Nemokami šulinio vandens tyrimai

Palangoje esanti įmonė „Eko vandenys”, nemokamai atlieka šulinio vandens tyrimus. Taigi, pasisekė ir man išsitirti savo, nuostabiai skanų, šeimos sveikatos ir geros nuotaikos šaltinį – šulinio vandenį.

Pastaba: šis straipsnelis parengtas linksma forma, atkuriant buvusį pokalbį kiek įmanoma tiksliau, bet neiškreipiant faktų.

Atvažiavęs vaikinukas, su akinukais ir dvejais „čimodanais” su mini laboratorijom, pristatė įmonę, kurią jis atstovauja, esančią Palangoje – įmonė „Eko vandenys”. Šį įmonė nemokamai atlieka šulinio vandens tyrimus. Taigi, pasisekė ir man išsitirti savo, nuostabiai skanų, šeimos sveikatos ir geros nuotaikos šaltinį, šulinio vandenį.

…jis iškart papasakojo, kad pasirodo, pasaulyje yra tik 1% geriamo vandens. Ir jo randama šiaurėje, kur ledynai.

Paklausiau: „bet gi laukiniai gyvūnai geria vandenį iš pelkių, upių, ežerų ir neserga”. Man atsakė, kad nežino, apie šitai duomenų neturi.

Ir prasidėjo gąsdinimai

1. Nuodingos medžiagos nusėda organizme ir taip apsunkina virškinimą, sukelia ligas ir t.t. „Tai organizmas nesivalo?”- paklausiau. „Ne, organizmas nesivalo.” – atsakė.

2. Kai mes – visa šeima paaiškinome, kad mūsų vanduo – skanus, ir jį gerdami jaučiamės puikiai, laboratorininkas pasakė, kad visi simptomai pasireikš senatvėje.
Replika: „pasirodo, visos senatvės ligos tik nuo šulinio vandens?…”

3. Papasakojo apie vandenį, jog apskritai šulinių ir kitas paviršinis vanduo susidaro iš kalkių, geležies, vandens (h2o) ir dirbtinų teršalų, chemikalų, pesticidų, fekalijų ir kitais. O vanduo organizmui reikalingas tik papildyti skysčius, kai jų sumažėja.
Replika: „pasirodo, natūraliame gamtos vandenyje gyvybės ir mineralų nėra, naujausi mokslininkų tyrimai yra kvailystės…”
Vanduo ir vandens išmintis
4. Teigia, kad šią dieną nuo lietaus gali nuslinkti plaukai (įsivaizduojat?!). Ne, ne iš karto, bet jeigu pastoviai maudaisi. Paklausiau: „tokių atvejų žinote?”. „Ne, nežinau, bet gali.”

5. Teigia, kad „šią dieną vanduo užterštas, nes dabar padidėjo tarša, rusų laikais nebuvo plastmasinių maišelių gi, ar ne?”- atsakė, kai paklausiau, kuo gi ši diena tokia ypatinga.”

6.
a) Teigia, kad šulinyje esantis vanduo yra praktiškai tas pats, kaip ir 5 kilometrų spindulio teritorijoje!
Replika „reiškia už 3 km nuo čia esantis vanduo yra toks pat, kaip ir toje 5 km teritorijoje esančioje už 3 km nuo čia. O tai reiškia, kad dar šiek tiek toliau vanduo irgi tas pats. O tai reiškia, kad visas vanduo, kur bebūtų, yra tas pats. Išvada: nusišlapinai Palangoje – Klaipėdos kraštas skęsta šlapime.”

b)Aišku, priklauso nuo to, kokie kanaliukai po žeme, kokia yra tos žemės struktūra. Replika: „Taigi būtinai visada tikrinkite, ar kas už 5 km nesisioja pakrūmiais, nes kas žino, gal jis sisioja ant kokio kanaliuko, kuris teka tiesiai į jūsų šulinį.”

7. Sako, nuo šulinio vandens gali numirti vaikas!
Replika: „Niekas taip nepavojingas vaikui, kaip būtent šulinio vanduo, iš kurio visą gyvenimą gėrėte vandenį jūs ir visa šeima!”

Ir žinoma, pagaliau sulaukėm, visų svarbiausia, po viso to, kai tiek prigąsdino, kai visi aplink tik miršta, sensta nuo šulinio vandens… „aišku, jeigu jūs labai norite. BET! Jūs tikrai turite norėti! Mes jums pasiūlysime kažkokį tai sprendimą, kaip išvalyti vandenį.”
Replika „Fiu! Jau maniau, propaguodamas sveiką gyvenimo būdą, mirsiu nuo šulinio vandens…tokia gėda…”

Vandens tyrimai

Patikrino vandens iš krano užteršimo lygį, ir aparačiukas parodė 341 skaičių. Virto vandens skaičiukas 407. O per jų mini laboratoriją išvalyto vandens tarša 0,08!

