Privatizuokite savo „butą” – kūną

Psichologas M. Norbekovas bando parodyti žmonėms kelią. Tačiau ar padoru lyginti fizinę nelaimę – aklumą su šešto ir septinto pojūčio neturėjimu? Nuspręskite patys, paskaitę dalį M.Norbekovo lekcijos.

Anot autoriaus, pilnaverčiai žmonės tie, nuo kurių priklauso kiti.
Užmerk akis. Įsivaizduok, esi aklas ir niekada daugiau nematysi. Kaip jautiesi? Baisu? Tada atsimerk.
Kai aš žiūriu į jus visus, į visuomenę, mane apima lygiai toks pat baisus siaubas, kaip ką tik buvo apėmęs tave. Aklųjų visuomenė! Aklieji visiškai yra priklausomi nuo reginčiųjų. Jeigu regintys žmonės išnyks, akli žus iš bado. Jie nesugeba savimi pasirūpinti.

Tragedija yra, kai aklieji – kurčnebyliai. Pasaulį jie suvokia tik trimis būdais: skonis, kvapas, lytėjimas. Jie gyvena ir net moko kitus. Jeigu į tokią visuomenę pakliūna tik aklas, jis akimirksniu tampa lyderiu. Kodėl? Todėl, kad jo orientacinės galimybės yra didesnės. Ar sutinkate su manimi, gerbiamieji invalidai?

Tik nuo pilnavertiškai mąstančių žmonių priklauso jūsų gyvenimas. Jie jums sukuria visas situacijas. Jūs visi priklausomi nuo jų.

Aš susipažinęs su tikruoju gyvenimu. Jis didelis, sunkus ir baisus, kai matai, kad aklieji nežino, jog jie akli. Jie nežino, kas bus rytoj, poryt. Jie neturi pasirinkimo. Jie plaukia pasroviui… į mėsininko pusę. O vaikas iki penkių metų pajėgus išvengti visų pavojų. Vaikai jaučia ir turi pilnavertį mąstymą.

Ką reiškia pilnavertis mąstymas?

Moksliniai faktai: nuo gimimo aklas žmogus mato spalvotas haliucinacijas, nuo gimimo kurčias kartais išgirsta garso haliucinacijas. Lygiai taip pat kartais jumyse prabunda dirbtinai atjungta proto dalis, tuomet pajaučiate pilnaverčio mąstymo galią. Jeigu jūs – dėmesingas žmogus, suprasite, kokios didelės Dievo dovanos esate netekę, o tiksliau, patys sunaikinę.

Būna, jog norite paskambinti, rinkti numerį, ir staiga jums paskambina būtent tas, kuriam norėjote skambinti. Tai – pilnavertis mąstymas. Būna, pagalvojate apie žmogų, ir ryt poryt, o gal tą pačią dieną, jį sutinkate. Jūs sėdite namuose ir jaučiate, kad viskas jau yra buvę. Staiga sužinote, kas bus toliau, tiksliai ir aiškiai. Šis procesas yra pilnaverčio mąstymo liekana. Taip, ponai išsigimėliai, kurie sėdite išsižioję ir stebitės tuo, ką čia skaitote.

Mielieji, aš pats visa tai perėjau. Treniruokitės! Ir šitos būsenos pereis į natūralias, pastovias būsenas.

Tarp aklų žmonių negalima kalbėti apie šviesą. Tai kels jiems kančią. Tegul! Neturiu teisės versti kentėti, bet gi tik Dievas teisėjas. Jeigu Dievas padarė žmogų aklą, vadinasi, jis žinojo, kad tas žmogus brokuotas. Leiskime tokiam žmogui gyventi jo normalų gyvenimą: dvasiniam skurde, nežinant, kas bus rytoj, poryt, nieko nežinant.

Pilnaverčiam žmogui mirtis neegzistuoja. Jis žino, kas įvyks, kai numirs. Ateitis keičiasi akimirksniu. Pilnavertis žmogus visada turi pasirinkimą. O jūs, gerbiamos vaikščiojančios virškinimo sistemos, pasirinkimo neturite.

Paprastas žmogus naudojasi patirtimi, įgyta nuo gimimo iki dabarties momento. Ateitis jam neegzistuoja. Jis neturi noro mokytis (mano ir taip esąs protingas).
Aklas žmogus mąsto kojomis. Žengė į priekį, pajautė, kad nėra duobės, žengia kitą žingsnį. Jis nesiekia tikslo. Jis renkasi egzistavimo ir išgyvenimo vietą. Tik tiek… Jūs gyvenate, mano mielieji, kad išgyventumėte. Galą su galu sudurtumėte. Jūsų tikslas – išgyventi. Bet kam jūs reikalingi? Kodėl būtent šiame laike gyvenate? Koks gyvenimo kredo? Koks tikslas? Šiems klausimams jūs neturite laiko.

