4 faktai apie veido patempimo operacijas, kuriuos žino ne visi

Bėgant metams bręstame ne tik mes ar mūsų patirtys, bet ir mūsų veido oda. Neretu atveju senstanti ji gali sukelti nemenkų psichologinių problemų, gali sumažėti pasitikėjimas savimi, todėl galime užsisklęsti savyje. Dažnam, siekiančiam susigrąžinti jaunatvišką išvaizdą ir pasitikėjimą savimi, puikia išeitimi gali būti veido patempimo operacija. Straipsnyje atskleidžiame 4 faktus apie veido pakėlimo operacijas, kuriuos žino anaiptol ne visi. Galbūt tai padės nuspręsti ir priimti tinkamą sprendimą žengiant jaunatviškos išvaizdos link.

1. Pagrindinis operacijos tikslas – apatinės veido dalies korekcija

Neretai apie šią operaciją manoma, kad jos metu koreguojamas visas veidas. Tačiau dažniausiai pagrindiniu operacijos tikslu būna apatinė veido dalis. Per operaciją chirurgai pakoreguoja kaklo odą, smakro bei žandikaulio liniją. Tai suteikia jaunatvišką ir natūralią veido formą.

Norintiems jaunatviškos išvaizdos ir viršutinėje veido dalyje, aplink akis, rekomenduojama rinktis kombinuotas operacijas, kurių metu atliekamas ir veido patempimas, ir, tarkime, akių vokų plastika. Pasirinkus tokį variantą, gijimas bus šiek tiek sudėtingesnis, tačiau rezultatai – stulbinantys. Be to, tinkamai pasirinkto plastinės chirurgijos centro specialistai padės kiekviename žingsnyje, tad šis sprendimas turi būti itin kruopščiai apsvarstytas.

2. Nechirurginė veido patempimo procedūra neegzistuoja

Labai svarbu neapsigauti, jei išgirstama, kad vienoje ar kitoje klinikoje atliekamas nechirurginis pakėlimas. Tokio būdo pakelti veido odai paprasčiausiai nėra. Dažnu atveju asmenys, reklamuojantys nechirurginį veido pakėlimą, omenyje turi grožio injekcijas. Jos nėra blogas sprendimas, tačiau siekiantiems ilgalaikio ir itin natūralaus rezultato visgi vertėtų rinktis chirurginę veido patempimo operaciją.

3. Tai yra vienas geriausių sprendimų, norint natūraliai jaunatviškos išvaizdos

Praeityje, vos atsiradus veido patempimo operacijoms, kai kuriems pacientams jos būdavo atliekamos prasčiau. Tokių pacientų veidai atrodydavo itin nenatūraliai, patempimas būdavo labai aiškus, jie atrodydavo taip, lyg vėjas nuolat pūstų jiems į veidą. Tačiau tobulėjant technologijoms ir medicininiams metodams, operacijos tapo labai saugios, o komplikacijų tikimybė sumažėjo ženkliai. Todėl nerimaujantiems dėl per daug ištemptos ir akivaizdžiai koreguotos odos jaudintis nereikėtų.

4. Profesionalų įžvalgos ir patarimai – privalomi

Svarstydami apie veido patempimą, kaip ir kitais atvejais, be profesionalų komentarų ir patarimų neišsiversite. Pasitarę su tinkamai parinktos klinikos specialistais, atrasite patį geriausią sprendimą, kuris leis džiaugtis natūraliai jaunatviška išvaizda. Tad siekiant aukščiausios kokybės procedūros ir geriausių rezultatų, reikėtų atidžiai pasirinkti chirurgijos centrą, kuriam patikėsite šią svarbią užduotį.

Veido patempimo operacija padės atgauti pasitikėjimą savimi ir atrodyti jaunatviškai kiekvieną dieną. Taip pat reikėtų atminti, kad plastinės chirurgijos centro pasirinkimas šiuo atveju bus vienas svarbiausių aspektų, todėl rinkdamiesi visuomet atsižvelkite į klinikos įvertinimus, atsiliepimus, specialistų išsilavinimą ir reputaciją. Tinkamai pasirinkus jaudintis dėl nieko neteks, o svajonių išvaizda bus pasiekiama lengvai.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+