Vanduo gydo ligas

Vandenį rekomenduotina vartoti įvairių ligų, iššauktų vandens trūkumu, profilaktikai ir net gydymui. Vandens vartojimui nereikia leidimo ar pritarimo, kaip naudojant medikamentus. Vanduo – gyvybės šaltinis. Tačiau egzistuoja gėdingas neišmanymas organizmo dehidracijos klausimu.

Mes iki šiol nežinome, kada mūsų organizmui būtinas vanduo, ir nesuvokiame, kas vyksta, kai organizmas reguliariai negauna būtino vandens kiekio.

Problema tame, kad farmaceptiniai ar cheminiai produktai neišgydo daugybės ligų, o jų vartojimas nėra saugus. Jie tik laikinai maskuoja esamą problemą. Žmonės, turintys didelį kraujospūdį, vartojantys šlapimą varančias priemones, neišsigydo. Jiems sakoma, kad vaistus jie vartos visą gyvenimą. Reumatinio artrito iki galo išgydyti negali daugybe analgetikų. Neišgydomas diabetas ir daug kitų ligų. Kaip gi yra , kad niekaip neišrandami vaistai, kurie išgydytų nuo tokių paplitusių negalavimų, kaip rėmuo, virškinimo sutrikimai, migrena, astma?

Kai atsiranda įvairūs negalavimų simptomai, o gydytojai sako, kad viskas gerai ir negali rasti ligos, tai – dehidracija, vandens trūkumas.

Teigiama, kad žmogaus smegenų sudėtyje yra 85 procentai vandens, kad smegenys yra ypatingai jautrios dehidracijai. Smegenys pastoviai yra plaunamos sūriu nugaros smegenų skysčiu. Požiūris iš chemijos pozicijų į žmogaus organizmą privedė prie to, kad beveik visų tyrėjų dėmesys skirtas detaliai molekulės sudėčiai ir labai mažas dėmesys skiriamas kietųjų medžiagų koncentracijai organizme. Tai neištirta.

www.sveikata666.lt pagal F. Batmangchelidž

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+