Septintas pojūtis įsijungia tik tuomet, kai žmogus įvaldo 6 pojūčius. Šeštas pojūtis suteikia galimybę rinktis. Iš milijonų variantų gali išsirinkti reikalingą, jį gerinti taip, kaip patinka. Paprastas žmogus neturi jokio pasirinkimo. Jis plaukia pasroviui. Jo sėkmė kaip loterija: pavyks – nepavyks. Septintas pojūtis leidžia savo pasirinkimus paversti teisingais ir reikalingais. Štai kaip įvyksta pilnavertis pasaulio pajautimas. Pasaulyje egzistuoja apie 50 milijonų pilnaverčių žmonių. Šis skaičius auga.

Persikelkime į laboratoriją. Turime aparatą, rodantį smegenų veiklą. Štai aklas žmogus. Jo regėjimo centras pakaušyje. Pritvirtinam čia aparatą. Patikriname tūkstančius aklųjų, kurie nemato ilgą laiką. Duomenis apibendriname. O dabar tikrinam matančius žmones. Jų centras pastoviai gauna ir apdirba spalvoto pasaulio informaciją. Tikriname klausos centrą. Žmogus girdi. Jo klausos centras veikia taip pat, kaip ir matančio žmogaus regos centras. Tikrinam kurčiuosius, jų centras pasyvus. Tas pats vyksta ir su skoniu, kvapu. O dabar patikrinkime kankorėžinę liauką. Pas 85% žmonių šita zona dirba aklumo principu. Penkių pojūčių žmogaus, net jeigu jis profesorius, mokslų daktaras, kankorėžinė liauka dirba aklu principu.

Atrenkame tuos, kurių kankorėžinė liauka funkcionuoja, ir pamatome, kad tie žmonės ypatingi. Jų nerasite minioje. Juos lydi sėkmė. Jie ir yra sėkmė.

85% visuomenės yra patys savo nelaimių, bėdų, problemų kūrėjai. O tie žmonės, prie kurių sėkmė limpa lyg lipni juosta, skiriasi. Jie turi nuostabių sugebėjimų, nes jų mąstymo procese dalyvauja 6 ir 7 pojūčiai. Jie nespėjo savo gyvenimo būdu šitų pojūčių užmušti. O pas jus, mano mielieji, dirba tik vienas smegenų vingis – hipertrofinė logika.

Ką daryti?

Kad gyvenime sektųsi, privatizuokite savo „butą” – kūną. Norint, kad viskas būtų gerai, pirmiausia atkurkite sveikatą, po to – galią. Atkurkite elementarią jėgą, mielieji.  Kol esate savo kūno nuomininkai, savo kūno svečiai, jūs – niekas. Jūs turite privatizuoti savo kūną, jis turi tapti jūsų. Kol nesate savo kūno šeimininkais, tai jūsų kūnas nori dirba, nori serga, nori miršta. Todėl jūs privalote išrauti kompleksus.

Išraukite iš savęs visam laikui nepasitikėjimą savimi, baimę ir patį bjauriausią dalyką – nuomonę, kuri dar ir teigia, kad „aukščiau bambos neiššoksi”. Viso to neturi būti. Tegu kiti „mano”, ką tik nori, bet jeigu norite išmokti naudotis intuicija, jums nuomonė nebeturi egzistuoti. Šiuos kompleksus kiekvieną dieną raukite iš savęs ir nebesiterškite jais. Tinginystė turi šaknis, nepasitikėjimas – taip pat. Viskas, kas laiko jus pririštus, kas neleidžia jums vystytis, ir dėl to jūs mirkstate baloj, kuri vadinasi „normalus žmogus”, raukite.

Pasodinkite savyje galingo žmogaus sėklą. Pirmiausia, treniruokite  mąstymą taip pat, kaip ir raumenis. Kaip treniruojate bet kurią kūno dalį, taip treniruokite savo sąmonę, kelkite jos lygį ir tada jūsų sugebėjimai vystysis.
Visi keliai beprasmiai, jeigu tu juos žinai, tačiau nesi realiai praėjęs. Tik tai, ką tu pasieki, yra praeitas kelias.
Paruošė Ramybė

DovanuSala.lt – geros dovanos internetu vyrams ir moterims: šuolis parašiutu, skrydis oro balionu, dovanų kuponai, masažas Vilniuje, SPA, jodinėjimas žirgais ir kitos idėjos.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+