Augalai

Augalai – natūralūs aistros stimuliatoriai

Žmonės sukaupė nemažai informacijos, apie tai, kaip ir kas stimuliuoja seksualumą ir visas jo išraiškas. Jaudina ne tik lyčių skirtumai, bet ir maistas. Gamtoje yra daugybė stimuliatorių. Tiek savo forma, tiek spalva ir skoniu augalai, vaisiai, daržovės ima ir sukuria žmonėms aistrą, svajonę ir trauką meilės suartėjimui. Reikia pabrėžti, kad natūralūs stimuliatoriai veikia švelniai ir natūraliai, nekenkia sveikatai, tačiau jie žavingi tame, kad jie skanūs, gražūs ir turi begalinę įvairovę, todėl niekada nenusibosta. Vis dėlto, patikęs ir rezultatyvus augalas, gali būti vartojamas pastoviai, kaip gyvenimo palydovas.

Migdolai riešutų karaliai, maistas smegenims, geismui ir stipriems jausmams. Migdolus galima sumalti į miltelius ir suplakus su vandeniu gerti kaip migdolų pieną. Puikus kokteilis įdėjus bananai – migdolai. Ypač greitas jų pasisavinimas būtent gerai susmilkinus, todėl kramtyti juos reikia tol, kol jie patys išnyks burnoje, arba sumalti. Migdolai puikus maistas kelionėse. Tačiau nereikia jų persivalgyti, todėl daugiausiai valgyti jų reiktų tiek, kiek telpa į vieną jūsų saują. O nepratusiems prie gyvos energijos migdolus reiktų valgyti po truputį, nuo kelių riešutėlių į parą.

Avokadas

Avokadas, puikus ir turtingas baltymais, riebalais, ir aistros stimuliatoriais. Kaip jį valgyti? Pradžioje pabandykite valgyti jį vieną. Paskanaukite, atsikandę mažais kąsneliais. Bandykite suvokti jo skonį sau, lyg degustuotumėte. Padarykite išvadas: skanu ar ne. Tačiau tai daryti turite nieko nevalgius, nes jeigu skrandyje yra koks nesuvirškintas maistas, jūs gausite netikrą informaciją. Jeigu jums avokadas skanus, valgykite jį vieną tarp jūsų pusryčių ir pietų ar vakarienės. Avokadas kartu su kitomis daržovėmis puikiai papildo jų skonį. Nepamirškite avokadą panaudoti odos priežiūrai, tam jis turi būti pilnai sunokęs, pakankamai minkštas.

Bananas

Bananas didina seksualinį apetitą tiek savo išvaizda, tiek maistingumu. Ypatingas yra bananų kvapas, kuris turi erotinę aurą, be abejo, jeigu šis kvapas tinka jūsų skoniui. Nulupkite kelis bananus ir palikite juos išvėdintame jūsų meilės kambaryje valandai. Bus stipresnis poveikis, jeigu juos sulaužysite. Bananus sveikiausia valgyti tokius, kokie jie yra, tačiau dar sveikiau būtų bananus čiulpti. Lengvai, iš lėto ir po truputį, čiulpiant bananą, jis atskleis jums naują savo įtaką. Be abejo, bananas puikus vaisių salotų komponentas ypač kartu su kiviu ir apelsinais. Nepamirškite, kad bananai tinka jūsų odos prausimui. Tam jie turi būti pilnai sunokę.

Kokosas

Kokosas, tiek valgant, tiek geriant jo pieną, didina spermos kiekį, seksualinį pasitenkinimą. Kaip valgyti kokosą? Svarbiausia, kad kokosas nebūtų sugedęs. Malonus kvapas ir strangrus minkštimas neleis jums suklysti. Atidarius kokosą geriau būtų jo nelaikyti ilgą laiką, o suvalgyti. Jeigu kokoso pieną išgeriat iš karto, tai patį riešutą galima ne tik valgyti natūraliai, bet ir tarkuoti. Toks, pagal skonį stambiau ar smulkiau tarkuotas kokosas tinka vaisių salotoms.

