Nevalgymas – maitinimasis prana

18 Lap 2010 Joga 12

Yra nuomonė, dažniausiai iš mokslo, daktarų pusės, kad nevalgyti iš principo negalima. Žmogaus organizmas turi rezervus, kurie išsieikvoja ir tada buna ate. Nors pasaulyje „lygtais yra” žmonių kurie gyvena nieko nevalgydami. Taigi kaip čia yra, kaip forumo nariai galvoja, ar gal turit kokią kitokią logišką informaciją?

12 Komentaras

 1. Nėra tokių. Deja… Iš to tampa daug kas aišku :) apie žmogų.

 2. O kokia nauda iš tų svetimų minčių? Aš turiu daug minčių šia tema, galėčiau kalbėti porą mėnesių :) apie už ir prieš … ir ką? Tuščias reikalas tos mintys, palyginus su veiksmu. :) Gi mintys, kaip ir virtuali biblioteka, ko ieškosi tai ir rasi, na ir kas? :) Užduočiau kitą klausimą: kas apart žmogaus bando arba maitinasi šioje planetoje tik prana? :) Jūs žinote tokias būtybes?

 3. Bet kokiu atžvilgiu tai iliuzija, nes tvrtinimas, kad tai, kas neįrodyta yra neteisinga arba teisinga, aplamai yra kalba … apie nieką…. na koks skirtumas teisinga ar neteisinga jeigu egzistuoja tik … nuomonėje. Tarkim jūs galite įrodyti, kad angelai neegzistuoja? Ne. Bet.
  Įrodymo neegzistavimas nėra neegzistavimo įrodymas

 4. "Lygiai taip daug kas mano, kad mėsa pagrindinis maistas. Bet atmetus tas filosofijas apie būtį ir nebūtį… Gal paprasčiau kas turit kokių konkrečių minčių kodėl maitinimasis prana gali būti įmanomas, arba kodėl neįmanomas?"

   

  Atmetus filosofijas galiu atsakyti vienu žodziu – nežinau :-)

 5. Na aš kalbėjau iš to, kas viešai skelbiama, kaip faktai, nes pativrtinta ir įrodyta, kuo grindžiama žmonių mityba ir fizinis psichinis gerbuvis ir saugoma istatymu :) nemanau, kad norėtum, jog čia dėčiau nuorodas į mokslinių tyrimų saitus, nes žmonės gi ir taip randa jiems prieinamą mokslinę medžiagą sveikatos užtikrinimui. bet tiek to…

 6. Aha kitaip, jei neįrodyta, kad įmanoma reiškia faktas, kad tai neįmanoma :) Platus pasirinkimas :)

  Faktas yra kitame, ogi tame, kad įrodyti to taip pat neįmanoma, nes kiekvienas įrodinėtojas gi, įrodo tik tai kas pats yra :) Tai irgi faktas :) Bet va, jei yra tikėjimas tuo, kas nėra paneigta, tai dar atviros durys į to egzistavimą :) O tai jau duoda didesnį pasirinkimą :)

 7. Na kad miršta tai pasaulinis faktas, nes nėra mokslinio antifakto :) O kad serga ir sensta tai irgi faktas, nes nėra jo paneigimo :)  Gi tam egzistuoja mokslininkai, kurie be abejo, gali labai tiksliai tai patvirtinti, jeigu pats labai labai norėsi sutikti gyvą kalbantį pripažintą paneigimą :)  Šiaip, aš nesakiau, kad neįmanomas, aš pasakiau kitaip, o tai nėra tas pats :)

 8. "Na o jeigu rimtai, tai jie gi miršta… sensta ir serga, kaip ir visi; nė vienas dar nesulaukė 100 metų ant saulės baterijų,"

  Tai visgi kažkokių tokių nevalgėlių esi sutikusi, jeigu rašai, kad jie irgi sensta ir miršta? :)

