Sveikata ir kaip ją susigrąžinti.

Štai mes gimėme ir kol esame gyvi prasideda didysis organizmo nuodijimas – lėtas ir ilgas organizmo galimybių šalinimas: skiepai, tabletės, vaistai, visokie tyrimai su spinduliavimais, radijo, TV, mobilus… nuodijantys maisto produktai, gėrimai (pepsi kola ir pan.) alkoholis, tabakas, kiti narkotikai, žmogaus sąmonės transformacija NLP neuroligvistiniu programavimu ir kitomis panašiomis liaudies kvailinimo priemonėmis. Visa tai neigiamai veikia imuninę sistemą ir jau mokykloje vaikai retai būna sveiki, o 20-30 mečiai- zombuoti žmonės, griuvenos.

Daugelis organizmo sugebėjimų, deja, pavokti iš žmogaus visam laikui, o psichiniai sugebėjimai pakeisti surogatais.
Kokie yra natūralūs būdai, kad išvalyti organizmą? Tai per šlapimą, tuštinimąsi, odą ir plaučius.

1. Inkstai – tobulas organizmo valymo įrenginys. Apykaitos produktai papuola į kraują, kuris eina per inkstus ir išsivalo. Todėl labai svarbu yra skysčiai. Kraujas turi būti ne tirštas. Tam reikia gerti skysčius, nes dėl šlapimo susidarymo reikalingas vanduo. Jeigu trūkta vandens, tada organizmas paskirsto jį, tada kraujas tampa tirštesnis, šlapimo bus mažiau ir jis bus didesnės koncentracijos, o kraujo valymosi procesas sulėtės. Skysčiai pagrindinė normalaus organizmo valymosi sąlyga, o su šlapimu organizmą palieka didelis kenksmingų medžiagų kiekis. Inkstai kas minutę perleidžia per save daugiau nei 1l. kraujo, o per parą jie filtruoja ir išvalo 1700l (viena vonia 200l ).
2. Tuštinimas. Iš maisto slenkančio per skrandį ir žarnas yra imamos visos reikalingos medžiagos, o nereikalingos išmetamos.
3. Oda – turi didelį plotą apie du kvadratinius metrus. Organizmas per ją taip pat išmeta visas kenksmingas atliekas. Pažiūrėkite kaip sudaryta oda: jos apatinė dalis apipinta kraujo kapiliarais, tokiu būdu kraujas gali “bendrauti” su išoriniu pasauliu. Kraujas gali kenksmingas medžiagas pašalinti per odą prakaitu, o tam reikalinga turėti pakankamai skysčių. Per odą vyksta kūno temperatūros reguliacija. Šiame procese dalyvauja skysčiai; atsirasdami ant odos paviršiaus, išskiriami prakaito liaukomis jie garuoja ir atšaldo odos paviršių.
[attachment=0]oda.jpg[/attachment]
Mūsų organizmas – tokia tobula struktūra(!) kad jeigu skysčių jame mažai, kraujas tirštas, ir jis jaučia, kad išorėje drėgmės maža, ką reiškia, kad reikės prakaituoti… o prakaitas iš karto išgaruos ir reikės eikvoti vertingus skysčius, tada jis tiesiog užkerta prakaito išsiskirimą ir… neprakaituoja.

Jeigu aplinka yra drėgna, tada organizmas ima smarkiai prakaituoti, žinodamas, kad prakaitas garuos lėtai ir nėra jokio pavojaus išeikvoti skysčius.
Kaip organizmas visa tai žino???
Žino, nes jis tobulas.
Oda taip pat yra kvėpavimo organas. Kai kurie jautrūs žmonės puikiai jaučia savo kvėpavimą oda. Net kai nagus padengia laku – jaučia diskomfortą…
Todėl pirtis su teisingais skysčiais, jeigu jums ji maloni, yra vienas iš organizmo valymo būdų. Tačiau pirtį galima paversti savo organizmo alinimu vartojant joje alų, kolą, ir kitus nuodus, kurie, atsivėrus organizmui patenka į gyvybiškus organus ir juos griauna. Skysčiai, iš kurių organizmas gamina prakaitą, ne iš karto ateina iš gėrimų. Jie kraujo indais atiteka į prakaito liaukas. Gerai dirbantis organizmas per prakaitavimą į gėrimus reaguoja gana greitai. Silpnam organizmui reikalinga pagalba: ventos, šepečiai, kempinės. Prakaitavimu vyksta kraujo valymas. Aktyvių prakaitų liaukų 1kv.cm yra apie 100.

Dėmesio – antirespirantai, medžiagos prievarta uždarančios žmogaus prakaito liaukas. Be abejo, kai organizmas neturi galimybių pašalinti iš savęs nuodus – jis apsinuodija. Tada žmogui lyg ir be priežasties skauda galvą, kažkodėl viskas gerai, bet pykina, jaučiamas silpnumas, įmanoma mirtis. Ir viena iš priežasčių yra prievarta neleisti organizmui veikti – antirespirantai. Dirbtinai šalindami prakaitavimą žmonės nuodija savo organizmą. Kai kas paklaustų: „o kaip gi tada su pažastų kvapu, gi smirda prakaituojant?“ Atsakymui tinka Majos Pliseckajos (pasaulinės balerinos )žodžiai: „Nevalgykite mėšlo ir nesmirdėsite“.
4. Plaučiai – organizmo valymosi priemonė.
Kai žmogui, vartojančiam alkoholį nuo nusigėrimo smirda iš burnos, tai yra ne tik skrandžio ir dantų problema, o ir iškvėpiamas oras iš plaučių, per kuriuos šalinami nuodai. Todėl geriantys dvokia net tada, kai išvalo dantis… tada jie griebiasi burnos gaiviklių…
Plaučiai išmeta iš organizmo nuodus, tačiau per plaučius nuodai irgi patenka į organizmą, kai žmonės kvėpuoja rūkančių žmonių dūmais, iškvėpimais ir kitaip užterštu oru.
Kai tik jūs įkvėpiate cigarečių užnuodytą orą – organizmas iš karto bando gelbėtis… per šlapimą, odą… o jeigu jūs geriate nuodus tipo kolos, alaus, jeigu jūsų kūnas įvilktas į aptemtus, nekvėpuojančius drabužius… kokios sveikatos jūs galite tikėtis?
Rinkitės miegoti gryname ore ir nepasmerkite savo organizmo kankintis tvankiame kambaryje. Laikykite plaučius švaroje, tai jūsų sveikatos ir gyvenimo svertas.

