Laiškas į sveikatą.info

Laba diena,neseniai nusipirkau išnešiojamoje prekyboje’VILKCACORA’firmos geriamą skystį sanariams,i kurio sudetį ieina ;gliukozaminas,chondroitinas,metilsulfonilmetanas,natrio citratas,kalio fosfatas,kalio sorbatas,natrio benzoatas ir dar keli nereiksmingi pvz.vit.c ir t.t.labai būsiu dėkinga jei pasakysit ka aš ruošiuos gerti,kažkodėl man tai kelia įtarimą nors aišku po laiko

3 komentarai
 1. Andrej
  Andrej rašo:

  man kažkaip visi vaistai ar maisto papildai kelia įtarimą. Suvartojot jūs tą vaistą ar dar ne – patariu gyventi sveikai, o jei taip neišeina tai bent jau bandyt gydytis natūraliomis priemonėmis. Konkrečių receptų duot negaliu, nes pats pasirinkau pirmą variantą, bet inetrnete, manau, tikrai galite rasti nemažai informacijos šia tema.

  Sėkmės!!

  Atsakyti
 2. Globė
  Globė rašo:

  laiško autorė rašo: kažkodėl man tai kelia įtarimą nors aišku po laiko.

  …jei nevartojate to gaminio, tai dar… ne po laiko

  Atsakyti
 3. Irena
  Irena rašo:

  …  keista, kad aplamai yra perkami tokie daiktai…. Gi sveikas gyvenimo būdas išvaduoja iš bet kokios priklausomybės, tuo labiau nuo visokios chemijos, Ar ne geriau nemokamai keist gyvenimo būdą į sveiką, nei gyventi nesveikai ir leisti pinigus tokiems …. organizmo kenkėjams? kaip vis tik mūsų žmonės linkę pamiršti sąryšį su gamta ir atsiduoti visokiams dirbtiniems, svetimiems organizmui daiktams….

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.