Seksas ne visada gerai baigiasi

Pasaulyje nuo sekso kasmet miršta apie 50 tūkstančių žmonių? Siaubinga statistika! Pasirodo, seksas – tai ne tik malonumas, bet didžiulė traumų rizika, ir netgi mirties galimybės.

JAV kardiologų bendruomenė tvirtina, jog didžioji dalis mirusiųjų nuo sekso yra vyrai, apie 90% . Įdomus faktas -75%  mirė laužydami ištikimybę žmonoms.
Kita statistika skelbia, kad sekso malonumų eigoje vyrų mirties tikimybė 20 kart didesnė, nei moterų. Tokios priežastys – fiziologiniai ypatumai. Tai nereiškia, kad moterys nemiršta nuo sekso. Visko būna…
Malonumų sūkuryje dažniausiai mirštama nuo širdies priepuolių, insulto ar infarkto. Tokia mirtis – vyresnių žmonių gretose.
Seksas – didelis krūvis organizmui. Kitos persikėlimo į kitą pasaulį sekso metu priežastys gali būti nutukimas, didelis kraujo spaudimas, angliavandenių apykaitos sutrikimai.

Prieš lytinį aktą verta vengti nervinės įtampos, didelių aistrų ir emocijų, nepersivalgyti ir apsieiti be alkoholio.
Kai kurie istoriniai šaltiniai teigia, kad nuo sekso mirė Čingischanas, Karlas Didysis, filosofas Avicena, Romos popiežius Levas VII, dailininkas Rafaelis Santi, Paryžiaus arkivyskupas mirė prostitutės ložėje..
Anglijos ministras lordas Genri Palmerstonas mirė ant… biliardo stalo besimylėdamas su tarnaite.

Buvęs JAV viceprezidentas Nelsonas Rokfeleris mirė sulaukęs 70 nuo širdies smūgio, kuris įvyko besimylint su meiluže.

Vienas iš Prancūzijos prezidentų, Feliksas Foras, mirė 1899 metais vizito metu pas savo mylimiausią kurtizanę Маrgaret Stenel. Jam norėjosi kažko naujo, ir po to, kai Stenel pirmą kartą jį supažindino su oralinėmis glamonėmis, jis mirė.

Neverta pervertinti savo galimybių, kaip padarė 28 metų Sergejus iš Kolomnos. Jis susiginčijo su dviem merginomis iš 200 tūkstančių rublių, kad mylėsis su jomis 12 valandų. Akto pradžioje jis suvartojo 3 tabletes viagros. Jo pimpaliukas gana greitai pamėlo ir ištino, prasidėjo gangrena. Jis mirė ligoninėje nuo uždegimo, kurį sukėlė kraujo užkrėtimas.

www.sveikata666.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+