Raudonas aštrus pipiras
Raudonojo pipiro karštis matuojamas vienetais. Pats silpniausias pipiras – paprika, turi „vieną“ karščio vienetą. Aštriausias Chabanero – 300 000 vienetų. Paprasčiausias aštrus pipiras turi 40 000 vienetų. Raudonas pipiras naudojamas ištikus bet kokiems šokams. Stiklinėje karšto vandens, ištirpdomi raudono pipiro milteliai, naudojama prie visų širdies priepuolių, taip kaip vietoje nitroglicerino, prie bet kokių nualpimų ir prie visų kraujosruvų, ypač skrandyje. Paradoksas? Ne. Raudonas pipiras, turi nuostabias savybes, kurių neturi nė vienas vaistas – jis plečia kraujagysles, kai jos yra sutrauktos, ir sutraukia jas, kai jos yra išplėstos; daro būtent tai, kas reikalinga normaliam organizmo funkcionavimui.
Meksikiečiai geria jį, kai yra labai karšta tam, kad atšaltų. Eskimai geria jį, kai yra labai šalta, tam, kad sušiltų. Arbata iš raudonojo pipiro sušildo daug efektyviau, naudingiau ir nekenkia, kaip kad degtinė. Raudona arbata iš raudonojo pipiro, tai pirmi vaistai prie visų, aštrių būsenų, kurie turėtų būti jūsų vaistinėlėje. Kai yra vemiama su krauju – reikia raudono pipiro šaukštelį išmaišyti stiklinėje vandens ir išgerti. Jeigu tuštinatės su krauju – receptas tas pats. Po kurio laiko reikia pakartoti. Bet kokia išorinė kraujosruva, žaizda – pabarstykite raudonų pipirų miltelių tiesiai į žaizdą. Bet kokia chroniška, negyjama žaizda – tas pats receptas, pabarstyti raudonųjų pipirų milteliais. Iš raudonojo pipiro galima daryti puikiai koncentruotą spirito arba degtinės trauktinę. Įsipylus į mažą buteliuką su pipete, galima nešiotis kišenėje, sergant širdies ligomis ir naudoti vietoje nitroglicerino. Naudojant vieną pipetę į burną, esant širdies skausmams. Sutrikus galūnių kraujotakai, įpilus dubenį karšto vandens ir įdėjus raudonų pipirų miltelių, laikykite kojas kol vanduo šiltas. Šį receptą žmonės žinojo jau 6000 metų atgal. Nedidelio karščio pipiras toks kaip paprika, Amerikos liaudies medicinoje naudojamas akių kraujotakai atstatyti. Labai svarbu yra žinoti dozę, nes policija taip pat naudoja aerozolį iš pipirų purškimui į akis. Tačiau policija naudoja šį purškalą nebijodama, kad juos paduos į teismą už apakimą, kadangi pipiras nekenksmingas.
Jeigu sugalvosite naudoti papriką arba raudonąjį pipirą trauktinei ar miltelių gamybai, įsitikinkite, kad tai yra švarus, ekologiškas produktas. Tai, ką jūs norite išgydyti, jūs turite bet kokiomis priemonėmis, terapinėmis ar fizioterapinėmis, aprūpinti stipriu kraujo pritekėjimu. Gydo tik kraujas, nes visi gydomieji faktoriai randasi kraujyje. Kai koks nors organas yra pažeistas, ten turi patekti daug kraujo – štai kodėl ten kur nėra geros kraujo apykaitos atsiranda infarktai, insultai, ar negyja žaizdos. Būtent raudonas pipiras naudojant tiek išorėje, tiek į vidų yra pati stipriausia kraujo apykaitos priemonė. Šviežias raudonas pipiras labai veiksmingas, gydymo tikslams. Kiekvienas ligonis turi pats išmokti kiek ir kaip jam naudoti raudoną pipirą, kiekvienas turi pats sukurti savo metodą. Kiekvienas žmogus supras ir panaudos tik tiek, kiek pats tai supras ir sugebės pritaikyti savo organizmui. Nėra vienos taisyklės ir vieno recepto visiems. Nes kiekvieno žmogaus sveikata yra tik jo vieno problema. Jeigu jūs nesirūpinsite savo sveikata, kam gi dar ji bus reikalinga? Raudoną pipirą plikyti geriau išdžiovintą, arba miltelius. Jeigu pipirinę arbatą gerti pirtyje, tai ji padės jums pernešti aukštesnę pirties temperatūrą. Raudono pipiro sultys yra dozuojamos lašeliais, todėl būkite atsargūs jas naudodami. Pipirų sultys mažina bet kokią hipertoninę krizę. Termiškai apdorotas pipiras praranda savo savybes. Net spirito trauktinė jau nėra natūralaus pipiro poveikis. www.sveikata666.lt Pagal Profesorių Stolešnikovą