Rūkanti moteris su taurele rankoje ir vaikai

Rūkanti moteris dosniai užsimoka už savo grožio ir gyvenimo sutrumpinimą. Kaip gimdo rūkanti moteris? Kūdikis vystosi vandenų pūslėje, kuri pripildyta vadinamo amiotinio skysčio. Jeigu moteris – rūkanti arba būdavo prirūkytame kambaryje, vaisiaus vandenys drumzlini, nešvarūs ir dvokia kaip rūkorių peleninė, o kūdikis – mėlynas, pusgyvis nuo deguonies bado. Prieš gimstant pūslė dažniausiai plyšta, ir vandenys nubėga; būna atvejų, kada kūdikis gimsta su sveika vandenų pūsle. Jeigu nėštumas normalus, praplėšę pūslę, randame švarų, malonaus kvapo vandenį, ir jame – rausvą kūdikį. O jeigu moteris – rūkanti arba būdavo prirūkytame kambaryje, vaisiaus vandenys drumzlini, nešvarūs ir dvokia kaip rūkorių peleninė, o kūdikis – mėlynas, pusgyvis nuo deguonies bado. Kad bent kartą parodytų per televizorių, kaip gimdo rūkanti moteris.

Kad vaikai pradėtų save žudyti – rūkyti, gamintojai į toną tabako prideda 150 kg medaus, 90 kg džiovintų vaisių ir įvairių aromatingų medžiagų, – kad vaikas, patraukęs dūmą, neapsivemtų, nespjautų, o taptų priklausomas rūkorius. Gamintojai labai suinteresuoti, kad vaikai, jaunimas pradėtų rūkyti ir jų biznis klestėtų. Alkoholio suluošintų vaikų daug. Siamo dvyniai – tai alkoholio poveikio rezultatai. Alkoholio vartojimo pasekmės yra vis didėjantis žmonių išsigimimas. 1962 metais duomenys apie debilius vaikus buvo įslaptinti. 1982 metais, mums reikalaujant, Pedagoginių mokslų Akademija paviešino tuos duomenis. Apsigimę vaikai gimsta be rankų, be kojų, be lyties organų, be proto. Girtaujančiuose regionuose nenormalių vaikų skaičius siekia 60%. Apsigimusių vaikų gimsta daugiau, negu normalių. Visi jie yra geriančių tėvų vaikai. Ne girtuoklių ir alkoholikų, bet paprastų, „normaliai“ išgeriančių tėvų. Viskas priklauso nuo gėrimo „stažo“ ir to kiekio, kurį išgėrė tėvas, o ypač – motina.

Alkoholis ir jo skilimo produktai organizme išlieka ilgiau kaip 20 parų, o jauno vyro reproduktyvinė funkcija atsistato tik po 100 dienų visiško susilaikymo nuo alkoholio (abstinencijos). Tris su puse mėnesio nė lašo į burną vyno, alaus ar degtinės, tik tada pilnai atsinaujina lytinės ląstelės, ir vyras gali pradėti sveiką gyvybę.

Moters fiziologija tokia, kad jai iš viso negalima gerti alkoholio. Moters kiaušinėliai užsimezga, jai gimstant, ir yra jos organizme visą gyvenimą. Kas mėnesį vienas iš šių kiaušinėlių subręsta ir tampa tinkamas apvaisinimui. Nežinia, kuri išgerto šampano ar vyno taurė gali pakenkti būtent tam kiaušinėliui, o tada… Vienuolikos – penkiolikos metų amžiaus vaikų apklausos rodo, jog „Sidras“, „Mixas“ ir alkoholiniai kokteiliai yra reguliariai vartojami jų gėrimai. Vaikai negeria degtinės, nes ji neskani. Bet jie geria ją, paskanintą sultimis. Alkoholio gamintojai siūlo vis daugiau ir įvairesnių alkoholinių gėrimų, orientuodamiesi į vaikus ir moteris. Kauno medicinos universiteto Profilaktinės medicinos katedros lektorius Aurelijus Veryga sakė rašęs laišką Ūkio ministerijai. Tačiau iš reakcijos į savo pastabas supratęs, jog geriau leisti vaikams prasigerti ir numirti, negu pažeisti verslininkų interesus. Mediko teigimu, alkoholio propaganda labai pavojinga, nes žudo suaugusius ir formuoja neteisingą vaikų požiūrį į alkoholį. („Šiaulių kraštas“, 2006-11-09)

Ramybė pagal akademiko Vladimiro Georgivičiaus Ždanovo lekciją Redagavo J. Juršys

 Tu rūkai ir manai, kad tai natūralu, gal tau net gražu? Deja, šią mintį tau įmušė į galvą reklamos ir kitos rūkančios moterys – aukos. Kai tu rūkai, tu žudai savo sveikatą ir grožį, trumpini savo gyvenimą ir už savęs žudymą dosniai pati užsimoki savo pinigais. Kai moteris rūko – tai išsigimėliška, nenatūralu. Tai tiesa, kurią tu turi žinoti. Saugok savo gyvenimą, grožį ir sveikatą. Saugok save.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+