Diabetas išgydomas lengvai ir paprastai – be vaistų

Sportinio klubo, vadovaujamo Boriso Žerlygino, keistas pavadinimas – „Sudie diabete“. Klubo nariai nesigydo, o tiesiog atsikrato ligos, pripažintos, kaip neišgydomos.

Treniruotė augina naujus kraujo indus

„Diabeto priežastis angliavandenių apykaitos sutrikimas. Reikia užauginti raumenų masę, kad vystyti ištvermę. Galima parinkti tokius krūvius, kad nauji kapiliariai užaugs net širdelėje. Dabar yra galimybė aparatu pamatyti, kaip kapiliarai, kraujo indai, atsistato, užauga. Diabetas griauna, o krūvis atstato. Mes žmonių negydome, jie patys išgyja nuo teisingai parinkto krūvio. Treniruotėms reikia valios, siekimo ir kantrybės. Dabar jau yra net aparatai, kurie treniruoja. Kai tik žmogus suserga jam būtinas insulinas, tačiau ne mažiau būtinas ir fizinis krūvis. Diabetas išgydomas paprastai. Aš išgelbėjau savo sūnų, jam nebereikia injekcijų. Taip, profesionalūs sportininkai serga dar daugiau, nei kiti žmonės. Tačiau Armstrongas turėjo ketvirtą vėžio stadiją ir jis jo atsikratė, o po to laimėjo „Tur de franc“ dviračių lenktynes.

Jeigu sportininkas stos į kovą su savo liga – jis susidoros su bet kokia.

Yra sukurti aparatai, kurie padeda žmogui judėti, kai jis to padaryti negali. Mano mama ilgai sirgo diabetu, tik sulaukus 75 ji pradėjo užsiiminėti krūviu. Po keturių metų ji tapo visiškai sveika, dabar slidinėje kalnuose. Kažkas jai ten pasakė, kad jai jau laikas baigti slidinėti, o ji atsakė: „ką? aš tik pradėjau.

Diabetas turi daug formų, pagal kurias kiekvienas žmogus turi individualų atsistatymo laiką. Kai žmogus vartoja tik tabletes, pakanka savaitės, kad jis taptų sveikas. Ne visus žmones galima išgydyti. Kalbu apie tuos, kurie protingi, kad sugebėtų vykdyti rekomendacijas. Visiškai keičiame gyvenimo būdą ir žmogus tampa sveiku. Išmokome normalizuoti visą antikūnių spektrą. Į mano seminarus atvažiuoja ir gydytojai ir … išvaduoja iš diabeto savo pacientus.

Kaip keisti gyvenimo būdą?

Svarbiausia – dieta. Pirmiausiai – draudžiu pieną, mėsą. Reikia pakankamai cinko. Antras žingsnis – geras, teisingas fizinis krūvis. Viršsvoris dažnas diabeto palydovas.

Trys dalykai sukelia diabetą ir kitas ligas:
1. neteisingas maistas;
2. mažas fizinis aktyvuma;
3. nemokėjimas valdyti savo emocijų, psichikos.

Negatyvios emocijos turi būti kontroliuojamos. Būtina valdyti savo psichiką, ugdytis savitvardą. Kiekvienas žmogus yra sau gydytojas, o kiekvieno kūnas yra jo vaistinė. Reikia priversti dirbti abu. Su sportu elgtis ypatingai atsargiai! Galima labai pakenkti. Būti laimingu ligotam neįmanoma.”|

Borisas žino, kaip tai padaryti ir jam nereikia Nobelio premijų, geriau jis surinks sergančių vaikų būrį ir išvyks su jais į dviračių kelionę pasitikti sveikatos.“

Straipsnį ruošė www.sveikata666.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+