Ligos istorija

22 Bal 2012 Ligos 1

Svarbiausia suprasti organizmo būseną. Todėl žiūrime, kiek jis užterštas.
Ekspertai – patologoanatomai tvirtina, kad nuo 60 iki 70 % ištirtų žarnynų yra užteršti svetimkūniais: kirminais ir užkišti išmatų akmenimis. Vidinės storojo žarnyno sienelės yra užlipdytos įsisenėjusiomis išmatomis.
Aš turėjau ligonių, kuriems pašalinau 50-60 svarų šiukšlių (1 svaras = 0,4535924 kg). 10 – 15 svarų – tik iš žarnyno. Kiekvienas vadinamas „sveikas“ žmogus nuo vaikystės nešiojasi savyje 4-5 kg išmatų. Todėl viena bado diena žmogui nieko nereiškia… O žmonės „gydosi“ natūraliai ir visaip kitaip „sveikai“.

Apkūnūs ir liesi žmonės

Apkūnių kūnuose dominuoja mechaninės kliūtys, iššauktos krakmolingo maisto. Liesų žmonių kūnuose yra daugiau fiziologinių, cheminių kliūčių. Dažnai tokie žmonės yra mėsavalgiai. Tokia mityba sukuria didelį rūgštingumą, daug šlapimo rūgšties, nuodų ir pūlių.

Svarbu lytis, amžius ir paveldimumas

Sužinojus ligas, diagnozes, gydymus ir vartotus vaistus, dar svarbesni faktoriai yra maistas, žalingi įpročiai, dietos  ir koks maistas patinka. Būtina daryti nežymius dietos pakeitimus.

Trumpas badavimas parodys užterštumo lygį

Jeigu iš karto žmogus jaučia silpnumą badaudamas, reiškia jis labai užterštas. Jeigu nepavalgęs pusryčių ar pietų, jaučiasi blogai, reiškia jo organizmas labai užterštas. Jeigu nevalgius padažnėja širdies ritmas, reiškia organizme yra pūliniai ir vaistai, kuriuos vartojote galbūt prieš 10 metų; jie niekur nedingo ir randasi kraujyje eliminacijai. Ten, kur organizme yra užsikišęs organas – skauda. Kiekvienas žmogus badaudamas gali natūraliai nustatyti savo diagnozę, ir daug tiksliau nei rentgeno spinduliai. Ją parodys kūnas per skausmą ir kančią. Ten, kur yra liga, tokia diagnozė bus tikslesnė už tą, kurią nustato gydytojai su moksline technologija. Jeigu žmogus diagnozuotų save trumpalaikiu badavimu, tuomet gamta parodytų visas jo problemas, organus ir vietas, kurios užterštos gleivėmis ir toksinais. Jeigu tos vietos žmogus negydys, natūraliu gyvenimu, sportu, badavimu ir gyvu maistu, tai taps ateities liga. Dabar jūs turite galimybę prognozuoti savo ligas.

Konkreti diagnozė

Visos ligos, negalavimai, bloga savijauta, neramumai iššaukiami užterštumu.
Peršalimas yra organizmo bandymas pašalinti šiukšles iš galvos, gerklės ir bronchų. Plaučių uždegimo procesas reiškiasi tuo, kad peršalimas slenka giliau ir šalina gleives iš plaučių. Kraujavimas ištinka radikalesniais valymo atvejais.
Visas organizmas susijaudina, keldamas savo temperatūrą, norėdamas pašalinti svetimkūnius iš kraujo. Daktarai šiuos simptomus gydo. Tuo būdu blokuoja gamtos gydymą. Jeigu žmogus nenumiršta, eliminacija tampa chroniška, lėtine ir pavadinama džiova. Toks žmogus per plaučius pastoviai išmeta iš savęs gleives, kurios susidaro neteisingos mitybos pasėkoje – valgo ir skrepliuojasi. O plaučiai dėl to, kad jiems pastoviai neleidžiama išsivalyti, silpsta, ir tuomet daktarai tokį procesą pavadina tuberkulioze. Plaučiai gyvybiškai svarbus siurblys, nebeaprūpina organizmo cirkuliacijos; organai pradeda irti ir žmogus miršta.
Dantų skausmas – gamtos perspėjimas: „liaukis valgyti, nes aš, gamta, noriu išvalyti tavo organizmą.”

