Žolelių kontracepcija

Žolelių kontracepcija: liaudies įsitikinimai ir tikrovė

Moterys yra nuostabios, gražios ir prieštaringos būtybės. Viena vertus, galimybė tapti motina laikoma viena pagrindinių merginos dorybių, be to, daugelis nevaisingumą suvokia kaip viso savo gyvenimo tragediją. Kita vertus, nėštumo baimė daug kam nuodija gyvenimą, kartais virsdama tikra fobija. Trečia, egzistuoja stebėtinai didelis skaičius tų, kurios bijodamos nepageidaujamo poveikio, nenaudoja tikrai veiksmingų kontracepcijos priemonių, renkasi keistus, nenaudingus ir pavojingus metodus iš kategorijos „draugės pataria“.

Pasaulinė kontracepcijos diena minima rugsėjo 26 d. (pasveikinkit, jei tarp pažįstamų turit kandonų), tačiau ir dabar verta išanalizuoti populiariausius „kontracepcijos“ metodus ir išsiaiškinti, kurie yra veiksmingi, o kurie ne.

Užklupo meilė, o kontracepcija pamiršta

Taip dažnai nutinka: užplūsta aistra, išsijungia protas, apkabinimai, bučiniai, karštas kvėpavimas, geidulingas aimanavimas… Ir staiga supranti, kad šiandien yra „pavojinga diena“, tačiau apie prezervatyvus niekas neprisiminė. Hmm, negerai gavosi. Tai ir žiūrėk įvyko nenumatytas sėjimas „gyvenimo gėlių“ , kurios po 9 mėnesių pražys.

Meilė yra meilė, tačiau gyvenimo planai gali būti visiškai kitokie. Diplomas, magistrantūra, disertacija, naujas darbas, karjera, profesinis tobulėjimas, kelionė autostopais aplink pasaulį. Arba dar kažkas, neatitinkantis potencialios motinos įsivaizdavimo ir nėra labai suderinama su sauskelnėmis, diegliais, dygstančiais dantimis ir t.t.

Ką daryti?

Primygtinai patariame apsilankyti pas ginekologą ir gauti kompetentingų patarimų, tačiau dėl tam tikrų priežasčių šis paprastas veiksmų algoritmas nėra itin populiarus.

Jei kruopščiai pasirausite atmintyje ir internete, galite rasti dešimtis liaudies metodų, padėsiančių išvengti nemalonių padarinių. „Natūralių ir saugių, ne tokių, kaip vaistinės chemija.“ Žolelių pagrindu, žinoma.

Paprastai alchemijos seansas prasideda nuo savęs žalojimo elementų… Naudojami keisčiausi receptai, gauti iš mamos, močiutės, draugės, kolegos ar moterų forumo.

Liaudiški receptai nuo nėštumo

Citrina

Citrinos

Pirmasis ir populiariausias vaistas, be abejo, yra citrina. Kažkas kažkur kažkada išgirdo, kad rūgštinė aplinka makštyje nepatinka ten patekusiems spermatozoidams, o kas yra rūgščiausia iš visų? Teisingai, citrina. Ją reikia įgrūsti ten, kur veržiasi mylimo vyro „pasididžiavimas“.

Partneris, be abejo, gali nustebti jausdamas kažką neįprasto mylimosios kūno gelmėse. Arba jis gali net nieko nepastebėti ir lytinio akto energingais judesiais stumti svetimą daiktą į tokią slaptą gelmę, kad jums teks atgauti „kontracepciją“ gydytojo kabinete. Kuris, be abejo, ištrauks sutraiškytą citrinos skiltelę, bet pats pasakys keletą nemalonių žodžių tiems, kurie citrusinius vaisius naudoja ne pagal paskirtį.

Ir jis patars jums to nedaryti to dar kartą, nes citrina nėra kontracepcijos priemonė, tačiau šis vaisius gali pakenkti gležnai gleivinei ir sutrikdyti rūgščių pusiausvyrą slaptame organe. Taigi, be nepageidaujamo nėštumo, galite sulaukti ir daugybės rūpesčių: pienligės, bakterinės vaginozės ir kt.

Toliau paminėsime kitas ne mažiau keistas, egzotiškos ir nenaudingas priemones.

Žalių burokėlių sultys

Jų reikia išgerti iškart po nesaugių lytinių santykių. Mesti išsekusį partnerį ir bėgti į virtuvę – išspausti sultis iš burokėlių ir greitai išgerti. Tai neapsaugos nuo nėštumo, bet padės išvengti vidurių užkietėjimo.

Lauro lapų užpiltinė

Jos reikia išgerti iškart po abipusiai malonaus proceso pabaigos. Skonis nekoks, bet egzotiškas. Ir visiškai nenaudingas. Taip pat sėkmingai galite gerti kakavą ar sukatžolės arbatą. Pastaroji padės ramiau įvertinti kas vyksta, nepaisant kokios bus pasekmės.

