Hidroterapija ir vandens procedūros

Vandens dieta

Dietos principas yra labai paprastas asmuo norintis numesti svorio tiesiog turi gerti vien tik vandenį 3 dienas. Per šį dietos laikotarpį nėra geriami jokie papildai ir nevalgomas maistas. Ši dieta reikalauja gerti daug vandens ir tik vandens. Kaip ir minėta pradžioje dieta nesuteikia kalorijų todėl gali būti nenaudinga Jūsų sveikatai. Ši dieta taip pat veikia ir kaip detoksikacijos priemonė, kai asmuo geria vien tik vandenį yra normalu kad jis praras toksines medžiagas.

Vandens dietos veikimas

Kaip teigia „Psichoaktyvios paieškos” instituto mokslininkai asmuo laikydamasis vien tik vandens dietos degina papildomas kalorijas. Kai tik jis išgeria šalto vandens natūralu, kad organizmas siekia šį vandenį sušildyti tam yra naudojamos asmens kalorijos. Reziume teigiama, kuo šaltesnį vandenį geria vandens dietos besilaikantis asmuo tuo daugiau kalorijų jo organizmas sudegina siekdamas sušildyti šį vandenį. Per diena reikia išgerti ne mažiau kaip 3 litrus vandens.

Kaip ir kitos dietos: japoniška dieta, grikių dieta, dukano dieta, taip ir vandens dieta teikia labai mažai kilokalorijų todėl prieš naudojant vandens dieta patartina pasitarti su savo gydytoju.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+