Bananai arba kodėl norisi valgyti?

Balanai skleidžia keistą švelnų kvapą, kuris nėra natūralus. Pastebėjau, kad pavalgius bananų ima miegas, ir jaučiuosi alkana.
Niekam ne paslaptis, kad bananai nokinami dirbtinai etilenu. Pamąstykime, vaisius gyvas padaras, jis kvėpuoja, ir kvėpuoja oru. O jam ima ir paduoda narkozę :) CH2, be abejo, vaisius šito nežino ir kvėpuoja toliau, po kiek laiko vaisiuje kažkas įvyksta ir jis ima sparčiai nokti, kitaip sakant greitai senti, tada jį išveža į pardavimų salę ir juos perka žmonės…. kurie valgo ir įneša į savo organizmą priklausomybę skatinančią medžiagą….

Kai tik nutraukiau vaisių ir daržovių pirkimą iš marketingų, dingo alkio jausmas….
Šlovė mūsų kaimui, kuriame dar yra žmonių, auginančių lietuvišką bulvę, buroką ir viską, kas auga ant žemės.
Modifikuoti produktai čia jau kita tema, žinau tik, kad pomidorai, kurie tokie labai gražūs ir saldūs, turi žuvies geną.

8 Komentaras

  1. pavalgius bananų sukyla apetitas? :D em.. kaip čia taip įdomiai.. bananas kaip tik yra kaloringiausias vaisius iš visų, todėl nuo jo turėtų būti pasisotinama. Jis taip pat kaip ir riešutai yra laikomas geriausiu užkandžiu darbe. Be to, savo maistinėmis savybėmis yra lyginamas su bulvėmis

  2. Nepastebėjau jokių problemų dėl bananų:) Bananai – idealus maistas, gėrimai, sakotos, kaukės, desertai….  kvapas, vaizdas, spalva – viskas super:)

    Jeigu yra problemos dėl bananų, tai ne bananuose jų reikia ieškoti, o organizmo užterštume. Švarus organizmas gaudamas gyvą maistą, visus jame esančius chemikatus, kurių taip smarkiai kai kas bijo, tiesiog neutrolizuoja, nukenksmina ir išmeta į klozetą:) Didžiausias teršėjęs ir nuodytojas yra baimė:). Nes ten kur baimė idealiausias maistas gali virsti nuodais. Dažniausiai visavalgiams pavalgius vaisių sukyla apetitas, nes vaisiai pravalo sistemą:). O vaisiavalgius vaisiai maitina, o sistemą jie valosi fiziniu krūviu:)

  3. pagrindinis skirtumas jaučiamas skoniu :D o kas man buvo įdomiausia tai kaip atskirti išvaizda :) tai kas labai gražiai atrodo tai to geriau nepirkti :D

  4. įdomu, o kaip atskirti? Artūrai, būk geras pasidalink ir su manim :D

  5. Esu radęs viena ūkininką Klaipėdos eglės turguje augina viską pats ir šiaip kaip žmogus paprastas na atrodo patikimas, puikiai paaiškina kaip skiriasi genetiškas maistas nuo sveiko :)

  6. Obuolį nuo pomidoro aš skiriu :) O jei rimčiau, įdomu kiek yra tokių ūkininkų kurie patys augina naturalius produktus? Ar jie augina žiemą? Kokiame turguje tokių žmonių radai, Artūrai?

  7. Modifikuotas maistas :) kaip pvz bulvės kurios auga nevalgomos korolado vabalų turi gena tų pačių vabalų. Ir šeip nenoriu pasakoti daug visokio šlamšto :) patarimas pamiršti reikia prekybos centrus :) susirasti tinkamą žmogelį turguje kuris yra ūkininkas pabendrauti pamatyti kas per žmogus ir jei tinka tai pirkti pas jį :) jis jums paaiškins ir kaip obuolius atskirti pomidorus, morkas ir visus kitus dalykus :) modifikuotas maistas tai optinė apgaulė jis yra visu pirma negyvas o antra laikui bėgant tai gali atsiliepti sveikatai.

  8. aišku dabar, kodėl man po bananų sukildavo gleivės, prasidėdavo sloga, užkimdavo balsas. :o Ogi nuo tų chemikalų, dirbtino nokinimo. Juk bananas yra šiltų kraštų vaisius, todėl ten natūraliai sunoksta ir nesukelia jokių problemų sveikatai. Kai buvau Indijoj, tai bananais mėgavausi ištisas dienas ir sveikata buvo puiki – jokių slogų ar užkimimų.:)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+