Apie narkotikus

Dešimties metų vaikas pradeda gerti alų, trylikos – vyną, šešiolikos – degtinę, ir jis gyvens vidutiniškai 27 metus. O 37 metų jis miršta nuo alkoholizmo, bet suspėja vesti, susilaukia vaikų, dažniausiai debilų, dar šį tą gyvenime pasiekia. Bet kai vaikas nuo dešimties metų ima vartoti narkotikus, tai jis vidutiniškai gyvena tik 6 metus.

Žudikai

Žinokite, tarp jūsų vaikšto žudikai – žmonės, kurie platina narkotikus, jie tarnauja narkomafijai. Už narkotikų platinimą gaudami didelius pinigus, jie pasiruošę nužudyti, įtraukdami į narkomanijos tinklą ir kitus… Jei jums pasiūlys narkotikų dykai, pauostyt, įsidurt, žinokite, kad prieš jus – žmogžudys. Duodamas narkotikų, jis pradeda jus žudyti, ir išvilioja jūsų pinigus. Bėkite nuo tokio žmogaus. Net jeigu jis geras jūsų draugas ir prašo palaikyk kompaniją – bėkite nuo jo, tai – žudikas. Žinokite, jūsų draugas ar draugė pakliuvo į narkomafijos tinklą, jie tapo agentais. Žinokite, kiekvienas narkomanas metų bėgyje tampa nusikaltėliu. Per pusmetį narkotikams jis išleidžia visus savo pinigus ir netenka visų vertingų daiktų. Kai lieka elgeta – eina vogti, arba jam pasiūloma: pripratinti prie narkotikų 5-7 žmones, jiems parduodant narkotikų, o sau gaunant dykai. Ir taip jis tampa narkotinio marketingo dalyviu. Tuo būdu, kas aštuoni mėnesiai narkomanų skaičius dvigubėja, nes beveik kiekvienas narkomanas tampa narkotikų platintoju – įtraukia dar keletą žmonių.

Gydytojai ir melas

Atsirado medikų, gydančių nuo narkomanijos. Žinokite, kad išgydyti nuo narkomanijos neįmanoma. O tokį „gydymą” sukūrė pasaulinė narkomafija. Svarbiausia, kad nenuovokiems žmonėms norima įdiegti, jog nuo narkomanijos galima išgydyti. Naiviems žmogeliukams sakoma, kad priklausomybė nuo narkotikų yra pagydomas menkniekis.

Vaikams narkotikai skiepijami mokyklose

Pasaulinė narkomafija veda „antinarkotinę“ propagandą mokyklose. Tai gudrus melas. Vaikams pasakojama apie narkotikus: kaip jie veikia, kaip naudoti, kaip gauti, ir po to „moko” vaikus pasakyti narkotikams „ne“. Kitaip sakant, ši programa paruošia vaikus narkotikų vartojimui. Neįmanoma išmokyti vaikus pasakyti narkotikams „ne“. Kodėl?

Narkomafija išmano vaikų psichologiją geriau, nei pedagogai

Pasaulinė narkomafija daug greičiau pasinaudoja vaikų psichologija, nei pedagogika – pedagogai. Viskas pateikiama gražiai, demokratiškai: pasakokime vaikams „pasakas” apie narkotikus ir demokratiniu principu mokykime pasirinkti – pasakyti narkotikams „ne“. Vaikai negali pasakyti „ne“, nes jų mąstymas yra priešloginis, kitoks nei suaugusio. Pasakyti „ne“ gali tik logiškai mąstantis žmogus, o vaikų loginis mąstymas, kuris sugeba atskirti veiksmą nuo minties, dar tik formuojasi. Vaikui mintis yra veiksmas, jis mąsto, reiškia – veikia, o maži vaikai apskritai mokosi mėgdžiodami tai, kas rodoma ar sakoma. Šitą vaikiško mąstymo ypatybę išnaudoja narkomafija, įsiūlydama mokykloms tokią „antinarkotinę“ propagandą, kuri ruošia būsimus narkotikų vartotojus. Ten, kur nėra paklausos narkotikams, jie primetami jėga. …Vaikui iš turtingos šeimos suleidžia narkotikų vieną, du, tris kartus, o ketvirtą kartą jis pats ieško: „dėde, suleisk – ką tik nori atnešiu iš namų.” Neįmanoma apsaugoti vaikų, kai laisvai veikia narkomafija. Jeigu nesuprasite, kad tarp jūsų vaikšto žudikai ir jų neišgaudysite, jie sunaikins jus.

Ar yra šalys, kuriose nėra narkomanijos?

