Coca Cola

Coca Cola

Sudėtis: Agua carbonatada, E150d , E952 , E950 , E951 , E338 , Е330 , Аromas , Е211

Niekas iš šios sudėties nėra valgoma. Tai arba uždrausti komponentai arba sukeliantys ligas, vėžį. Nieko natūralaus ir gyvo. Viskas, kad greičiau suardyti kepenis ir sukelti priklausomybes. Be abejo, gamintojai jums ims aiškinti, kad tai valgoma…. Skanaus :)
Kokie coca colos pliusai? Beribė garantija negenda. Nekenkianti organizmui dozė 1gr.
Kas su jumis nutinka, kai jūs geriate coca cola
Po 10 min. 10 arbatinių šaukštelių cukraus „trenks” per jūsų sistemą, jūs nevemsite nes fosforo rūgštis panaikint cukraus veikimą :)
Po 20 min. insulinas pakils, o kepenys visą šį cukrų pavers riebalais, va norite nutukti gerkite coca colą.
Po 40min. Kofeino įsiurbimas baigiasi, jūsų vyzdžiai išsiplėčia, pakyla kraujo spaudimas, blokuojasi adenoziniai receptoriai ir jums nesinori miego…
Po 45 min. organizmas padidins hormono difomino gamybą, stimuliuos smegenų malonumo centrą. Taip pat veikia ir heroinas…. skanaus…

Po valandos, fosforo rūgštis suriš kalcį, magnį ir cinką žarnyne ir didins metabolizmą. Kalcis varys lauk iš jūsų per šlapimą…
Dar vėliau padidėja šlapinimasis, kuris išplauna iš jūsų kaulų kalcį, magnį ir cinką, kaip ir natrį, elektrolitus ir vandenį.
Dar vėliau jūs tampate nervingas, neramus, nekantrus ir silpnas.
Ar po šios informacijos jums norisi ir toliau nuodytis?

2 Komentaras

  1. Irena, pritariu 100%!! Kaip ten bebūtų, manau kad visad bus žmonių, kurie gers tokius gėrimus, net žinodami, kad tai kenkia. Kas be ko bus ir tokių, kurie jų negers.

  2. Mes nemokinami suprasti, kad tai ką valgome gali įtakoti ne tik mus, o ir mūsų vaikus bei anūkus. Produktai išauginti mūsų Tėvynėje, natūralioje aplinkoje, turi su mumis ryšį.. verta pamąstyti ar ne?

    Jeigu mes pakeisime dietą, iš dirbino maisto į natūralų, tai po kelių kartų turėsime kitą, sveiką ir protingą žmogų. Mokslininkai tyrė tokį dalyką, kodėl norvegų gretose ėmė rastis atsikišusių žandikaulių, juodaplaukiai ir garbanoti žmonės. Reikalas ne tautų susimaišyme, o tame, kad jie ėmė valgyti daugiau kiaulienos ir jautienos, nes kaip įprasta šiai tautai – žuvies. Net jakutai ėmė gimti ryži ir net blondinai… To priežastis yra, kad jie vietoje savo įprastos elnienos ir žuvies ėmė valgyti jautieną ir grūdinius.
    Jeigu tėvai veda savo vaikus į McDonaldą, tai jie šaudo į savo vaikų sveikatą, tiesiogiai kenkia jiems… išaugina psichinius ir fizinius ligonius, ir dar nori kad senatvėje juos prižiūrėtų… na bet gal tėvų reikalas auginti ligonius ar sveikus?

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+