Uodų reakcija

Vis neprisiruošiu parašyti apie keistą dalykėlį nutikusį šią vasarą. Dažnai būnu gamtoje, nes netoli yra miškas, laukai, kur didelė erdvė. Tai va, kai į mišką eidavau seniau viskas „normoj” buvo: puolė uodai :) musės visokios… O kai ėjau šią vasarą ypač tada, kai maiste vyravo tik žalias maistas – uodai kažkodėl nepuolė.
Kartą išėjau su draugu, jis nespėjo juos daužyti, ir šakele ir megztiniu, o man nieko… net nepatogu….
Kai buvau gamtoje, nakvynėje su draugais, tai ten uodų buvo labai daug ir jie kando ir man. Tačiau, kai nuvažiavau viena į tą pačią vietą, tai jie iš karto „prisistatė” ir aš nuolankiai kentėjau jų „manęs valgymą” ir … jų vis mažėjo, mažėjo ir neliko. Ir vakare, ir kitą rytą ir dieną ir vakarą aš pusplikė vaikščiojau, o jie skraidė aplik.
Po kiek laiko vėl ten pat su draugais nuvažiavome…. ir jie vėl puolė ir puolė …
Be abejo, kai esu viena, tai visai kita nuotaika, būnu be maisto, be to pastoviai esu kokioje tai psi būsenoje (turiu savų užsiėmimų :))
Tai va.

4 Komentaras

 1. :lol:
  Jo…

  Sakyčiau… viskas labai individualu tiek su uodais, tiek su viskuom…
  Šatalova darė eksperimentą, ne su uodais, :nava: … o su profesionaliais sportininkais tam tikru meniu, panašiai žalio maisto, tai kontrolinėje grupėje
  vienam krito svoris, kitam svoris augo, kitas liko koks buvęs, nors visi valgė tą patį ir treniravosi vienodai…

 2. Valgant augalinį maistą, organizmo šarmiškumas padidėja, gal tai nepatinka uodams?

  Leistis sukandžioti save uodams, įdėja man patinka. Jei po to uodai atšoka, tai matau du variantus: 1) tai, spėju organizmas išdirba kažkokį dalyką, po kurio uodams nebėra noro kandžiotis; 2) leisdamas uodams save kandžioti, geranoriškai duodi savo gyvybę uodų patelėms, ir po kiek laiko, tampi savas, draugas :) gamta puola tuos, kurių nemėgsta :)

 3. Dėl temperatūros hm … nežinau, o va kažkada man toks sibirietis pasakojo, jis mat gyveno Sibire, sakė, kad sezono pradžioje reikia leistis save sukandžioti ir tada, na uodams įkyri toks skonis, nebeskanu tampa :) ir jie atšoka :)
  Tačiau čia matomai biosferos įstatymas veikia… matomai uodai ne tik ima kraują, bet ir kažką tai duoda… ko nėra pas žmogų ir kai to „kažko” pakanka, tada nebekanda…
  Jeigu matafizika žiūrėti tai šventųjų irgi nekando uodai, kaip sakoma aura stipri, galbūt…

 4. Girdėjau, kad odai, nepuola, jei kūno temperatūra yra žemesnė, nei įprastai. Gal tai surišta su proto ir dvasios ramuma?.. Kadangi žalią maistą vartojant, žmogus tampa jautresnis, todėl ramesnis, ir turbūt tuo pačiu gali įtakoti savo kūno temperatūrą?.. Nes pvz. kokie gruzinai, sakoma „karšti žmonės”, o jie mėsos dideli mėgėjai :velniuks:

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+