Paprasta ir aišku, kad organizmo valymosi procese svarbu: šlapimo pūslė, tuštinimasis, oda ir plaučiai, o tame dalyvauja kraujas, kuris yra vienintelis pagrindinis gerų ir blogų medžiagų nešiotojas.

Kai nevalgome kiek tai laiko, išmintingas organizmas ima naudoti tai, kas buvo atidėta jame. O ką gi jis atidėjo? O gi šlakus, tai, ką nespėjo išmesti, nes žmogus vėl ir vėl valgo, geria, kvėpuoja netinkamu gyvybei šlamštu. Badavimas po truputį pradeda šiuos atliekų sandėlius valyti. Badavimas yra sunkus ir varginantis apsivalymo metodas ir reikalingas tik ypatingiems atvejams. Yra kitas būdas valytis, tai valgyti natūralų, organizmą neardantį maistą, kvėpuoti neužterštu tabaku oru ir daug judėti, nes judėjimas yra būtina natūrali organizmo gyvenimo dalis.
Pakartokite dėl savęs dar kartą, kad jūsų kasdienybėje šios žinios neštų jums sveikatą ir jūs pradėtumėte rinktis: teršti save ar ne.
Kaip į organizmą patenka nuodai?
1. Tiesiogiai per kraują – įduriant.
2. Per skrandį, maistu, gėrimais.
3. Per odą.
4. Per plaučius – rūkymas ir būvimas šalia rūkančių ir nevėdintose patalpose.
Visame šiame procese dalyvauja kraujas, kuris išnešioja nuodus po visus organus.

Kad kraujas tekėtų visais raumenimis reikalingas protingas judėjimas, nes kraujas pilnai teka tik dirbančiuose raumenyse. Ramioje būsenoje dirba tik 40% procentų kapiliarų. Jeigu jūs dirbate tik su 5 -10 raumenų iš 400, tai 390 ilsisi, reiškia negauna pakankamai gyvybės. Organizme yra apie 150 milijardų kapiliarų aptarnaujančių 300 trilijonų ląstelių. Jeigu visus kapiliarus ištempti viena linija, tai jos ilgis būtų apie 100.000 kilometrų. O dabar įsivaizduokite, kad šiais tūkstančiais kilometrų kapiliarų jūsų ląstelės badauja, miršta, užspringsta savo pačių apykaitos produktais, nes jūs nepakankamai judate ir jose nėra kraujo cirkuliacijos. Tai yra organizmo teršimas.

Širdis vidutiniškai muša 60 – 70 dūžių į minutę, o esant krūviui 120 – 140. Reiškia širdis perpumpuoja daugiau kraujo. Tai reikalinga ir tam, kad aprūpinti dirbančius organus deguonimi, kuris būtinas raumenų darbui ir pašalinti tai, kas nereikalinga.
Ilgalaikis lengvas fizinis krūvis gali būti vadinamas organizmo generalinis tvarkymas – valymas. Jeigu tokius tvarkymus daryti reguliariai, galbūt įvyks balansas ir nebereikės jokių kitų organizmų valymų. Be abejo, jeigu neteršti organizmo kenksmingu maistu.

Daugelis nesupranta kur gi kaupia organizmas šlakus ir atliekas, kurias jam trukdo pašalinti žmogaus neteisingas gyvenimo būdas? Išmintingas organizmas išmėto kenksmingas medžiagas po visas ląsteles, tačiau netolygiai. Daugiausiai kaupia ten, kur yra mažiausiai kenksminga jam pačiam: vyrams pilvo srityje, moterims sėdmenyse, šlaunyse. Šios vietos storėja pirmos.
Valgant gyvą pilnavertį maistą, vedant aktyvų gyvenimo būdą be TV ar kompiuterio, nereikalingi jokie organizmo valymai.

Išvada: norint be badavimų, valgant sveiką maistą, išvalyti organizmą dar būtini švarus vanduo ir lengvas ilgalaikis fizinis krūvis. Tai gali būti bėgimas, plaukimas, gimnastika, viskas, kad malonu ir lengva. Bent vieną valandą į dvi dienas ir tai jau įjungs nematomus organizmo harmonijos procesus.
Tačiau nesižavėkite brangiu ir madingu sportu, kurį šiandien taip populiarina įvairios prekybinės sistemos. Tai visiškai bevertis sveikatos siekimas tapti madingu barbinu arba barbe su bokalu alaus rankoje. Šiandien pinigų čiulpimo sistema jums siūlo dar vieną „sporto“ rūšį – pokerį, bridžą, bilijardą, o greitai bus „sportiška“ sukti ruletę, džekpotą. Visa tai galėsite sportuoti su cigarete ir alkoholiu, be abejo iki tol, kol jūsų organizmas bus gyvas…

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+