Vaikščiojimas basomis

Žoliavalgis

Du kilogramai žolės – kasdienis Kanpur Gangamara Gautama racionas, jau ilgą laiką. Medikai padarė išvadą: sveikatai  žalos nepadaryta. Kanpur turi darbą, namus, o žolę valgo todėl, nes jam tai skanu ir teikia gerą sveikatą.

Žolės skonis

Kanpur valgo žolę nuo septynerių metų, o jam jau 41.
Jam patiko žolės skonis, ir po truputį įpratino save ją valgyti. Tokiam sveikam meniu Kanpur įkvėpė legendinis karalius Pratap Singch, gyvenęs XVI amžiuje. Valdovas – karininkas buvo tremtyje ir maitinosi tik paplotėliais iš …žolės. Jo pasekėjas pralenkė jį ir valgo žolę gyvai. Jo valgykla – miesto sodai ir parkai. Kiekvieną dieną, pajutęs alkį, jis eina į parką ar skverą, kur auga žolė, ir pavalgo. Sodininkai ir kiemsargiai pradžioje vydavo jį šalin, bet supratę, kad šis žmogus minta žole – jie noriai jį įsileidžia į savo valdas ir net pataria, kur yra vešlesnės žolės. Kanpur valgo ten, kur žolę reikės pjauti, todėl mano, kad parko grožiui nekenkia.
Pavalgęs žolės vyras visada daug energingai vaikšto, kasdien, kelis kilometrus. Jis pats suprato, kad tokie pasivaikščiojimai puikiai padeda greitai pasisavinti suvalgytos žolės energiją.

Gydytojų nuosprendis

Kai apie šį, žolę valgantį žmogų, buvo paskelbta viešai, Kanpur tapo žinomas visuomenėje, o vietinių gydytojų konsiliumas nutarė padaryti visus įmanomus tyrimus.
Gydytojai buvo įsitikinę, kad ras daugelį sveikatos sutrikimų. Jų didžiam nustebimui žole mintantis vyras buvo visiškai sveikas. Deja, gydytojų dogmatinės „žinios“ neleido jiems pasidžiaugti žmogaus sveikata ir jie pakartojo išmoktas institutuose taisykles, kad nors jis visiškai sveikas, mintantis vien žole, vis tiek jam trūksta vitaminų ir kitų „būtinų“ medžiagų, todėl senatvėje jam būtinai reikės „žmonių“ maisto. Tačiau, žolę mintantis vyras, daugelį metų nesirgęs jokiomis ligomis, pilnas energijos ir gyvenimo džiaugsmo nė nemano keisti savo meniu.

Žmonos pasirinko visuomenės nuomonę

Deja, Kanpur‘ui nepasisekė su žmonomis, kurios nepasekė vyro pėdomis, tačiau buvo priklausomos nuo visuomenės keistoko požiūrio į jų vyrą. Dvi žmonos jį paliko dėl jo sveiko gyvenimo būdo.
Vyras teigia, kad dabar ves tik tą merginą, kuri supras jį ir palaikys jo pasirinkimą. Akivaizdu, kad žole mintantis vyras neturės jokių problemų su merginomis, nes susidomėjimas juo išaugo dar labiau po Gineso knygos rekordų atstovų apsilankymo jo namuose. Jie nufilmavo apie jį filmą. Po šio įvykio televizijos kanalas sumąstė padaryti laidą apie šį vyrą.

Visi šie žinomybių mėgstami dalykai nesusuko Kanpur‘ui galvos. Jis ramiai,  sveikai žiūri į tokius šou ir toliau dirba savo darbą… beje, ne dėl maisto, nes jo maistas – nemokama žolė, kurios Indijoje pilna visus metus.

Paruošė www.sveikata666.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+