Kava

Diagnozė ir natūropatų problemos

Norint sužinoti, kiek laiko badauti ir ką valgyti, pirmiausia būtina išsiaiškinti: kokie organizmo sutrikimai; kokio pobūdžio gleivių ar toksinų kiekis vyrauja organizme; ar yra organizme pūlių; kokie vaistai, kiek jų suvartota; ar yra pakenkti vidaus audiniai ar organai; kiek sumažėjusi gyvybinė energija?
Žmogaus sveikatą parodo jo bendras vaizdas ir, ypatingai, veidas. Diagnozę gydytojai sureikšmina labiau, nei patį gydymą. Diagnozė nustatoma iš tūkstančių ligų patirčių pagal simptomus. Daugelis žmonių taip ir nesužino savo blogos savijautos diagnozės, nes daktarai neranda ligos. Pradėti gydyti bet kokį negalavimą galima nuo to paties patarimo. Tarkim, verta badauti ar ne, priklauso ne nuo diagnozės, o nuo žmogaus savijautos ir nuo gyvybinės energijos.

Natūropatų koncepsijos

Natūropatija už mediciną geresnė tuo, kad ligos priežastį ji mato organizmo užterštume. Tačiau natūropatai  nepaaiškina visų ligos užterštumų sudedamųjų. Gydytojas Lahmann tikina: ” Kiekvieną ligą iššaukia angliarūgštė ir dujos.” Tačiau jis nerado jų šaltinio supuvusiose, nepašalintose maisto liekanose – gleivėse ir pastoviame rūgime…
Gydytojas Jaeger tvirtina: „Liga – tai smarvė.”
Gamta pati puikiai diagnozuoja, nurodydama blogą kvapą, kuris informuoja, kaip smarkiai organizme vyksta puvimas.
Gydytojas Haigh iš Anglijos tvirtina, kad ligos priežastis yra šlapimo rūgštis. Tai svarbus ligos faktorius, bet dar svarbesnis yra gleivės.

Diagnozė pagal šlapimą

Šlapimo kanalas – pagrindinis eliminacijos plentas. Kai tik žmogus sumažina maisto kiekį, pabadauja ar maitinasi natūraliu gyvu maistu, jo šlapime atsiranda nuodų, gleivių, atliekų, šlapimo rūgšties ir, be abejo, šlapimo analizės bus blogas, iššaukiančios susirūpinimą. Taip vyksta ir tada, kai tik žmogus suserga: organizmas bando pašalinti šiukšles, tuo gydydamas save. O medicina, jeigu šlapime randa cukraus ar baltymų, labai susirūpina, diagnozuodama diabetą ar inkstų uždegimą. Gydytojai gydo medikamentais; ligonis gali mirti nuo cukraus trūkumo arba nuo baltymų pertekliaus.
Visos medžiagos, kurias organizmas šalina, jam nereikalingos arba negyvos ir supuvusios. Tokia būsena rodo, kad žmogus save apleidęs, kad visas maistas, pakliuvęs į jo vidų, iš karto pūna, nes vidaus organai nebefunkcionuoja tinkamai.

Paruošė Ramybė pagal Arnold Eret

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+