Viršsvoris

Šiandien buvau susitikusi su drauge kuri turi viršsvori, jai nesiseka su vaikinais ir ji dėl to kremtasi. bande ir vegetare būti bet vistiek svoris nekrenta, nors ji nėra stambaus sudėjimo. aš įsitikinusi kad jeigu būti florantiete tai ir figūra pasidarytų liekna, bet tai juk tik labai mažai kas gali, o juk yra koks naturalus budas kip numesti svori?

1 Comment

  1. Aš irgi turėjau antsvorio. Atsisakius mėsos niekas nepakito, bet kai iš gyvulinių produktų liko tik medus ir pyragai/saldumynai, tai atsirado daugiau energijos ir natūralus noras sportuoti, kas anksčiau būdavo kančia. Tai taip ir krito svoris, maloniai judant ir neskaičiuojant jokių kalorijų, kas yra labai afišuojama tarp bandančių lieknėti. Ir valgiau aš kiek norėjau, ką norėjau ir kada norėjau. Ir sportavau mėgėjiškai, be jokių trenerių pagalbos.

    Buvau kažkada užsukusi į forumą, kur žmonės dalijasi savo patirtimi mesdami svorį. Kokių tik dalykų neprisigalvoja… O jau tas kalorijų skaičiavimas! Kiekvieną kąsnį reikia apskaičiuoti, net valandas, kada valgyti, bijo po šeštos į burną ką įsidėti… Norėjau patarti, kad galima ir lengviau numesti svorio, bet paskaičiau, ką tie žmonės apie vegetarizmą mano, tai galvoju, kankinkitės ir toliau, kad jau mėsa tokia būtina…

    P.S. Pradėjus natūraliau maitintis ir požiūris į kūną pasikeitė… Na stebuklai, ką gali maistas…

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+