Žmogaus kvapas – civilizacijos regresas

14 Bir 2011 Ligos 5

Pasterizuotos sultys

Pasterizuotos sultys. Jos būna net praturtintos vitaminais!!! Absurdo komedija. Kodėl? Todėl, kad išspaustos, šviežios, pilnos gyvų vitaminų – sultis, užmušamos pasterizacija; po to dedama į jas dirbtinų vitaminų ir reklamuojama, kaip sveikatos šaltinis.

O jogurtai? Juos pasterizuoja, įdeda dažiklių, skonio imitatorių, tirštiklių,  konservantų, kad ilgiau produktas stovėtų, ir nė velnias jo dykai negriebtų. Tokį, mirusį jogurtą, gerdami vaikai negali būti sveiki. O kad jogurtas miręs, ar parašyta ant etiketės galiojimo laike? …  nuo savaitės iki mėnesio…; koks natūralus pieno produktas ar šviežios sultys gali stovėti nepašvinkę savaitę? Nėra tokio produkto.

Klizma, liuosuojantys – neišvengiami palydovai

Gali kiltis klausimas, o kaip gi tada žmonės gyvena? Negyvena, o egzistuoja, merdi, be poliklinikos ir ligoninės retas pensijos sulaukia. O ir jaunimėlis turi didliai sopulingų problemų ir krenta lyg lapai rudeniop… Kodėl? Todėl, kad naudoja savo organizmo energiją virškinti jam netinkamą „kurą“. Organizmas daro viską, kad išsivalytų, todėl žmonės tuštinasi daugiau, nei valgo, kadangi visas tas antimaistas organizmo skiedžiamas vandeniu, kad galėtų jį išmesti iš savęs. O kai vandens pritrūksta, nes žmonės gi ne tik tyru vandeniu troškulį malšina, o visokiais pramoniniais nuodais: kava, limonadai, gėralai su laipsniais ir su valiklio priedais…  užsikiša žarnos ir jie vaikšto pilki, agresyvūs, be energijos, nes gi žarnose viskas pūva ir nuodija organizmą. Tada žmonės ieško laisvinančių arba klizmas statosi; taip ir gyvena. Deja, paradoksas, kad organizmas nuolat gaudamas tą patį… įpranta prie šito ir žmogus tampa priklausomas.

Kai sutrinka simbiozė su mikroflora, kuri nuo tokio maisto dalinai žūna…. tada organizmas perima mikrofloros funkcijas: virškina, kovoja su pasekmėmis, bando save gydyti, eikvodamas didžiąją savo energijos dalį, enzimus ir atstatomąsias medžiagas, kurios galų gale išsenka ir žmogus pastoviai serga, sensta. O dar gydymui naudojami medicininiai preparatai, kurie iš vis atitolina organizmą nuo jo paties galimybių…

Žmonės, prabudę ryte, skuba valytis dantis, šviežinti, kvepinti burną, nes bijo kvėpuoti į savo artimą dvoku; jie skuba į dušą, kad nusiplauti nuo kūno lipnų nemalonų prakaitą, bijodami, kad ko nors, nuo kur nors nenuplovė, jie purškia save dezodorantais… Burnoje kramtomoji guma ar mėtinukas, aišku, kad be jų – dvoktų… O vakare vėl tas pats procesas: vonia, dantų valymas, nes per dieną vėl žmogus pasmirdo. O kas yra dantų pastos? Tai puodų šveitimo priemonės. Visas tas puvimas organizmo viduje vadinasi normalia asmenine higiena. 30 metų sveiko žmogaus  praktiškai rasti nebeįmanoma, ir 60- mečiai dažniausiai visiškai sukriošę. Tik technologijų pagalba, tabletėm pasiramstydami, operacijom apkaišioti šiaip taip sulaukia 80- ties. Tai vadinama civilizacijos progresu. Ar tikrai tai progresas? www.sveikata666.lt

5 Komentaras

 1. …taip aš irgi pritariu, tegyvuoja tikri žemdirbiai. Man patiko vieno verslininko iš Panevėžio iniciatyva. Jis siūlo miesto žmonėms pirkti maisto produktus iš vieno ūkininko. Tas ūkininkas galėtų aprūpinti daržovėmis kokias 5 miesto šeimas. Siūlo net raštiškai susitarti. Tai tikrai būtų galimybė gauti tikrai natūralų sveiką maistą. Ir tokiam versliukui daug žemės nereikia.

 2. Kas liečia minimus straipsnyje jogurtus,  visiškai sutinku, nes elementari logika rodo, kad tai labai nesveikas produktas, nors ir siūlomas vaikučiams….

  Paimkime ką tik pamelžtą pieną, tai vienas skonis. Kol pieną parneša iš laukų, tai jau visai kitas skonis. Jeigu jį atšaldyti, kaip priimta pas ūkininkus, tai dar kitas skonis, ir jeigu jo nepanaudoti, jis gi sugyžta, tampa rūgusiu pienu ir tai vyksta vos ne parom. O čia siūlo "sveiką, praturtintą vitaminais jogurtą" kuris negenda …. :)

   Gal todėl ima atsirasti gamintojai, kurie jau teikia natūralius produktus. Man ypač patinka Lietuvos ūkininkų turgeliai, kurie bent prie akropolio būna trečiadieniais ir šeštadieniais. Žmonės patys išaugina puikias daržoves, vaisius  … daugiau tokių ūkininkų ir mums nebereiktų pirkti kolbelėse ant įvairių tirpalų išaugintų žalumynų bei vaisių…Tegyvuoja :žemdirbiai!!! :)

 3. Kaip taikliai pasakėte.

   

 4. Rytinis šveitimasis ir dezodorantai tai – tik įžanga iš nemalonumų. Žmogaus protas sugalvojo daug efektyvesnę kūno dvokų naikinimo priemonę – pirtelę :), kur asmuo organizmą valosi, prakaituodamas; vanta talžydamasis kaži kokį brudą iš savęs varo, (tas veiksmas labai jau primena religines atgailas;)). na pikantiškiausioji dalis tai – atšvesti valymąsi….alumi ar kitais gėralais…ir t,t,

 5. Technologijos daro beabejonės didžiulį progresą, jei žmogus 80 metų sugeba maitintis netinkamu maistu, "nuodais" ir sulaukia dar tųjų 80ųjų!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+