Vandens trūkumas – ligų priežastis

Žmogaus organizmas, stengdamasis aprūpinti virškinimą ir maisto pasisavinimą, sutepti mechanizmus būtent šių funkcijų vykdymui, gamina daug seilių, net jeigu jame trūksta vandens. Dažnai vietoje kovos su organizmo išsausėjimu, žmonėms išrašomi toksiniai vaistai.

Sausumas burnoje tai – paskutinis simptomas, kuriuo organizmas parodo, kad jam trūksta vandens. Ir kol organizmas rodo žmogui, džiovindamas jo burną, vandens nepriteklių, iki to momento jis atjungia daugelį kitų savo funkcijų. Būtent taip vystosi senatvė – mažinanti fermentų funkcijų kiekį. Prarasdamas vandenį, organizmas netenka lankstumo. Pvz., jaunų žmonių diabetas, kai kovai su pastoviu skysčių trūkumu organizmas aukoja kasos ląsteles, kurios atsakingos už insulino gamybą.
Tragiška tradicinės medicinos klaida, kad ji mano, jog vanduo tik tirpdo ir nešioja po kūną įvairias medžiagas.

Svarbiausia vandens funkcija – palaikyti gyvybę, nes jis – gyvybės šaltinis.

Klaida yra manymas, kad žmogaus organizmas gali reguliuoti vandens patekimo efektyvumą visą gyvenimą. Su amžiumi žmonės liaunasi adekvačiai vertinti troškulio jausmą ir geria mažiau. Kol gyvybiškai svarbių organų ląstelės nevirsta iš sultingų slyvų į susiraukšlėjusias džiovintas slyvas ir negali palaikyti gyvybės. Kad taip nenutiktų, būtina išmokti atpažinti vandens trūkumą organizme.

Klaida, kad vandens trūkumą galima kompensuoti bet kokiu kitu skysčiu. Lėtinis netyčinis vandens praradimas organizme gali pasireikšti tiek būdų, kiek yra išrasta ligų.
Būtent vandens trūkumas ir sukelia daugybę sveikatos problemų.

Žmogaus organizmas įvairiais būdais rodo, kad jam trūksta vandens. Ir tie būdai šiandien vis dar laikomi ligomis. Būtina suprasti, kad pastovus vandens trūkumas sukuria organizme pastovius cheminių procesų pasikeitimus. Kai tie pasikeitimai, vykstantys dėl vandens trūkumo, stabilizuojasi, jie iššaukia daug struktūrinių pasikeitimų, ir genetinių. Toks vandens stygius , kuris sukelia vaikui astmą, galų gale gali būti genetinių pasikeitimo autoimuninių ligų priežastimi, ir net vėžio, vaikui suaugus.

Einšteinas pastebėjo, kad egzistuojančias rimtas problemas neįmanoma išspręsti tame mąstymo lygyje, kuriame jos buvo sukurtos.

www.sveikata666.lt pagal F. Batmangchelidž

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+