Tautybė, lytis ir liga

Tautybė, klimatas, šalis, kurioje gyvename, apsprendžia ne tik kokiomis ligomis sirgsime, kokie charakteriai vyraus, bet ir gydymo būdai yra visiškai skirtingi. Tada kodėl visus gydo vienodai?

Idėja gydyti konkretų žmogų, o ne žmogų su standartiniu susirgimu, kilo jau gana senai. Dar senovės romėnai žinojo, kad afrikiečiai serga ne taip, kaip lotynai, juodukų gladiatorių žaizdos gyja visiškai kitaip, nei baltųjų.

Taigi, reikalas ne tik tame, kad nustatyti, kuriam iš 6 geodakeniškų lyčių priklauso konkretus nelaimingasis. Būtina bent jau anketiniame lygmenyje nustatyti jo rasę ir tautiškumą, po to – gimimo vietą ir gyvenamąją vietą, tos vietovės klimatą, maitinimosi pobūdį. Neigti egzistuojantį biocheminio statuso skirtumą tarp rusų ir mongolų, žydų ir kinų, bušmenų ir mariopolcų taip pat nemažiau kvaila, kaip ir neigti, kad egzistuoja baltaodžiai, juodaodžiai ir geltonodžiai. Daugelis biocheminių skirtumų tarp rasių plačiai žinomi. Geltonodžiai kenčia nuo fermentinės sistemos, kuri virškina alkoholį, silpnumo,  todėl jie greitai apsvaigsta ir greitai tampa alkoholikais, jei savęs neprisižiūri. Egzistuoja ir subtilesnės nacionalinės patologijos. Pavyzdžiui pas visus 100% Amerikos indėnus ir beveik pas visus kinus nėra laktozės fermento, ir jie negali gerti pieno.

Kaip nekeista, ta pati savybė yra būdinga ir dviem trečiosioms siliziečių. Jie neturi specialaus geno, kuris yra atsakingas už šio fermento susidarymą. Ar tai nėra netiesioginiu būdu susiję su tuo, kad pas kinus ir siliziečius atsiranda patys žymiausi nusikalstami susivienijimai – triados ir mafijos? Taip pat egzistuoja ir visiškai taikūs rasių skirtumai – baltaodžiai jaučia natrio benzonato skonį kaip rūgštų, o daugumai mongoloidų ši druska yra beskonė.

Biocheminiai skirtumai ir tuo pačiu skirtingos reakcijos į vienas ir tas pačias medžiagas atvedė prie savaime suprantamos minties apie etninio ginklo sukūrimą. Ši idėja kilo ryšium su karu Vietname. Palaisčius džiungles tam tikru skysčiu karinių veiksmų rajone, siauraakiai yra pažeidžiami, o europidai  be problemų užima teritoriją. Vienok, planas neišdegė. Nors panašius dalykus, iš principo, sukurti įmanoma. Negalima sukurti savo idealaus kario: pirmiausia todėl, kad savoje armijoje yra pilna juodaodžių; antra – greta tokie patys siauraakiai sąjungininkai; trečia – baltieji Amerikos kariai nėra grynakraujai  amerikiečiai. Emigrantų šalyse visada yra rasių maišymasis.

Na ir žinoma klimatas, maistas, nacionaliniai narkotikai. Dabar Rusijoje pradėjo plisti neuždraustas bjaurus Vidurio Azijos  šlamštas: žemos rūšies tabako ir hašišo mišinys, ir netgi vištų išmatos. Šį mišinį deda po liežuviu ir laukia malonių pasekmių, kurios prilygsta apsinuodijimui nikotinu. Ar bereikia sakyti, kad Vidurinėje Azijoje burnos ir gerklės vėžys yra labiau paplitęs, nei Švedijoje.

Piotras Obrascovas

 

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+