Nepagrindinis instinktas – civilizacijos paslaptis

Žmonija pavargo nuo sekso. Jai nereikia tiek daug sekso, kiek perša prekybininkai. Kai kurios internetinės svetainės ir nekurie sekso „žinovai“ jau užkniso su savo pagrindiniais instinktais. Daugeliui atsibodo dulkių politika, daugybė žmonių  atsiriboja ir šaukia: „Leiskite gyventi be sekso, su meile ir ramybe“.

Tikriausiai tai yra pati baisiausia šios civilizacijos paslaptis. Mažai kas turi drąsos pareikšti: „Pakaks nuogos mėsos! Mes nenorime kiekvieną dieną dulkinti dulkes nuo savo ar svetimos lovos. Mes turime kitų užsiėmimų, ne tik daužyti kiaušinius. Kodėl mūsų sąmonę užkrauna nuolatiniai TV ir kiti filmai, flirtai, visokiausi kvaili nuogi dalykai? Gi tai žeidžia mūsų teisę į nepriklausomybę.“

Vyrų organizme yra mažas organas, kuris visada alkanas, jeigu jį stengiamasi patenkinti, ir visada patenkintas, jeigu jį laikyti alkaną. Tačiau, pakanka tai viešai pasakyti, kaip tuoj pat atsiranda vargšai ir apkaltina homoseksualumu arba impotencija. O jau kaip žiauriai visuomenėje žiūrima į impotentus, tai diskriminacija. Dėl to niekas nekalba apie juos… aš pirmas.

Pas mane viskas tvarkoje su vyriška sveikata ir seksualia orientacija, ir su šeima. Aš myliu žmoną, ir moku vertinti gerą moterišką figūrą, ypač, jeigu ji yra ne vienintelis dalykas, ką gali mergina pasiūlyti.

Kartais aš važiuoju į komandiruotes, kur nėra televizoriaus, interneto ir moterų. Tačiau ten yra grynas oras, ramybė, medžiai ir daug fizinio krūvio. Ir nors tokios komandiruotės būna ilgos, mano organizmas neturi jokių pretenzijų pagrindiniam instinktui. Jeigu nėra jokių išorinių dirgiklių, kažkokių žmonių negatyvių reakcijų, tai lytiniai dalykai lieka antram plane.

Kalbėjau su psichiatrijos gydytoju, kuris dirbo ligoninėje šalia vienuolyno ir mūsų tema tapo klausimas: ar susilaikymas yra norma, ar nukrypimas? Mane apstulbino atsakymas:  būtinumas seksui yra neįtikėtinai žiauriai išpūstas, padidintas. Tai, ką teigia informacinės priemonės apie būtiną seksą, kaip normą, yra prilyginama tik ligoniams, ir ne tik psichiniams. Koncentravimasis į seksą panašus į pirmos stadijos tuberkuliozę, kai kurias odos ligas. Didelį poreikį seksui turi žmonės su psichiniais nukrypimais, psichiatrinių ligoniai.  Ypatingai skiepija nesveiką seksą televizorius, kuriame nėra kanalų be sekso ir įvadą į jį.

Visi gyvename griežtos diktatūros valdžioje. Ją diktuoja minkštas užpakalis, dideli papai, ilgos kojos, ir trumpi lytiniai santykiai.  Aš analizavau sekso virusą ir padariau išvadas, kad mūsų sąmonė dabar įmerkta į pagrindinius sekso simbolius. Jeigu jums, kas nors nori brangiai parduoti ką nors nereikalingo, tai reklamoje dažnai pamatysime pliką bobą ir … žmonės bėga pirkti. Mums kiša į smegenis ir tokią mintį, kad, jeigu nors kartą mėnesyje nenumauni kelnaičių nuo  moteriško užpakalio, reiškia esi ne vyras.

Visą sveikos psichikos rinką užgrobė neišsivystę Zigmundo palikuonys. Sveikų psichiatrų balsai nuskęsta medinėje medicinoje. Kišama į žioplių galvas kvailystė, reklamos pavidale, tokia kaip: sperma, tai pastovus dirgiklis, kurį reikia pastoviai išmesti, išdavystė sutuoktiniui – vaistas nuo depresijos“. Kažkas sėdi ir mąsto, kaip dar skatinti seksą. Įdomi detalė, jog patys šių nesąmonių autoriai, dažniausiai turi visus impotencijos pažymius:   veido celiulitą, plikes, didelius pilvus. Aš manau, kad šių dalykų priežastys yra tame, jog jeigu žmogus nesugeba suvaldyti lytinių norų, jis nebe-suvaldo nieko.

O jūs pabandykite pasikalbėti su raumeningu, pasitempusiu gydytoju, kurio diplomas nenupirktas, o yra suteiktas tikras valstybinis statusas. Toks gydytojas jums paaiškins, kad sveiko organizmo polinkis susilaikymui yra medicininis faktas. Vyrai, turintys puikius fizinius rodiklius, mažiausiai svajoja greitai įslysti pas ką nors į lovą.

Senovės Graikijoje įprastas buvo garsių atletų lytinis susilaikymas, nesantykiavimas.

Normalus, stiprus, realizavęs save vyras nedaro iš sekso kulto ir tikrai nėra sekso vergas. Toks vyras labai gerai žino, ko nori ir savo sėklos bele kur nemėto. Tik psichiškai, fiziškai silpnas ir be statuso vyras, mano, kad  seksas yra „pagrindinis instinktas“. Jo akys nuolatos ieško plikos šlaunies, o rankos pastoviai lenda ne ten. Tokio palaido ir beprasmio gyvenimo rezultatas visapusiška degradacija to, kuris apačioje ir to, kuris viršuje.

Labai senai, kai visi vyrai mąstė galva, o ne svetimomis krūtimis, kažkoks, labai protingas pasakė: „Vyrų organizme yra mažas organas, kuris visada alkanas, jeigu jį stengiamasi patenkinti, ir visada patenkintas, jeigu jį laikyti alkaną.“

p.s.Prisiminkite, tik pakeitę savo poreikius, mes pakeisime pasaulį.
Dima Sokolovas – Mitryčius
vertimas – Ramybė

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+