Saugus maistas

Vegetarizmas pats skaniausias meniu, kokį man teko kada nors bandyti :) Pereinant iš visavalgystės – jis pats tinkamiausias ir tikriausiai saugiausias. Tokios patiekalų įvairovės, kaip vegetarizme – tikriausiai niekur nėra. Gryna produktų alchemija :)
Holivudo aktorė Skarlest Johanson, kuri vaidino agentę Natašą Rašmen, filme „Geltonas žmogus 2”, aktyviai veikia vegetarizmo platinimo Nijorko mokyklose linkme. Be abejo, gaila vaikų, kai juos taip sargdina ne tik mokyklos meniu, bet ir tėvai namuose verčia valgyti jų mylimus gyvūnus….

Taip… mirtis žmonijos palydovė, kuri maskuojama kulinarine tradicija…. liūdna, kad mirtis visada yra ant daugelio stalo… ir daugelio kūnuose….

2 Komentaras

  1. radau frazę: viskas ką paliksi – meilė, viskas ką pasiimsi su savimi – taip pat meilė. :)

  2. Mirtis prasideda Psichikoje :) Kai taip mąstau, tai viskas susidėlioja į vietas ir pasidaro nuostabu. Jei žmogaus gyvenimo prasmė – malonumai, tūsai ir t.t. Iš visko stengiasi išgauti malonumą savo aistroms maitinti, o ne Sąmoningumui ugdyti – iš to ir maistas. Tik pagalvokim, jeigu tokių pažiūrų žmonės pradėtų vesti sveiką gyvenimo būdą, būtų labai stiprūs ir gyventų po 200 metų… Va tada kas būtų :)

    Ogi, gražūs darbai prasideda nuo Meilės, o Meilė tai davimas, o kad duoti, reikia turėtų, o kad turėti reikia kurti ir auginti, o kad kurti ir auginti reikia sugebėti ir žinoma, visų pirma – to Norėti. O, kad to norėti, reikia – Mylėti :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+