AIDS/ŽIV – stambiausia medicininė XX amžiaus afera

Filme parodoma, kaip 6000 medicinos mokslininkų pareiškia, kad AIDS virusas neegzistuoja. Žmogaus imunodeficito sindromą iššaukia dešimtys ligų, skurdas, badas, radiacija, aukšto dažnio spinduliavimas, narkotikų vartojimas, bet tik ne virusas

Pasaulyje neegzistuoja specialistų, kurie yra matę AIDS virusą, todėl, kad jo nėra. Tokiu būdu AIDS liga yra neinfekcinių faktorių rezultatas.

AIDS yra siaubinga medicininė mistifikacija!!!

Jau 1984 metais JAV vyriausybė paskelbė apie tokio viruso, kuris iššaukia „imunodeficito sindromą“ egzistavimą. Buvo išleista dešimtys milijardų dolerių, kad aptikti tą virusą, sukurti vakciną ir vaistus prieš jį. Masinėse informacijos priemonėse yra pastoviai įaudrinama isterija apie „katastrofiškai greitai plintančią AIDS epidemiją“. Vienok, nežiūrint į mokslininkų pastangas ir milžiniškas priemones, paslaptingas virusas iki šiol nerastas. Visi mokslininkai ir gydytojai pripažįsta, kad žmonės miršta ne nuo viruso, o nuo imunodeficito ir jį lydinčios infekcijos. Kyla klausimas: ar šis virusas egzistuoja? Deja, visi mokslininkų ir gydytojų pasisakymai šia tema iškraipomi arba nutildomi. Milijonai žmonių likimų yra suluošinti mistifikuota liga. Jungdami imunodeficitą ir AIDS ligą ideologai specialiai klaidina žmones, pasiremdami eksperimentų nepatvirtintais duomenimis. AIDS vadybininkai atvirai meluoja, kad AIDS prasideda nuo ŽIV infekcijos. Absurdas yra ir tvirtinime, kad sindromas, neturintis nei klinikinės, nei morfologinės manifestacijos, teisėtai yra skelbiamas mirtinu. Tuo tarpu pasaulinėje medicininėje literatūroje iki šiol nėra įrodymų, kad retro virusas, vadinamas ŽIV, yra AIDS priežastis. Neautoritetingų testų pagrindu žmonėms, tame tarpe ir nėščios moterims bei kūdikiams, yra nustatomas ŽIV, o po to skiriami didelio nuodingumo preparatai, atsieit naikinantys ŽIV, bet iš tikrųjų šie preparatai užmuša kaulų smegenų ir žarnyno limfinės sistemos ląsteles, t.y. imuninės sistemos organus. Tokiu būdu yra sukuriamas tikrasis imunodeficitas.

„AIDS yra pseudo mokslinis terorizmas, o ne virusologų ar gydytojų problema“,

– sako italų mokslininkas Luidži de Maršas. Nobelio premijos laureatas Keris Mulisas sako: „ Prabėgs laikas ir žmonės pavadins ŽIV / AIDS teoriją tokia pat kvaila, kaip ir tuos žmones, kurie Galilėjų atskyrė nuo bažnyčios.“ Amerikiečių mokslininkui Piteriui Diuzbergui jau dešimt metų yra draudžiama publikuoti savo straipsnius, kalbėti per TV, vien todėl, kad jis ŽIV mistifikacijos priešininkas. Žiulianė Zakcher Europoje yra viena iš geriausių imuninės sistemos gydytojų, ŽIV klinikos vadovė: „Per 20 metų aš padariau daug tyrimų ir galiu pasakyti, kad AIDS infekcijos nėra ir terminas ŽIV yra išgalvotas ir palaikomas tų, kuriems tai naudinga“. Šios gydytojos 70% ligonių yra pasveikę, nes ji naudojo gydymui savo metodus, o ne primestus sveikatos ministerijos, ir todėl jos klinikos finansavimas buvo nutrauktas. Roberto Chiraldo, klinikinės imunologijos Londono universiteto magistras perspėja: „Jūs turite būti pasiruošę tam, kad visi bandymai pasakyti žmonėms tiesą apie AIDS mistiką bus tildomi. “ Šį mokslininką jau prieš 20 metų, kai jis paskelbė, kad AIDS neegzistuoja, buvo bandyta uždaryti į psichiatrijos kliniką. Jis pripažintas pasaulio mokslininkas, kurio metodais naudojasi daugybė šalių, tačiau į jo teiginius apie AIDS mistiką yra nutylima. Luis Botinos Montei – „Pasaulio gyvybės išsaugojimo“ asociacijos vadovas, paskyręs 18 metų AIDS/ŽIV tyrimams, tvirtina: „kad milijonai Afrikos gyventojų miršta ne nuo AIDS/ ŽIV, o nuo viso „bukieto“ ligų, kurias sukelia antisanitarinės sąlygos ir badas.“ Džoan Šneton – imuniteto fondo resursų vadovė, žurnalistė apie AIDS gydymo preparatą sako: „Aš savo akimis mačiau kaip veikia preparatai AZT, kurie užmuša gyvas ląsteles. Tūkstančiai žmonių pasaulyje miršta nuo šių vaistų. Aš išsiaiškinau, kad preparatų grupė AZT buvo sukurta kompanijos „Glaxo Wellcome“ 1970 metais kovai su onkologija. Tačiau dėl labai stipraus nuodingumo ir žmonių mirštamumo, šis preparatas buvo uždraustas. O po kelių dešimčių metų šį preparatą vėl leido naudoti AIDS gydymui.“

Kitaip sakant biznis žmonių gyvybėmis klesti.