Garinkite kojas karštame vandenyje su garstyčiomis

Tai nepadės išvengti nėštumo, bet sušildys jus, jei šaltis nupurtys nugarą supratimus jūsų pačių aplaidumą. Garstyčios turėtų būti miltelių pavidalo, o ne stiklainiuose. Pastarosios geriau tinka į koldūnus ir su dešrelėmis.

Jonažolės užpiltinė

Jonažolė

Šiuo skysčiu reikėtų plauti slaptą vietelę. Ši procedūra gali būti iš tiesų naudinga, ​​nes jonažolė pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, o plaunat galima pašalinti dalį spermos iš makšties. Tačiau likę spermatozoidai vis tiek bandys pasiekti kiaušialąstę ir atlikti savo darbą. Todėl jonažolė netinka kaip kontraceptinė priemonė.

Lelijos šaknų nuoviras

Taip pat plovimui. Paruošiama 15 minučių verdant litre vandens 50 g džiovintų lelijos šaknų. Skystis atvėsinamas, filtruojamas, užpildomas švirkštas ir, kai tik lytiniai santykiai užbaigiami, bėgama atlikti procedūros. Tai nenaudinga, bet kaip romantiškai skamba – lelijos šaknų nuoviras…

Šermukšnių tinktūra

Šermukšnio gėrimas gerai numalšina troškulį po energingų lovos pratimų. Tačiau reikia nepamiršti, kad šis preparatas turi šlapimą varančių savybių, be to, padina kraujo krešumą. Todėl jis turi kontraindikacijų. Kadangi tai vis tiek neišgelbėja nuo nėštumo, geriau numalšinti troškulį kuo nors kitu.

Prevenciniai pastojimo metodai

Ginekologas paskirs geriamuosius kontraceptikus, kurie yra gana veiksmingi ir lengvai naudojami. Bet lengvi keliai ne mums, ar ne? Todėl čia pateikiami dar keli nenaudingi liaudies receptai „iš žolelių“.

Granatų žievelės tinktūra

Karti, neskani, dažanti dantis pilkšva smėlio spalva ir visiškai nenaudinga. Tai gali sukelti nuolatinį vidurių užkietėjimą ir todėl primename dar vieną nenaudingą nėštumo vengimo receptą – burokėlių sultis. Pastarosios bent jau palengvins vidurių užkietėjimą.

Mairūnas

Šis prieskonis įsitvirtinęs daugelyje virtuvių, tačiau Rytuose moterys naudoja šią žolelę kaip kontraceptiką. Anot jų, kritinėmis dienomis reikėtų gerti karštą mairūno ekstraktą su medumi tris kartus per dieną. Ir dėl patikimumo, prieš susitikdami su savo mylimuoju, į makštį įkiškite tamponą, įmirkytą džiovinto mairūno ir medaus mišinyje. Matyt, šis receptas kartais veikia, nes lytiniai santykiai gali neįvykti. Tamponas su džiovinta žole, užimantis ribotą meilės erdvę, užkirs kelią įsiskverbimui ir gali sukelti impotenciją partneriui. Bet tikslas tokiu atveju bus pasiektas, ar ne?

Trikertė žvaginė

Trikertė žvaginė

Reikėtų suvalgyti džiovintos trikertės žvaginės kiekvieną dieną po šaukštą, užgeriant šaltu vandeniu. Tik menstruacijų metu kankinimas sustabdomas. Negalima palengvinti žolės pasisavinimo užvirinant ją arbatos pavidalu: karšta augalo arbata gali sukelti kraujavimą, o tada vietoj mylimojo glamonių giliausias moters kūno vietas ligoninėje pasitiks gydytojo rankos.

Imbiero šaknis

Taip pat kasdieniniam naudojimui. Tam šviežia šaknis sumalama ir užvirinama arbatos pavidalu. Gerkite tris kartus per dieną. Nepadeda.

Ananasų sultys

Išskirtinai šviežiai išspaustos, stiklinė per dieną. Malaizijos gyventojai naudoja šį receptą nuo neatmenamų laikų, nes ananasai auga šalia jų namų. Šis receptas ne visiems Lietuviams bus prieinamas. Bet jei finansinės galimybės leidžia ir nėra alergijos – gerkite į sveikatą. Nuo nepageidaujamo apvaisinimo tai neapsaugos, bet duos naudos kūnui. Tai gali padėti net šiek tiek numesti svorio ir ši priemonė yra bent jau skani.

100% veiksmingi kontraceptikai

Pomidorai

Yra ir tokių. Jie veikia be problemų, išbandyta praktikoje.

  • Gera žalia arbata
  • Pomidorų sultys
  • Bruknių sultys ir daugelis kitų augalinių gėrimų.

Paruoškite, supilkite į puodelį ir gerkite. Ne prieš ir ne po lytinių santykių, o vietoj jų. Nėra veiksmingesnės priemonės nuo nepageidaujamo nėštumo nei visiškas lytinis susilaikymas.

Jei susilaikymas netinka, tuomet geriau pasitarti su ginekologu ir pradėti vartoti įprastas kontraceptines priemones, kurias rekomenduoja jūsų gydytojas.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+