Lankytoja rašė:

Sveiki,
norėjau paklausti kokį sportą patartina rinktis žmogui, kuris turi nedidelių širdies problemų. Girdėjau, kad tokie užsiėjimai kaip bėgimas ar dviračių sportas yra nepatartini. O geriausia rinktis plaukimą. Ar tai tiesa? Ir gal dar ką galėtumėte patarti. Ačiū. :)

1 atsakymas
 1. Anonimas
  Anonimas rašo:

  Mano širdis yra gana silpna :sirdis: kai bandydavau bėgioti, sportuoti, tai pradėdavo ją skaudėti, jausdavau dūrius.
  Neseniai pradėjau bėgioti ristele, palengva, ir jei pajaučiu kokį diskomfortą tai sustoju pailsėti, jokio skausmo nebejaučiu. Stengiuosi dabar savo širdutę po truputėli pratinti prie bėgimo, kitaip sakant grūdinti.
  Dviračiu važinėju kiekvieną vasarą bent kartą į savaitę po 20-30 km, jokio diskomforto. O plaukiojimas tikrai į naudą. Jis kaip ir bėgiojimas išvalo plaučius ir stipriną širdies bei kitus kūno raumenis. Visus kūno raumenis reikia treniruoti, bet labai palengva, kad nesužaloti.
  Kai žmogus įsigilina tik į vieną sritį ir bando joje „tobulėti“, kažko pasiekti, bet jis pamiršta apie viską kitką – tai jį pražudo. Kas per daug, tas nesveika. Bet jeigu žmogus sugeba viską suderinti, sportą ir maistą, darbą ir šeimą, protą ir emocijas, tada jam visur kuo puikiausiai sekasi ir pavyksta sveikai ir harmoningai gyventi ;)

  Brangi lankytoja,
  patariu tau bėgioti, ir dviračiu važinėti, ilgus atstumus vaikščioti ir plaukioti :) kiekvieną dieną užsiimk vis kitokia kūno mankšta, paįvairink savo gyvenimą :) svarbiausia yra klausytis savo kūno, jeigu jauti kad per sunku, vadinasi reikia sustoti ir pailsėti, kūnas pats viską žino kas jam yra į naudą ir kada sustoti, tereikia įsiklausyti :stiprus:

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.