Plaukų slinkimas

26 Lie 2011 Ligos 9

Norėjau paklausti, galbūt žinote kaip sustabdyti genetinį plaukų slinkimą? Nenoriu dar būdamas jaunas nuplikti

9 Komentaras

 1. Aš labai atsiprašau, taip pat norėčiau duoti patarimą – klausimą: gal jūs ant kokio reaktoriaus gyvenat?

 2. Kas kaip bebūtų, aš visgi siulau pradėti nuo Florantizmo informacijos įsisavinimo, nes tai jau duos suvokimą šiek tiek kitokį apie sveikatą ir kas tai yra :) o tada ir atsakymai gali atsirasti, kodėl yra taip kaip yra. Nes yra taip kaip yra, todėl, kad gyvenimas toks, koks yra, informacija galvoje tokia, požiūris ir visa kita. Tad norint gyventi kitaip – reikia ir gyventi kitaip :)

 3. Sveikas,

  Kaip sustabdyti gal ir sunku iškart atsakyti, bet skaitant Tavo klausimą, nuo ko reikėtų pradėti jau matau :)

  Bet pirmiausia siųlyčiau susipažinti su Florantizmo informacija

 4. Plaukai maitinasi iš šaknų, kurioms maistą teikia kraujas. Peržiūrėk maistą, kiek gyvo, naudingo ir kiek negyyvo kamšalo. Jeigu yra paveldima nereiškia nepašalinama.

  Energijos trūkumas ir organizmas negali auginti plaukų.:)

 5. Duosiu minčių pamąstymui

  Daug kur teigiama, kad mokslas įrodė, jog visų ligų pradžia psichikoje. Tad atkreipk dėmesį ir į tai, kad paveldimos ne tik fizinės savybės, bet ir charakterio bruožai ir kt. Nes problema, su kuria susiduri yra pasekmė, priežasčių grandies rezultatas. Todėl siūlau įjungti dedukcinį mąstymą ir į šią situaciją pažiūrėti iš kito lygmens, t.y.:

  1. Situacija prasideda nuo požiūro į tam tikrus dalykus gyvenime;
  2. Žmonės reaguoja labai skirtingai į kiekvieną situaciją pagal charakterio savybes;
  3. Charakterio reakcija gali sukelti neigiamas emocijas, arba teigiamas, gali reaguoti stipriai, užsiplėskiančiai, arba ramiai, analizuojančiai;
  4. Emocinis kūnas tampriai susijęs su fiziniu kūnu, todėl stipriai veikia jį, kaip ir fizinis kūnas veikia emocinį.

  Taigi, gali būti taip, jog dažnos situacijos, o gal ir apskritai aplinkiniai ar pats pasaulis, tamstai nepatinka, jauti nuolatinį diskomfortą dėl kažkokių priežasčių, kuris pereina į jausmų kūną, o dėl to ir į fizinį kūną. Tuo būdu fiziniame kūne vyksta maistinių medžiagų stiprus "deginimas". Dėl to jų trūksta fizinio kūno kai kurioms funkcijoms normaliai funkcionuoti.

  Aš manau, pradėti reikėtų nuo paprasto klausimo, kurį reiktų užduoti pačiam sau – ar esi laimingas? ar patenkintas gyvenimu? ar patenkintas savo gyvenimiška situacija? ar patenkintas savo gyvenimiškomis aplinkybėmis? Jei taip nėra, tai viena problema – ne problema, kaip sakoma :) Ir maistu, vitaminais neužkiši spragų, kaip neužlopysi sienos, kurią kasdien plauna sūrus jūros vanduo.

 6. Ir gana brangus tie tyrimai..  be to ir pas teva ir seneli tas pats, ir pas juos kaip ir man labai ankstyvas brendimas buvo.. na taip sita neseniai ir supratau , kad maistas tikrai daro didele itaka kokia bus zmogaus sveikata, perskaites kai kuriuos straipsnius. Dabar reiks daugiau skaityti koki maista valgyt, nes kazkaip nustebau kad virta bulve yra jau negyvas maistas :) 

 7. Svarbu pas gerą, profesionalų gydytoją pakliūti :) sunku, bet įmanoma….

  Aš manau, florantizmo straipsniuose jūs rasite ir kitus atsakymus, kurie, be jokios abejonės, gražins gražius plaukus. Tai neišvengiama. Jeigu florantizmui jūs dar nepasiruošęs, tai taikykite jį , kaip pagalba organizmui susitvarkyti su šia problema, kad ir kartu su gydytojo skirtu gydymu.

  Manau 3 mėnesiai florantizmo pradmenų, ypač dabar, kai žemė dosni mums visokeriausiu maistu, o jeigu dar su padidintų arbūzų, melionų ir agurkų kiekiu, jau jums suteiks kai kuriuos rezultatus, o tada, gal kils entuziazmas ir daugiau dėl savęs padaryti :)

   O dabar svarbiausia nebekenkti sau kamšalais – maistu, kuris nieko apart organizmo užteršimo neduoda, todėl organizmas sutrinka ir nebeatlieka teisingai  savo funkcijų. ,

   

 8.  aciu uz atsakymus. Ne tyrimu nedariau, nes daug vyru yra nuplikusiu ir maniau, kad tai tiesiog neisvengiama, o man prasidejo kiek per anksti. Bandysiu pasidaryt tyrimus tuomet

 9. Dar įdomu būtų ar:

  1. O ką sako gydytojai specialistai?
  2. Reikia kraujo tyrimų dėl hormonų, biocheminių tyrimų ir jų komentarų.
  3. Reikia skydliaukės tyrimų ir gydytojo komentarų.
  4. Taip pat spektralinių ir mikroskopinių plauko tyrimų.
  Ar jau buvote pasidarę šiuos tyrimus? Ar buvo skirtas gydymas pagal visus šiuos tyrimus?

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+