Menstruacijų antpuolis

Vakar vidurdieni mano brangus kūnelis vėl pasirūpino, kad aš prisiminčiau kas esu, kur esu ir kodėl esu. Jis man parodė skirtumą tarp tikros laimės ir trumpalaikių malonumų, tarp visapusiškos savigarbos palaikymo ir stokos. Kitaip sakant, jis man priminė, kad nors ir esu siela, bet būdama šiame kūne privalau juo rūpintis. Jeigu nesirūpinsiu, pati pajausiu, kaip kūnas kenčia ir kentėsiu kartu :temp:

Nuo lapkričio mėnesio labai stengiausi sveikiau maitintis, valgyti mažiau gaminto maisto, kartais jo išvis nevalgiau. Daugiau gėriau sulčių, valgiau šviežias daržoves ir vaisius. Viskas klostėsi kuo puikiausiai. Maždaug kovo mėnesio viduryje atsirado potraukis gamintam, keptam maistui, bandelėms, šokoladams ir taip toliau. Šiam potraukiui po truputi pasidaviau :noriuvalgyt: Ne kiekvieną diena, bet vis dažniau suvalgydavau ką nors keptą, nusipirkdavau šokoladuką, o dienomis kai neišsimiegodavau išgerdavau puodelį kavos, kurios jau gal metai kaip negėriau. Tai truko porą savaičių.

Iš pradžių ant veido atsirado vienas kitas spuogiukas, paaštrėjo prakaito kvapas, dantis vėl teko valytis su dantų pasta. O vakar po pietų nežymiai pradėjo skaudėti pilvą. Pamaniau, kad gal vidurius arba nuo kavos kuria rite išgėriau. Bet staiga kai ką prisiminiau iš per kūną perbėgo šiurpuliukai :? greitai nubėgau į tualetą ir deja mano baimės pasitvirtino… susirgau mėnesinėmis :velniuks: Valandos bėgyje skausmas sustiprėjo, lyg peiliais raižė pilvą, o kraujas liejosi be perstojo :kirvis: buvo sunku koncentruotis į darbą, užplūdo bloga nuotaika.

Dabar esu 100% įsitikinusi, kad menstruacijos o ypač PMS susijusę ne su nėštumu, o su netinkama mityba. Nei bandelių nei kepto maisto nebesinori! :obuoliukas:

6 Komentaras

 1. Būtų įdomu tokį eksperimentą atlikti, tik kol kas tam nėra sąlygų – egzaminai, stresas, nerimas dėl studijų. Taigi, viskas savas laikas – reikės pasinaudoti Jūsų patarimu, Irena :)

 2. Sakyciau buk laisva. Norisi tai norisi to sokolado. Va kai nesinores ar aisku bus kad nuo jo bloga, tada ir nebevalgysi, ar ne?
  Be to su tom menstruacijomis zmones svaigsta, na yra tas kraujavimas ar nera – ateis laikas ir viskas konkreciam zmogui bus aisku. Gi mes tik … tikime vienais ar kitais mokslininkais, kuriu atradimai ir tyrimai skiriasi, ir vieni eina paskui vienus, kiti paskui kitus, ir prasideda „karas”, ogi reikalas paprastas: yra kaip yra.
  reikia viska nuspresti paciai, nes kas be taves ir tavo organizmo gali zinoti ko jam siandien konkreciai reikia. Siaip patarciau susikurti salygas pabuti kokioje gamtoje be maisto ir vandens kokias 33 valandas, po to gerti vandeni, tris dienas pavalgyti vaisius, uogas, ir po to tiesiog paziureti: ko praso kunas. Paciai bus idomu. Tik perspeju, nevalgyti reikia gamtoje, prie juros kur nors laukuose, tik ne mieste, ir ne buitiniuose rupesciuose ar tv.
  Siaip yra daug budu, kaip nebevalgyti kokio nors produkto.

 3. O įdomu kaip reikėtų pakeisti tai, kad prieš sirgimą, vadinamuoju PMS laikotarpiu visuomet norisi kažko ypač saldaus – saldainių, pyragų, o ypač – šokolado?..

 4. Romantike,
  gal, jeigu kūnas per tuos tris ar keturis mėnesius dar buvo nespėjęs išsivalyti. įdomu kiek laiko jis valosi :) gal pora metų.. :roll:

  esu jau pasakojusi kažkur ankščiau situaciją kuri buvo prieš porą metų. kai nesirgau virš pusę metų, ir paklausius gydytojo pradėjau vartoti sviestą, tai savaitės bėgyje susirgau. ši situacija man įrodė, kad menstruacijos priklauso nuo mitybos. jas sukelia ne tik pieno produktai, bet aplamai apdirbtas nenatūralus maistas :)

 5. Jamuma, sutinku su Tavimi, kad viskas priklauso nuo mitybos. Tačiau ar negalėjo poreikis keptam maistui pasireikšti per/kaip PMS? :roll: Man asmeniškai visuomet prieš sirgimą norisi šokolado…

 6. as tai menesinem susirgau pirma karta dvylikos metu ir man labai skaudedavo ko toliau tuo labiau. vis dar sergu bet jau senokai taip nebeskauda arba kartais is vis neskauda. nesusiejau to su vegetarizmu bet dabar kai paskaiciau tai manau kad turbut susije. gal jei nebevalgyciau pieno produktu isvirs nesirgciau :) idomu pasidare negali taip buti kad moteris yra nubaustos sirgti ir tokius skausmus kenteti :? gal pacios ir kaltos neziuri ka valgo :noriuvalgyt: :D

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+