Papildai

Yra liaudyje žodis „užkniso”, būtent jis tinka, kai skaitau apie papildus.
Kartais tenka skaityti (ne savo noru) apie papildus alveo, herbolife, ir t.t.t.t.t. ir tikrai stebina žmonių kvailumas gryna ta žodžio reikšme. Negi jie mano, kad pasveiks? :o
Šiandien ir man prašviesėjo, kodėl ir iš kur atsirado papildai? O gi žodis vaistai, jau… sukriošęs, nebetiki dauguma jų galia, o jeigu patiki kas nors ir nepagija, tada koneveikia gydytojus ar vaistų gamintojus, kas smukdo vaistų prekybą. O papildas … ką iš jo išreikalausi: tai toks labai „svarbus” gaminys, tačiau ne vaistas, o tik… papildas tavo :) sveikatai palaikyti. Skamba nekaltai ir žavi tokiu paprastu būdu likti sveikam. O kas juos gamina? Kas platina? Tikriausiai jie jau sveiki ir nesensta, nes paskaičius, ką daro papildai, … tai kiekvienas iš jų – panacėja. :rope: Tačiau žiūriu į gamintojus… senukai, net apie akių pratimus negirdėję, o gal nebeturi galimybių jų daryti? Na nereikia taip iš žmonių šaipytis, pritariu… tik kartais kai dirsteli į šalį nuo gamtos… atrodo, kad matai filmą pavadinimu „beprotnamis” :)

8 Komentaras

 1. Na ką jums gali atsakyti tas, kuris nevartoja to, ką vartojate jūs? Sunkoka. Bet pabandysiu… Sakyčiau pradžioje pasidaryti gerą diagnostiką, kad įsitikinti, kad tai nėra pažengus liga, bent kol kas, o tada išsivalyti organizmą. Metodikų daug. Pagal norimą rezultatą. Jeigu tai nėra lėtinė liga, tai organizmo valymas visada padės atsikratyti bet kokių nenatūralaus maisto ir neharmoningo gyvenimo būdo pasėkmių – įvairiausių smulkių negalavimų. Bent jau įsivesti "šluotos" dieną kartą savaitėje, kai valgomos tik neapdorotos daržovės ar jų sultys.

 2. Kokiu budu reiktu gydytis ar vartoti m. papildus,ar vitaminus , kad isvengti kankinancio sauso kosulio, pasireiskiancio  ikvepus specifiniu kvapu, pav., tabako dumu, ivairiu dazu skiedikliu, variklio ismetamu duju, ziema iejus is lauko i silta patalpa ir t.t. Kosulys uzeina ivairiai – karta , du  ir tris kai kada metuose, tesiasi savaite, menesi ( gulint , miegant nepasireiskia), netiketai prasideda , netiketai dingsta. Kol kas isbandyta efektyviausia laikinoji priemone – mynthon extra srong arba "bronchol"…Gal kas zinot , kaip apsiginti nuo sios negandos nevartojant cheminiu vaistu ?  Ačiū !

 3. žmonėms kažkodėl vis norisi tų papildų: ar tai vidinių, ar tai išorinių. Ar čia maniją kokia? Va tam sugalvota kosmetikos – išorinių papildų – pramonė. O ką ten į tą vadinamą „grožio industriją” deda, tai jei žmonės būtų sąžiningai informuoti tų pačių platintojų, tai dauguma jų mestų lauk tas priemones. dauguma deja aklai pasitiki (irgi matyt reklamos dėka), ką jiems įsiūlo pirkti.O juk į tokių priemonių sudėtį įeina chemija ir sintetika. kad ir pvz. perftoranas, kuris buvo kurtas kaip sintetinis kraujas ir bandytas afganų kare. Po to uždraustas, daba vėl leistas. Kažkodėl…Pasiskelbus „vienintele pasaulyje” ne viena tiek papildų, tiek kosmetikos (pvz.Faberlic )kompanijų daro pinigą kitų sąskaita. Žmonės turėtų labai gerai išsistudijuoti, ką jiem siūlo.