Taip pat paaiškino, kad populiarieji „Brita” filtrai, šį 341 vandenį išvalytų tik iki ~320. O va jų filtras išvalo iki 0,10.

Įmonės siūlomi vandens filtrai namams

Namie galima įdiegti filtrą, kuris kainuoja apie 3500 litų. Jis valys vandenį iki ~0,10 taršos koncentracijos. Taip pat yra ir filtras, ir mineralizatorius viename. T.y. tiesiai iš kranelio galėsite gerti vandenį su mineralais, tokį, kaip parduotuvėje buteliukuose (akimirksniui atvertė puslapį, papkėje, kuriame parodė parašyta „…žmogaus organizmui būtiniausi, gyvybiškai reikalingi mineralai.”) Bet paaiškino: žmogus šiuos mineralus gauna su maistu. „Tai valgyt nebereikės?”- paklausiau. Atsakė: – „Čia, jei žmonės nori gerti skanų vandenį. ”
„O kas čia per mineralai?”. „Tai mineralai, gaminami Amerikoje, nežinau kokiu būdu, ir jie energetiškai įdiegiami į filtrą.
Replika: pagalvojau: „magija.”.

Taigi, norintys savo namie gali turėti vieną kraną su neskaniu ir nešvariu vandeniu, antras kranas būtų su neskaniu ir švariu vandeniu, ir trečias – su švariu ir skaniu vandeniu.

Autoriaus baigiamasis žodis

Šioje vietoje noriu papasakoti truputį savo informacijos. Pats vedu sveiką gyvenimo būdą, nevartoju mėsos, jokių gyvulinės kilmės produktų, pieno produktų, nevartoju vaistų, papildų ir jaučiuosi puikiai visais metų laikais. Domiuosi moksliniais tyrimais apie žmogaus sveikatą. Ir teigiu, jog pagrindinė organizmui svarbiausia vandens dalis yra jo molekulinė struktūra, arba Gyvybė, esanti vandenyje. Apie tai yra sukurtas dokumentinis filmas „Vanduo” (rus. „Voda”). Taip pat teigiu, kad organizmas turi funkciją pats save gydyti ir nuolatos valytis. Organizmas su sveiku gamtos vandeniu gauna ir mineralų, ir gyvybinės energijos. Jei organizmas užsiteršęs nuo netinkamo maisto, jam vanduo reikalingas ir valymuisi. Bet valgant tik gyvą, neapdorotą, augalinį maistą, organizmas gerti prašo tik gerai paprakaitavus.

O šių tyrimų tikslas yra įbauginti žmones atsisakyti natūralaus, begalinio ir nepriklausomo vandens šaltinio. Uždėti mokestį Gamtos vandeniui.

Parengė Vienintelis

7 Komentaras

 1. Straipsnyje yra pateikiama informacija apie nutikimą žmogaus gyvenime. Ką daryti su šia informacija, yra kiekvieno asmeninis reikalas. Geriamo vandens standartus kažkas nustatė, ir kuo jie yra pagrįsti – neaišku. Kodėl vienas vanduo vieniems sukelia viduriavimą, o kiti jį geria visą gyvenimą ir sveiki gyvi, šituo niekas nesidomi, o vienų mokslininkų išvados, kurios neatitinka daugumos mokslininkų nustatymų, yra ignoruojamos. Mokslininkai savo veikloje, daugumoje atvejų, jau yra pakankamai susikompromitavę. Kuo tikėti, o kuo netikėti, renkasi kiekvienas asmeniškai. Jeigu žmogus neturi pinigų ir negali sau leisti filtrų, tai čia kaip tada vadinasi? Tegu geria užterštą vandenį? Kol žmogaus gyvybiniai būtinumo resursai bus pardavėjų rankose, tol nieko gero paprastiems žmonėms nėra ko tikėtis.

 2. Nelabai supratau, cia rasot kad tyre vandens uzterstuma, bet pagal skaicius man kazkodel atrodo kad kalbat apie mineralizacija. Ar tai vienas ir tas pats? Ir dar labai idomu pasidare, ar pas jus tirtas suliny nitratu kiekis? Musu suliny nitratai virsija normas 5k. Kazkaip ranka nekyla duoti tokio vandens kudikiui, bet jeigu jus geriat nitratais uztersta vandeni (jeigu uzterstas zinoma) ir vis dar gyvas ir sveikas, tai matyt is tiesu nitratai nekenkia :)ir gersiu savo sulini vandeni

 3. Straipsnyje yra pateikiama informacija. Ką daryti su šia informacija, yra kiekvieno asmeninis reikalas. Geriamo vandens standartus kažkas nustatė, ir kuo jie yra pagrįsti – neaišku. Kodėl vienas vanduo vieniems sukelia viduriavimą, o kiti jį geria visą gyvenimą ir sveiki gyvi, šituo niekas nesidomi, o vienų mokslininkų išvados, kurios neatitinka daugumos mokslininkų nustatymų, yra ignoruojamos. Mokslininkai savo veikloje, daugumoje atvejų, jau yra pakankamai susikompromitavę. Kuo tikėti, o kuo netikėti, renkasi kiekvienas asmeniškai. Jeigu žmogus neturi pinigų ir negali sau leisti filtrų, tai čia kaip tada vadinasi? Tegu geria užterštą vandenį? Kol žmogaus gyvybiniai būtinumo resursai bus privataus kapitalo rankose, tol nieko gero paprastiems žmonėms nėra ko tikėtis.