Ar yra šalys kuriose efektyviai kovojama su narkomanija? Taip, yra. Kinijoje nėra narkomanijos dėl vienos labai paprastos priežasties: už narkotikų platinimą ten baudžiama vieša mirties bausme stadione. Kiekvienais metais už narkotikų platinimą mirtimi nubaudžiama nuo 13 iki 48 žmonių. Norinčių platinti narkotikus Kinijoje nėra. O pas mus kaip? Kinijoje už dvi dozes, rastas kišenėje – vieša mirties bausmė. Juk viena dozė – sau, o antra – kitam. O jeigu tik viena dozė kišenėje – 8 metai kalėjimo. Norinčių platinti ar vartoti narkotikus Kinijoje nėra. Akademikas Ždanovas

5 Komentaras

  1. Agota, jeigu Jūs manote, kad skiepai yra blogis ir Jūsų realybėje yra problemos su skiepais, tai nereiškia, kad pasaulyje liko vienintelis blogis – skiepai. Tai yra pastebima ir apie tai rašoma, ir netik, tiesiog Jūs užėjote būtent į šį straipsnį, o iki skiepų nedaėjote. Aš Jums padėsiu – http://www.sveikata.info/skiepai

    Plačiau žvelkite, pasaulis nėra vien Jūsų sodas :) Pasaulis yra daug platesnis nei kartais gali atrodyti :)

  2. Jūs manote, kad realybėje neegzistuoja narkomanija? Kad nėra narkomanjos biznio?  Deja, realybėje egzistuoja visi straipsnyje išvardinti narkomanijos plėtros metodai ir faktai, ir dar realybėje egzsituoja straipsnyje  neišvardinti narkomanijos faktai, tai policijos ir teisinės kovos su narkomanija organai. Ten dirba realūs žmonės. Tai kad jums  neegzistuoja realybėje narkomanija, nereiška kad jos nėra.

  3. Na atleiskit, viskas is esmes butu gerai sitam staraipsnyje,iskirus realybe. Manau labaiu reiketu pergyventi del to ,kad tikrieji narkotikai yra ne tik psichotropiniai,o ir farmacininku kuriami vaistai ir ju narko mafija yra kur kas galingesne ir nesustabdoma.Ir kai tik ka gimusiam musu vaikiukui suleidzia skiepa po kurio visa gyvenyma jam reikes vienu ar kitu vaistu mes kaskodel tylim.Daug daugiau zmoniu nuo to mirsta,o mum sakoma kad tai gerai,tai legalu,mumis pasirupins.Labai gaila kad musu valdzia nei kiek nesuinteresuota musu sviesti ir informuoti.

  4. Lietuvos įstatymai nebeapsaugoja žmonių nuo psichinio teroro sklindančio iš TV ir kitų žiniasklaidos priemonių, tad ko tikėtis? Šiandieninis žmogaus išsigelbėjimas yra jo sugebėjimas pasipriešinti valdančiosios ir elitinės visuomenės degradacinės pasaulėžiūros skiepijimui. Informacijos yra pakankamai. Internetinės technologijos leidžia ne tik degraduoti, bet ir tobulėti, nes čia žmogus gali rinktis, kur kreipti savo dėmesį. Vyksta informacinis karas ir kiekvienas renkasi arba savęs valdymą arba save atiduoda valdyti kitiems. Vaikai turi tėvus, kurie, jeigu norės kalnus nuvers savo vaikų laimei, o jeigu ne, paliks juos kultūringai geriančiųjų alkoholikų grobiui, prevencijos programai įgyvendinti – paruošti naują narkomanų kartą.

  5. Lietuvos Šviet. Min. turi paruošusi medžiagos „alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos programai įgyvendinti” mokyklose. Ten daug rašoma kaip suteikti vaikams info, kaip išlaikyti mokinius, turinčius rizikos faktorių, mokyklose. Tik kodėl jų neatskiria? Juk prie paliktųjų jungiasi kt…
    Dar sunkiau paaiškinti tai, kad tą prevencijos programą turi įgyvendinėti mokytojas, kuris dažniausiai pats yra rūkorius – veteranas ar stikliuko kilnotojas. Programa turėtų perspektyvą, jei pirmiausia jos pradėtų laikytis patys mokyklų vadovai bei pedagogai, o ne tik „dėstyti šį kursą, parengus detalius teminius planus… ar pažymėti klasės dienyne „pliusiuką”… ar vesti auklėjamąjį darbą su tėvais”. Smagu kurti metodikas, kaip „apdoroti” kitus, o kada patys kūrėjai ar vykdytojai teiksis laikytis savo susikurtų programų?

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+