 4. Kad vyktų ta papildų pramonė, tai gi čia yra apgalvota. Va atskiria grūdus nuo luobelės. Tą procesą pavadinę „išvalymu” nuo šiukšlių. O toje luobelėje -maistingų medžiagų – aibės. Į gyvulinius pašarus juos sunaudoja dažniausiai. Grūdus sumala, dar išbalina, pachemizuoja. O iš pelų ir luobelių PROTINGI papildus padaro, na ant grūdų perdirbimo kompanijų kritikos numeta, dėl vaizdo ir reklamos, ir pardavinėja aukštomis kainomis. Tiek grūdų ar kitos produkcijos perdirbimo, tiek papildų gamybos pramonės viena kitą „papildo”.

 5. Povilas wrote:

  Na kodej jus taip pykstate juk kiekvieno asmeninis pasirinkimas kas nori tegul perka papildus as asmeniskai esu vartojes tikrai neblogu papildu ir pagal kaina galima rasti ir visai nebrangiu tik reikia noro ir laiko ju paieskoti :) , juk gyvenam uzterstoje aplinkoje juk reikia organizma saugoti nuo uzterstumo, o kad ir sveikai maitintis tikit kad musu parduotuvese perkami produktai labai jau veiksmingi ir svarus :ojojoj:

  Sakyčiau tavo komentaras klaidingas, nes 1. čia niekas nepyksta, tiesiog kalba jumoro forma :) 2. Be abejo yra kokie tai originalūs papildai, kurie suteikia trūkstamų medžiagų, bet vartoti juos reiktų tik išsityrus hormonus, vitaminus ir .t.t ir tik rekomenduojant gydytojui, ir tik individualiai nustačius dozę, ir tik tada, kai žmogus veda visiškai sveiką gyvenimo būdą ne mažiau dviejų mėnesių, o tyrimai rodo, kad yra medžiagų trūkumas, kitaip kišimasis į organizmą su savo nuomone – papildais, duos tik dar didesnį išsiderinimą, kurį pamatysi po kiek laiko kitoje naujoje problemoje.
  3. Kas liečia produktus, tai įmanoma ir parduotuvėse rasti gerų produktų – tai eko produktai ir tai, ką išrenka tavo intuicija.

 6. Poviliuk, kas gi tau draudžia vartoti papildus? Gerk, valgyk ir ką, ir kaip nori daryk su jais :) pasaulyje ne vien papildai yra. Yra ir vaistų įvairiausių, ir kremų, ir t.t. bet va, toje tavo papildų reklamoje, prostatitas nekaip atrodo. Aš pvz. nevartoju nei papildų, nei jokių vaistų ir prostatitu nesergu ;)

  Povilas wrote:

  …gyvenam uzterstoje aplinkoje juk reikia organizma saugoti nuo uzterstumo…

  Esi tinginiukas, užtat ir ligom apkibęs! Kas gi trugdo išsivalyti ir susitvarkyti aplinką? Išsivalyk kambarius, išmesk nereikalingus daiktus, neteršk kūno ir juoksies iš savęs pagalvojęs, kad kažkada vartojei papildus ;)

  Povilas wrote:

  o kad ir sveikai maitintis tikit kad musu parduotuvese perkami produktai labai jau veiksmingi ir svarus :ojojoj:

  Jei jusu parduotuveje nesvarus ir neveiksmingi maisto produktai, tai eik kitur pirk, negi mažai parduotuvių? O dar geriau, pats užsiaugink, bus ir įdomu, ir smagu, ir naudinga, ir pinigų sutaupysi.

 7. Na kodej jus taip pykstate juk kiekvieno asmeninis pasirinkimas kas nori tegul perka papildus as asmeniskai esu vartojes tikrai neblogu papildu ir pagal kaina galima rasti ir visai nebrangiu tik reikia noro ir laiko ju paieskoti :) , juk gyvenam uzterstoje aplinkoje juk reikia organizma saugoti nuo uzterstumo, o kad ir sveikai maitintis tikit kad musu parduotuvese perkami produktai labai jau veiksmingi ir svarus :ojojoj:

 8. Papildai tai – tik biznio dalis. Ir beje, gero biznio, hierarchinio. Žmonės moka didelius pinigus iki 100 Lt už buteliuką piliulių. Klausiau vienos pažįstamos, negi jinai tikrai galvoja, kad tas negyvas daiktas, jai padės. Atsakymas buvo „nežinau…”. O į klausimą ar nepakenks dar labiau, atsakymas buvo tas pats.
  Na yra žmonių – mėgėjų pirkti „kates maišuose”. Tačiau nuo kvailumo ne tik vaistų, bet ir papildų dar nerasta ;)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+