Pilvas yra pagrindinis šiukšlių tiekėjas organizmui. Jis turi šalinimo atliekų limitą, kai nebeįgal šalinti. Kokį maistą bevalgytų žmogus, kad ir geriausią, deja, maistas pakliūna į gleivių terpę, esančią skrandyje pas kiekvieną, nemėgstantį sveiko gyvenimo. Stebėtinas faktas tame, kad žmogus gali laikyti savyje visą tai ilgą laiką.
Struma, gužys – didžiulis sąšlavynas organizme, kurį saugoja gamta nuo patekimo į kraujotaką. Furunkulas – tas pats sąšlavynas, tik išorėje.
Mikčiojimas – gleivių susikaupimas gerklėje, kuris įtakoja balso stygas. A. Eretas išgydė ne vieną nuo mikčiojimo, valydamas organizmą.
Kepenys, inkstai – kempininiai organai, kurių funkcija yra filtruoti. Todėl jie labai lengvai užsiteršia gleivėmis.
Lytiniai organai yra ne kas kita, kaip gleivių šalintojai ir yra lengviausiai išgydomi. Kuo daugiau žmogus vartoja vaistų, tuo atsargesnis jis turi būti, save valydamas.
Ausų ir akių ligos, net trumparegystė ar toliaregystė, atsiranda nuo svetimkūnių atsiradimo ausyse ir akyse.
Psichikos problemos, be bendro organizmo užterštumo, ir nuo didelio sąstingio smegenų apykaitoje. Žmogus, buvęs ant išprotėjimo ribos, buvo išgydytas 4 savaičių badavimu. Badavimas lengviausias būdas gydyti išprotėjimą. Tokie asmenys netenka savybės mąstyti, o jų instinktas liepia jiems nevalgyti. Daugybei žmonių su psichikos problemomis padeda badavimas. Po badavimo protas nušvinta ir vidiniai prieštaravimai dingsta vieningų minčių pagrindu. Minčių chaosą, nepasitikėjimą savimi, neramumus iššaukia netinkamas maistas. Jeigu kažkas netvarkoje – ieškokite priežasties skrandyje. Psichiškai nesveiki žmonės fiziologiškai kenčia nuo dujų slėgimo smegenyse.

Paruošė Ramybė pagal A. Eret

Redagavo J.Juršys

1 Comment

  1. Jau greitai metai bus , kaip nevalgau mėsos. Mėgstamos daržovės , vaisiai, tie kurie turi švelnumo skonio, mano kūno palaima. Paskutiniu TURĖJAU metu negalavimu su inkstais, kepenimis, šlapimu. Nelemptas plaučių uždėgimas, ir dar sinusitas. Kuriam laikui išvažiavau iš namų, tai yra 21 dienai. Per tas dienas mano maistas buvo: vanduo, porą šaukštų agurkų, morkų, burokėlių, ar virtos bulvės,kartais obuolys ir viskas. Būdavo dienų, kad ir visai nesinorėjo valgyti, tai ir nevalgydavau, jei organizmas neprašo, kam jį prievartauti. Būnant paskutines dienas, savijauta taip pagerėjo, kad kalnus galėjau versti. Neapsakomai geras, jausmas, nežinau, ar tai veikia ir psihika, bet į viską taip lengva buvo žiūrėti, lyg niekada neturėjau problemų, ir ateityje jų nebus. Gyvenimas dabar nuostabus. Kai parvažiavau namo – viskas tobula. Vakar dukrai dariau maistą iš mėsos.Dinktelėjo mintis šiek tiek jo paragauti. Įdomu pasidarė koks jo skonis ir kokia mano saviauta bus. (gamindama vaikui , niekada neragauju patiekalų)

    Suvalgius savijauta: po 10minučių, atsirado skausmas šonuose, drebulys , pradėjo mausti skrandį, skausmas išplito į nugarą, pradėjo skaudėti kepenys, pasidarė silpna ir labai negera. Nepykino. Stipriai suskaudo galvą. Buvo taip bloga, kad galvojau tuo nuvirsiu. Pradėjau gerti vandenį, išgėriau 2l, per pusvalandį. Po valandos dar tiek pat. Ir daug vaikščiojau. Nuvažiavau prie upės, išsimaudžiau. Kūnas gavęs šalto vandens , šiek tiek atsigavo nuo patirto streso. Stnegiausi, kuo daugiau judėti. Išgeriau dar 1l vandens.  Viskas nurimo po 4val.

    Dabar tiksliai žinau, kad mėsa man kaip nuodas.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+