… tolerancinė diktatūra

…….. Europoje vis tik buvo pradėta svarstyti incesto legalizacija: lytiniai santykiai tarp motinos ir sūnaus, tėvo ir dukters, tarp brolių ir seserų ir visos giminės. Tai ryšiai, kurie buvo laikomi sunkiu nusikaltimu, nes jų pasekoje vyksta žmonių išsigimimas ir išmirimas ir kurie visose religijose, visuose moraliniuose kodeksuose, civilizacijose buvo nusikaltimas.  Dabar kai kurie EU politikai atvirai skiepija incestą kaip normą. Daugybė nebe natūralių santykių  politikų parlamentuose skiepija incestą vos ne kaip būtinumą. Neoliberalai ir gėjų aktyvistai bruka šią idėją visais įmanomais metodais. Norvegijoje ir Islandijoje incestas jau beveik legalizuotas. Incestofobus Norvegijoje registruoja specialiuose centruose, tačiau 8 atvejai iš 10, pakliūnantys į policiją, niekada neištiriami. Daugybė nuteistųjų už incestą jau yra išteisinti. O incesto aukas ten gydo, kaip turinčias nelabai malonius prisiminimus:) Norvegijoje labai populiarus filmas „Aš myliuosi su savo seserimi.“

Šveicarijoje vyko debatai apie incestą. Prieš 10 metų paslaptingai dingo iš jų baudžiamojo kodekso bausmė už incestą:) Tik visuomenės pasipriešinimo dėka šią bausmę į kodeksą grąžino. Tačiau, atrodo, neilgam. Kiekvienam, kuris seka genitalijų revoliuciją, yra matoma, kad sekantys žingsniai bus pedofilijos legalizavimas. Olandijoje jau yra partija, kuri „kovoja“, kad jiems būtų leista „d… “ vaikus, na prieš tai susituokiant su jais:)

Piešiasi katastrofinė schema: žmonės, su kuriais neturėtų būti net kalbama apie prievartą ir incestą, dalis EU politikų pasiruošusi „ieškoti“ ir rasti bendrą kalbą. Pradžioje legalizuojamos vienalytės santuokos, po to – vaikų įsivaikinimas vienalytėse šeimose, ir jų auklėjimas būtent tokiame jiems patogiame rakurse jau ir skiepijamas. Vien Norvegijoje 19.000 nevalstybinių bendruomenių aiškina vaikams, kad vyras ir moteris – tai prietarai, gamtos nesusipratimas:) senovė, atgyvena. Iš visur panaikintos Grymų, Anderseno, Pjero pasakos ir t.t. ir vietoje jų įkištos kitokios pasakos: „Karalius ir karalius:, „ Vaikai gėjai“, kur princas svajoja vesti karalių, o princesė nori susituokti su mama:)“ Seksualinės mažumos Norvegijoje – tai jau visai nebe mažumos ir ne tik ten… kaip rodo paskutiniai įvykiai Prancūzijoje. Natūralai – štai kas jau mažuma, jeigu ne pagal kiekį, tai pagal balso laisvę tikrų tikriausiai. Natūralų jau niekas ten nebegirdi:) EU statistikos duomenimis, Rusijos požiūris į gėjus ir lesbes yra …atgyvena:) viduramžiai. Vakaruose legalizuota minimum 30 rūšių santuokų:) O vyro ir moters suvokimas sąmoningai ir atkakliai šalinamas iš visur. Greitai vyrai, manantys, kad jie vyrai, o moterys, manančiuos, kad jos moterys, bus išimtys:) ir niekinami. O vaiką natūralioje gamtos šeimoje bus nebeįmanoma apginti (nuo norinčių su juo tuoktis arba pažaisti kaip su seksualiniu žaisliuku). Visa valdymo struktūra bus nukreipta į nenatūralių santykių palaikymą. Ir tai jau vyksta.  Oficialiais duomenimis, 2011 Vokietijoje 38.500 vaikai buvo atimti iš natūralių šeimų ir atiduoti auklėti vienalytėms. „Jugendamt“, viena iš pačių žiauriausių pasaulio tarnybų, su kuria turėti reikalų Vokietijoje bijo net kriminalinė policija.

Išvertė Ramybė, nes linksmas filmukas:)

 

1 Comment

  1. Aišku šokiruoja tokios naujovės, bet nėra ko daugiau tikėtis iš pasaulio kuris okupuotas, ir kuriame vyksta 3 pasaulis karas kurio nemato visuomenė, nes žiūri į TV propagandą, kuri priklauso okupantui.

    Pakanka atkreipti dėmesį į tai, kad visi tie nestandartiniai seksualiniai santykiai kyla būtent iš TV, iš užterštos ir nukvakusios miesto "civilizacinės" aplinkos, o ne iš žmogaus vidaus kuris atsiskleidžia natūralioje gamtoje.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+