Urinoterapija – gydymas šlapimu

Urinoterapija – šlapimo terapija

Žmonės, ieškodami panacėjos nuo neišmanymo rezultato – ligos, savo išgydymui panaudoja viską, ir tas viskas kai ką išgydo, kai ką nugydo, kaip ir priklauso … viskui. Tad ką duoda ir ką atima organizmo išmetami skysčiai žmogui, kuris visa tai gražina organizmui atgal? Urinoterapija su natūraliu gyvenimo būdu nesusijusi. Jeigu žmogus tiki, kad jam padės toks savo šlapimo gėrimas, tai yra žmogaus pasirinkimo reikalas. Tačiau urinoterapija yra pristatoma kaip gydymo metodika. Pažiūrėkite į ją iš arčiau. Šlapime įmanoma rasti visko, kaip ir bet kokiame išmetamų daiktų sąvartyne. Urinoterapija tai nėra natūralus procesas, taip kaip ir bet kokia terapija nėra natūrali, nes gerti savo šlapimą ne daugelis sugalvotų pats, kol kažkas neįdiegs šios minties. Natūralus gyvenimas, tai ne savęs gydymas, atsieit liaudiškais metodais, nes tai, kaip ir netradicinė ar tradicinė medicina gydo simptomus, tik skirtumas tame, kad gydo ne tabletėmis, o „liaudies metodais“. Natūralus gyvenimo būdas negydo, nes sukuria tokią organizmo būklę, kurioje jis pats išsigydo save. Sveikas organizmas, patikėkite, yra daug geriau, nei jo labai efektingas gydymas. Terapija, natūralaus gyvenimo būdo žvilgsniu, maišo tobulam organizmui įjungti savo savisaugą ir savigydą, jeigu jis randa tam priežastį. Jeigu badavimas yra efektyvus metodas, kuriame susikuria palankiausios išgijimo funkcijos, tai urinoterapija čia niekaip neįsipaišo į natūralų procesą.

Pamąstykime logiškai

Kas yra šlapimas? Tai ištirpę toksinai fiziologiškai pagamintame vandenyje, kuriuos organizmas išmeta iš savęs. O jūs jam siūlote įpilti juos atgal? Nieko baisaus be abejo nenutiks: organizmas kartą išmetė iš savęs šias šiukšles – išmes ir dar kartą, ir dar kartą… Čia panašiai kaip ir su mineraliniu vandeniu ar homeopatija – kai organizmui duodami dozuoti nuodai jis ima ir stimuliuoja savo valymo funkciją. Tuo būdu jis ne tik šlamštą išmetą bet ir užsistovėjusius „daiktelius“ . Leiskite jums priminti, kad bet koks organizmo stimuliavimas yra labai pavojingas dalykas. Kava, arbata, alkoholis tai stiprūs stimuliatoriai. Dabar užduodu jums klausimą, o kurgi jūs taip skubate su ta stimuliacija? Na taip, kai jau niekas nebepadeda ir žmogus pavėlavo gydytis, tada reikia griebtis ir šiaudo. Natūralus valgis tai, kai valgomas maistas toks, koks jis yra, neparuošus jo. Na obuolys, avokadas, riešutas. Dauguma žmonių kažin ar valgytų gyvą vištą ar kad ir ką tik papjautą zuikį žaliam pavidale, kai teka kraujas ir panašiai, nes tai nekelia apetito. Jau vien iš to aišku, kad maistas yra tai, kas gyvas būdamas kelia apetitą. Šlapimas nėra toks produktas. Psichiškai sveikas žmogus nuo savo išmatų ir šlapimo natūraliai purtosi, nes Gamta pasirūpino, kad organizmas atmestų tai, ko jam nebereikia. O žmonės tai daro nugalėdami šitą organizmo savisaugą – geria po prievarta. Ar tik nesuveikia čia psichologinis šokas, nuo gražinimo organizmui jo paties išmestą turinį? Placebo efektas? Kitas logiškas teiginys būtų – kas išeina netūrėtų įeiti. Tuo labiau koncentruoti toksinai ir hormonai. Indijoje jogai geria šlapimą (amaroli). Ir ką? Kam jogui šlapimas? Jis serga? Tada kam joga?

Valgant natūralų maistą, gyvenant sąžiningą ir švarų gyvenimą rezultatas – sveikata.

Tačiau, vis tik, jeigu jus vilioja žmogaus organizmo išskiriamos atliekos, tai reiškia, kad jos kažkam ims ir suveiks, ir tai tikrai ne melas, nes viskas veikia! Tai reiškia, kad atsiras ne tik tie, kurie gali savo atliekas gerti, bet ir tie, kurie jas ims ir parduos. O ką daryti, kad tai būtų perkama prekė? Yra kraujo donorai? Yra. Tai kodėl negali būti šlapimo, gal ateityje bus ir išmatų donorai? Yra. Jau rusų svetainėse yra reklama: „Prieš gydytojo skalpelį – grynakraujų rusų šlapimas“. Parduodamas buteliukuose ir bidonuose po 18 litrų. Jau yra ir konkurencija ir falsifikatai, ir kova dėl autorinių teisių. Tiesa šlapimo donorai gali nusipirkti savo pačių šlapimą su nuolaida… Realus humoras. Bet tai vyksta šiandien iš tikrųjų. Ar jums smagu tai girdėti? Ar liūdna? Nenusiminkite, nes pasaulyje yra visko ir pats didžiausias absurdas jame turi vietos ir pasekėjų. Tačiau jūs visada galite rinktis – būti sveikam ar gydytis? Tačiau gydytis galima maloniai ir lengvai, protingai ir gražiai, o galima ir atvirkščiai. Tad kiekvienam pagal sugebėjimus pasirinkti. (Straipsnis parašytas pagal www.sveikata.info forumo dalyvės pageidavimą) Ruošė www.sveikata666.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+