Naujieji 2015 metai

Pageidautina, kad šių metų sutikimas būtų įsimintinas ne balavojimais, ne liūdesiu ar nuoboduliu, o kuo tai labai svarbiu mums, kuo tai ypatingu, kad ilgą laiką galėtume tai prisiminti, kaip absoliutų pozityvą, nuoširdumą, atvirumą artimui ir sau patiems.

Ožka daug žada ir padarys įvairovės, pasikeitimų. Permainų kokybė priklausys nuo mūsų vidaus. Nekokios permainos klius viduje laikantiems liūdesį, negatyvą, pyktį. Todėl pabandykime susitaikyti su tais, su kuriais mūsų santykiai šalti, kuriems jaučiame kažką negero, arba pamirškime juos, jeigu susitaikyti nebeįmanoma, ir jie į mums nebeatsako. Jeigu norime gerų metų, nebesineškime į juos senų skriaudų. Jaučiantiems negeras emocijas teks kautis ir įveikti, nugalėti visas kliūtis ožkos metais. Geros permainos pasitiks viduje jaučiančius meilę, aktyvų norą mokytis. Prieš sutinkant Naujuosius 2015 metus pravartu gerai pasportuoti, apsilankyti pirtyje, papasnikauti iki vakarienės ir sėstis prie Naujųjų stalo visapusiškai švariems.

Kyla klausimas, o kaip teisingai atšvęsti tokius gerus ir kartu sudėtingus metus, kad avys ir ožkos mums nekeltų problemų, o padėtųJ? Sutikti 2015 Naujuosius Metus šeimoje, tikroje šeimoje – labai šaunu. Kad šalia mūsų būtų tik artimiausi žmonės, kurių gyvenimai siejasi su mumis dabar ir siesis ateityje. Ožka mėgsta ir vertina jaukius namus, šilumą, komfortą ir savą vietą, kurioje gali būti saugi bei rami. Reikia teisingai sutikti šiuos metus: linksmai ir aktyviai, gi ožka mėgsta, kad būtų smagu, pozityvu, žaisminga. O kur sutikti naujuosius tuomet, jeigu namuose nebus taip, kaip norėtųsi?

Galime sutikti 2015 metus mėgstamojoje vietoje, ten, kur mes mėgstate būti, kur mums gera ir smagu bei…  naudinga. Galbūt teks būti darbe? Tai irgi gerai. Tačiau jokiu būdu negalima liūdėti, būti pasyviems, jaustis vienišiems. Jeigu jau taip nutiktų, kad pasijusite vieniši, nes esate vieni – paskambinkite savo mylimiems, draugams, pažįstamiems, kaimynams, ir pasveikinkite, pasidalinkite savo mintimis. Pravartu organizuoti žaidimus, daug žaidimų, tiek stalo, tiek judrių; taip pat dainuoti, groti, šokti, juoktis ir būti aktyviems bent šiek tiek. Po Naujų 2015 Metų sutikimo, po saliutų, pasivaikščiokime gryname ore, pažiūrėkime į dangų, o dar geriau pažaiskime sniego gniūžtėmis, žavėkimės naujametinės nakties stebuklu.

Išvada: Naujus 2015 metus sutikime žaismingai, smagiai, šeimoje, lydimi geros muzikos, skanaudami ypatingai daugybe salotų, žalumynų, vaisių vyraujančiais valgiais, gi tai ožkos metai ir tuomet mes būsime pasiruošę šiems Naujiems 2015 ožkos metams.
www.sveikata666.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+