? argi mamyte jau modifikuotos smegenys: noreti uzmusti ir suvalgyti modifikuotu produktu natura.
  filmas pastatyti skiepyti zmonems baimes vietoje sveiko mastymo ir padaryti zmogu gyvyliu, kuris tik maistu ir gyvas. :narkata:

 7. Magas wrote:

  Pasakykit ar galima pilnavertiškai florantietiškai maitintis, mintant vien tik neekologišku, maximoje pirktu maistu?

  Klausimas labai svarbus ir į jį vienareikšmio atsakymo nėra ir negali būti, todėl, kad žmonės labai skirtingi ir labai skirtingai reaguoja ir sugeba.
  Kiekvienas į šį klausimą turi atsakyti pats sau stebėdamas savo savijautą. ‘
  Eko ar ne eko?
  Truputi nuklysiu nuo temos. Žmonėms duodami valgyti virti niekaip neužteršti ryžiai, ir vanduo, tačiau po kiek laiko jiems pasakoma, kad tai buvo nuodingas maistas… ne eko :) Žmonės stebimi visą parą.
  9 iš 10 pradeda atsirasti apsinuodijimo požymiai: vieniems skauda galvą, kitiems skrandį, tretiems paleidžia vidurius.
  Eksperimentą kartoja su sveikuoliais, rezultatai dar aštresni, su chatka, pranajama jogais – jokių nukrypimų, su dvasininkais – jokių nukrypimų.
  Dabar kitas eksperimentas, be abejo su visai kitais žmonėmos. Žmonėms duodama valgyti paprasta kvietinė duona ir vanduo su vidurius liuosuojančiais praparatais. JIems pasakoma, kad ši duona ypatinga tuo, jog ji pašventinta ir sukelia organizme dvasingumo galią. Tik du žmonės suviduriuoja, kiti jaučia energijos antplūdį, pradeda norėti rašyti eiles, apmąstymus.
  Sveikuoliai suviduriuoja visi 10 žmonių, iš dvasininkų trys, jogai nei vienas.
  Kodėl tokie rezultatai? Atsakykite sau patys.

  Tarakonai prisitaiko prie visko, net nuodus paverčia savo maistu. Ar žmogus menkesnis už tarakonus?
  EKO ir GMO. Kelio atgal nėra.

  Verslininkai – mokslininkai, prisidengę žmonių bado problema, kurios nėra, padarė pinigus ant GMO. GMO gyvas organizmas, jis jau dešimtmečius gyvena gamtoje ir ją keičia. GMO žuvys vandenyne, vaisiai, daržovės, bakterijos, virusai, jau veisiasi pilnu tempu. Jie neturi gamtoje su kuo kovoti, jie atsparūs viskam, nes jie atsparūs bet kokių nuodų dozėm, ir kai juos norima naikinti – jie ginasi: soja virsta viską naikinančia piktžole, o kuo virs pomidorai, pakalnute kvepiančios bulvės? tai galima pamatyti liaudies pasakose apie slibinus, kentaurus ir pabaisų civilizacijas. GMO turi tik vieną trūkumą – išsigimimą, apie kurį GMO šalininkai garsiai nekalba, nes patys su juo kol kas nesusitvarko.

  Mes jau gyvename šiame pasaulyje ir dar nėra aišku, kas esame patys. …

  Bet mes turime išeitį, nes esame žmonės ir turime tobulą organizmą, apie kurio galimybes ir savybes visas mokslas, dvasininkija, GP, tyli ir naudoja tai tik minios valdymui.

  Visas žmogaus dvasinis progresas suvedamas į mistiką ir religiją, kur jis yra pagaunamas ir uždaromas, kad žmogus nerastų savyje savo paties galios ir nuolankiai priimtų jam kišamą maistą, kultūrą ir gyvenimo būdą, kuris neša didžiulę naudą saujelei sėdinčiųjų soste.

  Florentietiškai maitintis vien maximoje pirktu maistu neįmanoma, nes florantietiškai tai visu pirma sąmoningai gyvenant gamtoje, sąmoningai keičiant savo sugebėjimus ir ne maistas čia diktuoja, o žmogaus sugebėjimas valdyti savo fiziologinius, emocinius, mentalinius procesus. Jūs negalite būti florantiečiu gyvendamas mieste, jūs galite save priversti valgyti tik augalus, tačiau tai bus nenatūralu.

  ir žinokite, jūs neprivalote kuom nors tapti, ir maistas nėra žmogaus sveikatos pagrindas, tam atstovauja dvasinės moralės ugdymas, ką ir parodo žmogaus sąmonės lygis (sugebėjimas suvokti, talpinti savyje informaciją ir ja naudotis).

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+