Alkoholikai

Laisvalaikio veikla

Dirbame, kuriame visi. Kiekvienas žmogus save kažkokiu būdu realizuoja kaip asmenybė, kokia bebūtų, ir savo veikla, įneša savo indėlį į visuomenės gyvenimą ir būtį.

Nusidirbus reikiamus darbus, būtina pakeisti aplinką ir sąmonės buseną, kad neišsektų kūrybinė energija, ir tuo pačiu ją prisipildyti.

Turintys daug pinigų, visada ras kaip įspūdingai praleisti savo laisvalaikį. Įdomu, kokiais užsiėmimais ir patirtimis, galėtų pasidalinti žmonės gyvenantys mieste, ir ne tik, bet patirtis įgyję be finansinių išlaidų? Ką įdomaus, kūrybingo ir nuotykingo nuveikiate be pinigų?

6 Komentaras

 1. Taip, nemokama pramoga kūryba, kurią lydi humoras, daug gerų emocijų :) Va vieną pavasario vakarą mūsų šokėja, vietoje mankštos, šoko kieme, o man kilo idėja, kad jau šoka, tai tegu truputėlį improvizuoja ir tada beliko parinkti temą ir rolę. O po to, ji nusigrimavo ir padarėme kitus "Šmėklos" etiudus. Štai vienas iš mano laisvalaikių :)

 2. Megstu eit pasivaiskciot, tai mano ikvepimo saltinis :)

 3. kalbant apie judėjimus kaip laisvalaikio veiklą, tai man patinka judėjimas šokio žingsniu :) Ir mankšta – fizinis krūvis, ir malonumas: galima kiek nori improvizuoti – štai ir kūrybinis momentas. Šokant sąnariai, raumenys prasitampo; judesių grakštumas lavėja; savijauta pakylėja; gali išsikalbėti, išgyventi per judesį.

 4. Prie viso to galima dar darašyti ir kitokias kūrybos rūšis pvz. piešimas, muzika, rašymas… Taigi vieną pasiūlymą įdomų jau turime, kaip praleisti laisvalaikį :)

  Dar vieną pasiūlymą turiu, tai eiti, eiti, eiti. Arba kitaip sakant vaikščioti :) Ilgai, valandų valandas. Tokiu būdu išsivalo psichika, harmonizuojasi kūnas ir atsistato energetika. Ėjimas tai tobulas judesys.

  Žaidimas šachmatais – naudingas protui darbas laisvalaikis :)

 5. Labai naudingas ir fainas laiko praleidimas :) Naudingas ne tik judviem, bet ir va, kitiems :) Labai liuks!

  O va įdomu, be šito video kūrimo, ar dar kaip nors leidžiat laisvalaikį? :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+