Internetiniai vampyrai – troliai jurgeliai

Iš didžio nuobodulio ir niekam nereikalingumo
toks noras kyla auklėti kitus, o ypač tuos, kuriems kerštingas  jaučiamas pavydas
kurių veidai prašvitę it pasiutę
džiaugsmingai žvelgia  į kitus…
(JJuršys)

Atsakymas  Jurgai Jurgeliui, užtvindžiusiai mano el. paštą asmenine depresija. Čia netalpinu  susirašinėjimo, nes nenoriu teršti eterio.

Yra žmonių, nelaimingų, amžinai nepatenkintų, nemokančių  savęs  realizuoti, gal būt be darbo, be stabilios psichikos.  Iš to neturėjimo, ką gyvenime  veikti, duodasi tie žmogeliai po interneto platybes ir ieško, iš kur energijos pasisiurbus, prie ko čia prikibti, nes patys tai yra silpni, pagiežos , pavydo kitiems pilni.  Tokie asmenys vadinami tarptautiškai troliais, o lietuviškai vieni jų save įvardina jurgeliais.  Jiems užkliūva viskas. Na ir prasideda komentarų, el.laiškelių „spjaudymas“ kur papuola: „tai tu čia ne tą darai… čia ne taip rašai…. daryk, kaip aš sakau…gal tu adaptuotas…tu gi apsimetėlis…..nusileisk ant žemės…..aš geriausiai žinau, kaip reikia….“
Ir kai pasaulis nepuola šokti pagal jų dūdą arba į juos nekreipia dėmesio, jų psichikos  jautrumas  dar labiau paaštrėja. Kaip gi čia taip! Jie tokie didūs, tokie žiniukai, tokie reikšmingi…deja, tik patys sau.
Į tokio žmogaus gyvenimą žvilgtelėjus, nematyti nei nuosavų namų, nei pastovaus darbo, nei sveikatos, nei…nei…nei…, nes savam gerbūviui kurti laiko nėra, reikia trolinti arba jurgelinti.

Taip ir vaikšto troliukai/jurgeliai po kitų internetinius puslapius, sau maisto ir gerbėjų ieškodami. Deja, įvertina juos tik tokie patys, kaip jie. Ir tai neilgam.  Nes jie savo pačių pagieža ir puikybe naikina  savo gebėjimą žmoniškai bendrauti.

Štai prie ko veda nesveikas gyvenimo būdas. Galima duoti 100 proc. garantiją, kad žmogus, skirdamas savo laisvalaikį teršti kitų žmonių gerus darbus,  tikrai nėra sveikas, nes jo veikla nesveika. Tokie žmonės nėra girdėję nei kas tas florantizmas, nei kas tas grūdinimasis, nei kas yra treniruokliai.

Taip, kaip siaučia gripas/maras ar sifilis, taip siaučia ir internetiniai jurgeliai-troliai.

Patarimas: negailestingai trinkit/blokuokit/naikinkit juos iš visur, kur tik jie pasirodo. Kaip atpažinti jurgelį – trolį? Jie nežino, kas yra pagarba.

JJuršys

3 Komentaras

  1. Labai gaila, kad Lietuvoje nėra baudžiamos ar nors civilinės atsakomybės tokiems internetiniams troliams. Gi jie atima laiką, gadina sveikatą ir teršia eterį, už tai tikrai reikėtų bausti, negi mūsų šaliai pinigų netrūksta? Padaryk pasiūlymą seimui:) Kad už asmeninius el.pašto laiškus, kuriuose esi įžeidinėjamas, ar kitaip žeminamas, būtų numatyta atsakomybė. Gi laiškas yra tiesioginis įrodymas… belieka nustatyti tapatybę:)

    Bet čia matosi, kad gal su proteliu negerai, nes sako beraštė, o pati kaip rašo?:) net LT raidžių nėra:) lyg pirmokas rašytų:)

  2. "jurga.jurgelis@gmail.com:
    ":-D vagie, kepure dega? :-D baisu buti beraste :-D"

    Kaip manote, ar žmogui, kuris taip rašo kitam, nieko netrūksta?

  3. Ale kai žmogus sako: nusileisk ant žemės, tai reiškia kviečia į dugną, kuriame yra. Kai saka, kas gimęs šliaužti, pakilti negali, tai belieka bandyti nuleisti kitus. Ir aišku, ko tikėtis iš dugne esančio :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+