 4. lankytoja aaa, kuri net vardo neisdreba, kodel sakote, kad klystame mes, o ne jus? Man pavyzdziui nereikia vandens perleisto per filtrus, zinote kodel? todel kad turiu sulini, geriu lietaus vandeni, sniego vandeni, ledo varvekliu vandeni ir fiziskai negaliu geri vandens is filtru, nes jis turi negyvo vandens prieskoni. Parsineskite saltinio vandens ir paragaukite palygindami per filtrus perleista vandeni. Skirtumop nejauciate? nebent jus jau pamirsote, arba net nesate ragave gyvo vandens.
  Zmogaus gerimas yra gyvas vanduo ir gyvos augalu sultys. Jeigu valgote daug nevirto maisto floros, tai gerti organizmas is vis nepraso, be abejo jeigu saves nenuodijate druska, cukrumi ir prieskoniais, tada tai jau geriate bedonais…
  Taciau, jeigu manote kad filtrai jums yra gerai, tai ir i sveikata statykites tuos filtrus, kas jums trukdo, tiesiog nereikia kitu zmoniu kaltinti paklydimais, kaip tai daro filtru pardavejai, apsiginklave vaiku mirtimis gasdina zmones ir kisa savo preke. yra zmones, kurie dar turi SAVO smegenis ir patys nuspres koki vandeni jiems gerti,

 5. Gerbiamoji, ir aš džiaugiuosi, kad Jūs esate patenkinta vandens valymo įrenginiais. Ir be abejo visur visokių šulinių būna, ir būtinai reiktų prižiūrėti savo šulinį. BET, svarbiausia sąlyga, kad tyrimus darytų nepriklausomi specialistai. Nes kai tyrėjas atstovauja įmonę, kurios pelnas tiesiogiai priklauso nuo Jūsų šulinio taršos, ir dar nespėjęs atsidaryti savo mini laboratorijos jau pasakoja, kaip stipriai vanduo bus užterštas, o po tyrimų parodo įrenginių nuotraukas, kuriuos Jums rekomenduoja, tai absurdas, ar ne? O aš asmeniškai, nesu girdėjęs, kad kažkas mirtų nuo šulinio vandens. Galbūt kažkur taip nutiko, bet tada patarčiau Jums atsisakyti visų transporto priemonių, nes procentaliai jos yra daug pavojingesnės, nei šulinio vanduo.

 6. Jus labai klystate!As turiu siuos vandens valymo irenginius ir labai dziaugiuosi,kad yra zmoniu kurie atvaziuoja ir mums zmonems padeda, o jusu straipsnis,tai tikra neteisybe!Kiek dabar zmoniu apsinuodija sulinio vandeniu ir taip pat kiek jau girdeta mirciu nuo sulinio vandens! Jus truputeli susimastykite kokiais laikais jus gyvenate!

 7. čia rašau jums, aaa, tokią humoreską. Manau patiks ;) susitiko A ir B. tariasi, kaip čia lengvo pinigėlio pasidarius. Mąstė, mąstė ir sumąstė. A sako: „Tu bėk per kaimus ir šauk, kad jų šulinių vanduo nuo povandeninių srovių apsikrėtė, ir kad jis dabar mirtinai pavojingas”. A aplakstė kaimus, pletką išplatino. Žmonės įtikėję ir pabūgę pagalbos puolė ieškotis. Ir rado! Pas B. Pas filtrų meistrą. Vos ne kaip dievui jam lenkėsi, kad tik tas greičiau jiems filtrus įmontuotų. Na B gi neišdidus, žmonių tai jam gaila, vis gi savi, lietuviai. Ne už ačiū, žinoma. :)
  Pinigo gražaus iš žmonių naivumo pasidarę, A ir B toliau sau linksmai gyvena, nes žmonėms ką norint galima įpiršt, kad tik fantazijos nepritrūkt. Jei jau savo gimtą girdytoją – šulinį gali parduot, išduot, tai tokie, kaip A, B, C, D…gyvens. O jei ir iš tiesų koks taršalas vandeny atsiras (nes ką kvieti, tą ir prisikvieti, gal net iš pačių filtrų tas brudas išsiskyria), tai čia jau kaltas…pats XXI amžius, ne mažiau. ;(

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+