Vandens kokybė

Dažniausiai žiniasklaidoje plinta tai, kas neša “informacijos” užsakovams pelną. Kai reikia parduoti vandens filtrus prekybininkai skleidžia naudingą jiems informaciją: vanduo užterštas, miršta vaikai, susirgsite, uždarykite šulinius, uždrauskite šaltinius.

Gamta – mūsų motina, kuri vis dar yra su mumis, ir mes galime į ją panirti nuėję prie jūros, į mišką, pasinėrę į ežerą, ir atsigėrę vandens iš šaltinių. Tačiau… gamtos, natūralius miško kvapus, pramonė mums siūlo pakeisti smilkalais, kvepalais, sveiką gyvenimo būdą – papildais, o vienintelį dar gelbėjantį gamtos stebuklą – vandenį, pakeisti mirusiu vandeniu buteliuose, arba jį luošinti filtrais!!! Bet žmonės kasasi šulinius, važiuoja vandens į šaltinius ir geria jų vandenį, atsigaudami, jaunėdami, vėl susiliedami su Gamta. Prekeivių tikslas – pinigai, jie negali leisti žmonėms naudotis gamtos produktu nemokamai, nes kas tada pirks buteliuose įkalintą vandenį? Kam leisti laisvai gerti, kai galima apmokestinti ir gauti pelną? Sąžinės spekuliantai diegia sau naudingą informaciją, griebiasi žmonių kodavimo. Spaudoje pasipila užsakyti straipsniai, kurie verčia žmones bijoti gamtos: vanduo užterštas, miršta vaikai, susirgsite, uždaryti šulinius, uždrausti šaltinius. Vergas visada paklūsta šeimininkui, nes bijo. Tuomet nuo gimimo geriamas tėviškės vanduo staiga tampa kenksmingu, nes bijoma to, kas peršama. Mes nežinome tiesos todėl, nes jos neieškome.

Sveikatos apsauga tiria natūralų gamtos vandenį ir randa jame … neatitikimą jų pačių sukurtoms normoms!!! Tačiau sveikatos apsauga nieko nesako apie tą vandenį, kurį masiškai platina kaip sveiką maisto prekę: alų, degtinę, vyną, kas yra tiesioginiai ligų šaltiniai!!! Didėja nusigėrusių savižudžių. Niekas nedraudžia prekiauti tikrais nuodais!!! Jie nešaukia žmonėms apie vaisvandenius, kuriuose iš vis nėra nieko sveiko ir naudingo. Tačiau jie tiria šulinius, šaltinius ir ieško ten ligų priežasčių. Vandens tikrintojams nė motais, kad žmonės geria dešimtmečiais vandenį iš šulinio ir yra sveiki, veda SVEIKĄ GYVENIMO būdą. Prekeiviai pajungia matuoklius ir randa „mirtinai” kenkiantį vandenį, kurį žada uždrausti, kad galėtų parduoti savo filtrus ir mirusį vandenį.

Na taip, vykdytojai tik dirba savo darbą. Jie akli įrankiai kartojantys išmoktą mantrą: kaip kenkia Gamtos, šulinio, šaltinio vanduo… Baisiausia, kad užprogramuoti žmonės ligoms: “gersi avinu pavirsi” suserga. Tada anie sako: va, sakėme jums…

Žmonės! Saugokite savo šaltinius, šulinius, vandens telkinį nuo „mokslų ir tyrimų įrodinėtojo”, nes jūs turite gyvybės šaltinius, gamtos gydytojus.

Mokslu įrodyta, jog vandens informacinį kodą filtrai neišvalo.

Vanduo nuskaito informaciją ir ją savyje išlaiko, ir jokie cheminiai rodikliai to neparodo!! Vanduo gydo, valo, palaiko ir teikia energiją, atstato, perduoda informaciją. Kenkia tik tas vanduo, kuris specialiai užnuodytas, arba į kurį pastoviai pilamos atliekos.

Ona Olickaitė

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+