Žaliavalgystė

Pereinant į žaliavalgystę

Kai žmogus ilgą laiką valgo daug netinkamo maisto, užsikiša ne tik organizmas: organai, kraujagyslės, nervų jungtys, bet ir mąstymo procesas tampa klampus. Tuomet žmogus nebegali pamatyti akivaizdžių faktų. Sakau jam: esu florantietė, ne 100%, bet beveik ir puikiai jaučiuosi, sportuoju. Visavalgiai šitos frazės negirdi. Žiūrėdami į mane nemato manęs, ir lyg „tėve mūsų“ kartoja vieną ir tą pačią maldą – medikai rekomendavo, dietologai nustatė, ten parašyta, ten parodyta. Nekreipia dėmesio į faktus: kad ligos jaunėja, kad daugybė jaunų žmonių anksti praranda regėjimą, sveikatą, turi didžiulius viršsvorius, serga neišgydomom ligom. Tai vyksta visavalgių gretose. Kai tik žmogus nebenori sirgt, mažiausiai, ką jis dėl to gali padaryti, tapti vegetaru, o daugiausiai – maitintis gyvu maistu.

Kiekvienas, kuris pereina į florantizmą (žaliavalgystę, vaisiavalgystę ), patiria perėjimo laikotarpio sunkumus:krenta svoris, katastrofiškai jaučiamas silpnumas, galvos svaigimas, gali slinkti plaukai, lūžinėti nagai, skaudėti sąnariai ir kaulai, patamsėti dantų emalis, iš dantų iškristi senos plombos, odos nuvytimas ir dar daug visko. Visa tai neišvengiami padariniai, kurių stiprumas priklauso nuo amžiaus ir nuo jo organizmo užterštumo laipsnio, ypač jei žmonės užsiteršę medikamentais. Visi šie reiškiniai – organizmo pertvarka. Be abejo, tai gąsdina, darosi baisu, ir ne visi gali sau leisti. Būtinas laikas ir kantrybė. Nusprendę tapti žaliavalgiu, turite bandyti atsargiai, kol organizmas ligas nugalės ir išsigydys.

Viso šito jokios kitos priemonės padaryti negali, Pravartu pasikliauti Kūrėju, kuris savo inžinerinę mintį įdėjo į viską, kas egzistuoja; taip pat ir į žmogų. Nejaugi Kūrėjas sukūrė tokią sudėtingą biomašiną – žmogų ir neįdėjo į jį visų gyvenimiškų sistemų ir apsaugų nuo visų įmanomų ligų? Jeigu Jis sukūrė žmogų, tai sukūrė viską, kas reikalinga, kad aprūpinti šią unikalią biomašiną. Tame ir yra florantizmo esmė. Žalių augalų maistas, tai naudojimasis Kūrėjo dėsniais; Negali būti virtas ir kitaip apdirbtas maistas tobulesnis už Kūrėjo sukurtą.

Kuo daugiau žmonės domėsis tuo, kas gyva ir natūralu, tuo jie aiškiau matys Kūrėjo prisilietimą… Po perėjimo į gyvo maisto vartojimą organizmas persitvarko: atauga kiti plaukai, kitokia oda. Bus visiškai kitokie audiniai, dings silpnumas, atsiras didelis darbingumas, apie kurį anksčiau nė nesvajojote. Jūs įgysite naują kūną. Visa tai jūs įgysite dėka pasiryžimo eiti iki galo, nežiūrint kiek metų jūs užtruksite. O vėliau išlaidos bus minimalios – tiek, kiek kainuos uogos, vaisiai ir daržovės, gyvas maistas, kuris auga mūsų darže.
www.sveikata666.lt

Search

+