5 veiksmingos moterų meilės sau išraiškos

Vis garsiau kartojama frazė – meilė sau. Per pasaulį ritasi moterų solidarumo bei meilės sau, kitų dailiosios lyties atstovių palaikymo banga. Buriamasi į vis augančias bendruomenes, kuriose švenčiamas moteriškumas, dalinamasi įvairiausiais tikėjimo savimi patarimais. Tiesa, kai kurie jų dažnai grindžiami ir detaliau į skirtingas sritis besigilinančių ekspertų. Taigi, kokie 5 pripažinti būdai veikia moterų meilę ir pasitikėjimą savimi?

Psichologinė sveikata

Vienas kertinių meilės sau aspektų – rūpestis savo emocine sveikata. Kartais užtenka pradėti nuo vos šiek tiek daugiau dėmesio skyrimo savo esamų įpročių tobulinimui bei naujų įvedimui į rutiną. Pavyzdžiui, atkreipkite dėmesį į miego laiką bei kokybę. Karantino kasdienybėje paprasta „pamesti” laiko nuovoką, tad padės elementarus veiksmų sekimas, ribos. Taip pat veiksmingos atsipalaidavimo praktikos, kaip, pavyzdžiui, meditacija gryname ore, kvėpavimo pratimai.

Sveika mityba

Ar pastebite, kaip kartais meilė sau priklauso nuo dienos savijautos? Ne be reikalo sakoma, kad kokybiškas maistas yra mūsų geros nuotaikos variklis. Serotoninas – cheminė medžiaga mūsų kūne, vis minima kalbant apie ryšį su emocine būkle. Viename Harvardo universiteto publikuotų straipsnių pateikiamos mitybos specialistų įžvalgos ir statistika, jog net 90 procentų serotonino receptorių yra būtent mūsų žarnyne. Beje, pabrėžiama, kad sveika, subalansuota mityba yra viena iš depresijos prevencijos priemonių.

Sportas

Meilė sau ateina kartu su jutimu, kiek daug nuveikti gali tvirtas kūnas. Vis dažniau sportas minimas ne dailių kūno linijų, bet, pirmiausiai, energijos, teigiamų emocijų kontekste. Moksliniais tyrimais įrodytas emocinis fizinio krūvio poveikis: visiškai nepriklausomai nuo kūno formų, jaučiamės geresnės nuotaikos, patrauklesni, kupini jėgų. Sportas nebūtinai reiškia svorių ar kardiotreniruotes, yra daug būdų parodyti dėmesį savo kūnui, pavyzdžiui, joga, tempimo pratimai.

Investicijos į tobulėjimą

Vis kuriamos tobulėjimo kursų platformos, o moterų bendruomenėse gimsta investicijų į saviraišką iniciatyvos. Pozityviosios psichologijos specialistai pabrėžia – egzistuoja stiprus ryšys tarp mokymosi ir laimės. Smalsumas palaiko psichologinę gerovę: suteikia daugiau pasitikėjimo, produktyvumo pojūtį, galimybę rasti ryšį komunikuojant su kitais, atveria naujas galimybes, užsitikrinant tvirtesnį finansinį pamatą. Kodėl gi neužsibrėžus tikslo mėgstamoje srityje kasdien išmokti kažką naujo?

Akivaizdi meilė savo kūnui

Galiausiai, mūsų vidus atsispindi ir išorėje, mažuose ritualuose. Lepinti save procedūromis, ypatingu dėmesiu savo sveikatai ar investuoti į išvaizdą, kuri suteikia daugiau pasitikėjimo, nėra savanaudiška. Ekspertai pabrėžia vidinės motyvacijos svarbą, kad tai būtų daroma ne iš noro pasislėpti, priešingai, švęsti moteriškumą, unikalumą, kūną, seksualumą. Vienas tokių pasirinkimų – kiekvieną linkį apglėbiantys seksualūsapatiniai, užsisakyti tiesiog dėl savęs, be jokios progos. Pabandykite ir stebėkite galingą pokytį: https://www.romantika.lt/seksualus-apatiniai.html.

Meilė sau kiekvienos suvokiama skirtingai, svarbu šios išraiškas pastebėti bei vis sau apie tai priminti. Nusipelnyti pokyčio ar geidžiamos puošmenos tikrai nereikia, o tinkamesnio laiko nubusti, nei atėjęs pavasaris, ko gero – negali būti!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+