Datulėse yra labai daug natūralaus cukraus. Datulės stimuliuoja ilgalaikį seksą. Šios nuostabios, gamtos saldžiosios dovanos, tai greitas organizmo energijos papildymas. Nepamirškite, kad natūralūs vaisiai ir daržovės atsineša į organizmą savo fermentus, tuo būdu organizmui nereikia vargti ir eikvoti savo fermentus. Datulės didina spermos kiekį ir puikiai pakeičia saldumynus. Magijos atstovai teigia, kad datulės garantuoja net magišką apsaugą, tereikia suvaldyti dešimtį datulių… galbūt tai padeda ir išsaugant poros santykių tvirtumą.

Česnakus, savo pietums, turėtų valgyti abu įsimylėjėliai, nes jo kvapas mylimųjų porą gali skirti, jeigu valgys tik vienas, ir sujungs į aistrų sūkurį, jeigu česnaką valgys abu. Tai natūralus antibiotikas, todėl nepatartina piktnaudžiauti. Afroditės žyniai rekomenduodavo nuplautą vandeniu, o po to alyvuogių aliejumi česnaką moterims, tam, kad jos jaustų įsimylėjimą, o vyrams – ilgai potencijai. Česnaką geriausiai valdyti tik šviežią, ką tik iš lietuviško kaimo lysvės išrautą. Tada jis pilnas visų savo galių ir nėra toks aštrus. Česnako apdorojimas karščiu, atima aistrą uždegančias savybes.

Jūros kopūstai – laminarija, taip pat priskiriama geismą žadinantiems stimuliatoriams. Turtinga mineralais. Nusilpusias lytines liaukas paverčia hormonų sandėliais. Jūros kopūstai – tai visas vitaminų, mikroelementų kompleksas ir didžiulis energijos šaltinis. Jeigu jūros kopūstų skonis jums tinka, jūs galite dėti jų į visas salotas arba net valgyti vienus. Svarbu, kad jie būtų pakankamai minkšti ir gerai susikramtytų. Laminarija didina hormonų aktyvumą.

Mango puikus organizmą stiprinantis ir jaudulį keliantis vaisius. Ruošiantis audringai nakčiai… kad nepritrūktų aistros, meilužiai geria 2 net 3 litrus mango sulčių. Mango panaikina nervinę įtampą, mažina streso pasekmes, gerina nuotaiką. Mango, jogurto ir medaus kokteilis labai stiprus energijos mišinys. Prinokęs mango vaisius tinka meilės žaidimuose, jo aromatas dera meilės miegamojo kvapui. Mango sultys su ledu ir švelnia vanile, puikus gėrimas karštą vasaros naktį.

Grybai, kurių kepuraitės primena penio galvutę, o tvirtas kotas – jo kūną, puikus seksualinės energijos šaltinis. Pasidomėkite ir šitakė grybais. Tačiau mūsiškiai, augantys Lietuvos miškuose turi savo jaudulio privalimų. Ypač jauni baravykai ir visi patiekalai iš jų. Lietuviški grybai naudingesni ir tuo, kad jie auga tame pačiame klimate kaip ir mes, todėl jų maistinės medžiagos naudingesnės organizmui.

Svogūnas stovi pačioje seksualinio galingumo ir potencijos išlaikymo viršuje. Svogūną net draudžia valgyti vienuoliams, dėl jo seksualinės energijos stimuliavimo. Ypač ružavas svogūnas – galingas padėjėjas jau seniai užgesusioms vyrų aistroms. Tai gi paprastas svogūnas yra vitamininė sekso bomba. Kaip sako mokslininkai ši daržovė jauninanti ir priešvėžinė priemonė. Jauniems reiktų susilaikyti nuo svogūnų valgymo, o va senjorams svogūnas tinka.

Daiginti kviečiai didina seksualinį aktyvumą ir pakeičia seksualinį gyvenimą taip, kad neįmanoma to nepastebėti. Tik laikykitės daiginimo taisyklių, kad neapkarstų. Daiginti kviečius geriausia patiems. Tik išlenda daigeliai – laikas pusryčiauti, tačiau venkite juos valgyti vakarienei. Paruošė www.sveikata666.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+