Prisidengus „pasirinkimų laisve“ ir „apsisaugojimu“ nuo AIDS infekcijos, sveikatos biznio korporacijos savo prevensinėm programom jau mokyklose ir darželiuose įperša jaunimui, vaikams savęs naikinimo gyvenimo būdą: „laisvas seksas, narkotikai, alkoholis, tabakas“, tuo būdu sukuria savo produkcijos vartotojų armiją. Kokiai barikadų pusei priklausai tu? Ar turi smegenų atskirti tiesą nuo melo?

7 Komentaras

 1. Reikėtų klausti kas dar to filmo nematė? Filmas aiškus ir kas jį sukūrė taip pat yra aišku, ir kas jį užsakė irgi aišku, tad šis filmas, žmonėms, kurie ne tik filmus žiūri, o dar ir studijuoja gyvenimo istorijos kurimą, šis filmas tik įžanga į bent kokį mąstymo procesą. tarp kitko visi planetoje teiginiai turi paneigimą, kaip ir šis filmas.
  Žiūrint filmą reikia domėtis, kas jį sponseriavo, kas kūrė, tada bus aišku kokiems žmonėms jis skirtas.
  P.s. Jeigu mokslininkas vis dar nežino, neatrado savo Kūrėjo, ir vis dar nemato tobulos kurinijos, tai jis nėra mokslininkas, arba dirba pinigus.

 2. jeigu mokslininkais tikite kaip dievu tai viskas normalu :) nes jeigu mokslas yra tikejimo reikalas tai tokia jo ir nauda – tikejimo. O jeigu mastote globaliau tai apie moksla tada cia

 3. Jei mokslininkai tiki i dieva tai kokie jie mokslininkai. Jums butu prvartu paziureti sena idomu dokumentini filma Zeitgeist. Po to pasakysite kas kuo dar tiki :)

 4. Dar vienas mitas, kurį nesunku paneigti, net ne medikui- tai alergija. Su šiuo baubu daromi dideli pinigai, o svarbiausia ne tai, o teroras, kuris susisuka lizdą net namuose, juo galima kurstyti tarpusavio blogus santykius tarp pačių artimiausių žmonių… Mitas yra tame, kad alergija vadinama normalią organizmo reakciją į žalojantį faktorių, nenurodant jo, tačiau nukreipiant dėmesį į visai su ta reakcija nesusijusius dalykus. Pvz.: seniau neaiškios kilmės susirgimus (tiesiog uždegiminius simptomus) paaiškindavo, kad buityje daug naudojama chemijos. Kai žmonės pradėjo to vengti, pradėjo pirkti žymiai brangesnių neva „nealergizuojančių” priemonių, ką gi tada pradėjo kaltinti patalinines erkutes… neva todėl dabar vaikai serga… ir siūlo pirkti superbrangius siurblius … Tai tada kur tos erkutės buvo, kai nieks neturėjo tų siurblių, nes chemijos tokios nebuvo, ir gyveno žmonės pakankamai nešvariai, o alergijos tokios irgi nebuvo? O šieninės slogos? Yra toks preparatas, jo įkvėpus, sulašinus, sloga tekės upeliais, niekas nepadės… nesunku ir sukelti odos niežulį, ar vietoj švelnaus muilo duoti tokį, nuo kurio oda lupsis… Vienas toks veikėjas terorą, kada naudojamos technologijos, pavadino „įmantriu persekiojimu”, o aš tai vadinu tiesiog nusikaltimai daromi specialistų su aukštuoju išsilavinimu… Daugumai pažįstama situacija, kai atėjus pas gydytoją su negalavimais, šis nesistengia įsigilinti į pacientą, o pradeda spėlioti, tai gal nuo to, ar nuo to, pradeda siuntinėti pas specialistus, taip, kad žmogus į tą pusę net pažiūrėti nenori. Tas vyksta su biednais pacientais, o turtingesniems jau net iš anksto paruošti brangių preparatų receptai, kuriais gydytis reikia mėnesių mėnesiais… Taigi, bet koks nuoširdus noras padėti žmogui, domėjimasis juo jau dar studijų laikais yra išmušama iš studentų… Turbūt daug kas girdėjo apie „supermuštrą” medicinos mokyklose… Gal tiesiog prisiminkime, kaip saugumas susidorodavo su žmonėmis padedant medikams. Prasidėjus nepriklausomybei, tokių straipsnių buvo labai daug, bet klausimas, kuris medikas sėdi už tai? Kuris iš technikos specialistų ir kt. specialybių atsakė už savo darbelius??? Kaip sėdėjo savo katedrose , taip ir sėdi… mūsų vaikus auklėja! Ką jie juos išmokys? Atsakymas aiškus

 5. O tie mokslininkai, kurie turi pavardes, katedras, gyvi zmones, ju tyrimai? argi darbai tai nera saltinis? Man, kad susimastyti, pakanka sio saltinio. Nematau reikalo tiketi kokiu tai saltiniu, nes mokslininkai jau parode ir irode, kad ju tyrimai priklauso nuo sponsoriu arba nuo valstybines politikos, ir laikyti vienus saltiniais, o kitus ne saltiniais, tai tiesiog kvaila.

 6. Jeigu jūs matote tame tik vienintelį informacijos šaltinį, reikalas jūsų trumparegystėje. Apsidairykite aplinkui ir pradėkite mąstyti, nebereikės jokių šaltinių. Mąstantys žmonės patys viską mato, be šaltinių, o nemąstantiems – jokie šaltiniai nepadės matyti tiesos.
  Ši informacija žinoma nuo pat aids sukūrimo.

 7. Vienintelis informacijos šaltinis – rusiškas filmukas youtube.com ? ten yra milijonai sąmokslo teorijų. Kai kurios iš jų visiškai nesąmoningos. Jei tikrai straipsnis rimto pobūdžio, kur kiti šaltiniai?

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+