  Reiškia, kad turime vieną teoriją, kaip galima išbūti nevalgius 3 mėnesius, tai būtų ant rezervų :) O apskritai nevalgymas neįmanomas :)

 9. Geriausiu atveju tau atrašys žmogus, nevalgąs 3 mėnesius, tačiau tai nebus tiesa, nes jis kažką geria, kažkas pakliūna į burną:) o tai nėra nevalgymas, nes organizmas kai nieko kramtomo negauna, daro maistą iš visko, kas tik patenka, be to ima labai taupyti, kad net atideda…., ir net degtinę paverčia maistu :) o tada ir alkoholikas … tik geria…. reiškia nevalgo :)
  Bet! jeigu net 3 mėnesiai būtų tiesa, tai čia normalu, rezervų mes turime dar ilgesniam laikui. Na o jeigu rimtai, tai jie gi miršta… sensta ir serga, kaip ir visi; nė vienas dar nesulaukė 100 metų ant saulės baterijų, nuo pat gimimo būdamas, nėra to, o va kalba apie tai žmonės jau šimtmečius… ir nė vieno dar nėra….. O va kalnuose, ir net pas mus yra šimtamečių ir dar energingų bei darbingų….  Galime nueiti pas juos ir pasikalbėti,  jeigu nenorime tikėti :)

 10. "Juk yra nemažai žmonių, kurie netiki, kad galima gyvent valgant vien žalią augalinės kilmės maistą.. Tuo tarpu kai žmonėms, kurie pasirinko tokį gyvenimo būdą – tai optimaliausias variantas, kitokio net neįsivazduoja."

  Lygiai taip daug kas mano, kad mėsa pagrindinis maistas. Bet atmetus tas filosofijas apie būtį ir nebūtį… Gal paprasčiau kas turit kokių konkrečių minčių kodėl maitinimasis prana gali būti įmanomas, arba kodėl neįmanomas?

 11. ar tai įmanoma, bet nuomonė, kad tai neįmanoma – turi būti taip pat pagrįsta.

  Man tai primena kitą dalyką: ar Visata turi ribas ar Ji beribė? Koks bebūtų atsakymas ar lengva priimt tokią tiesą?

  Turi ribas? O kas už jų?

  Neturi? Kaip tai?

  Protui sunku suvokt tokią tiesą.. Jam reikalingi įrodymai, faktai, logika.

  Žo, tiesa slypi kažkur anapus :-)

  O gal tam, kam atrodo, kad Ji neturi ribų – Ji ir neturės, o tam, kam turi – turės? Pats nežinau :-)

  Panašiai gali būti ir su žmonėmis, kurių energijos šaltinis yra saulės energija ir oras. Jei tiki – tai ir organizmas persitvarko pagal tavo įsitikinimus, jei ne, kas be ko ne. Juk yra nemažai žmonių, kurie netiki, kad galima gyvent valgant vien žalią augalinės kilmės maistą.. Tuo tarpu kai žmonėms, kurie pasirinko tokį gyvenimo būdą – tai optimaliausias variantas, kitokio net neįsivazduoja.

   

  Taigi.. Kiek žmonių, tiek gali būti ir nuomonių, tiesų. Ir svarbiausia, tiek vieni, tiek kiti yra teisūs.

  Kaip kadaise pasakė H.Ford’as: "Jeigu jūs manote, kad galite arba ne – jūs betkuriuo atveju esat teisūs".

 12. Logika tame kad nelogiska wien tiketi be konkretaus pagrindo . kas kur newalgo? o gal jam tik atrodo kad jis nevalgo? ar jis dave save istirti? ar buvo stebimas bent puse metu? kas gali imtis atsakomybes pasakyti kad wa sitas zmogus newalgo jau metus? gali tas kuris gali pasakyti kad bendrauja su Jezumi ar NSO. jeigu ziuri tokiu rakursu tada wiskas imanoma,.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+