Sveikatos veidrodis

Supratimo, kodėl žmogus serga atžvilgiu, šiuolaikinis mokslas, liko tame pačiame lygyje, kaip ir senovės žiniuonis, kuris žinojo apie blogio jėgą demonus, kuriuos šiandien pakeitė šiuolaikinė mikrobų teorija.
Jeigu jūs norite tapti savo paties gydytoju ir be vaistų išgydyti savo ligas, turite žinoti tiesą, kad be informuojančios apie aiškią organizmo būseną, jūs to nepadarysite. Diagnozė, kurią jūs gausite iš savo paties organizmo, yra jūsų tiesa.

Badavimas ir begleivė dieta šalins iš kūno gleives ir demonstruos, kad bet kurios ligos yra vorganizmo sistemų užkimšimas gleivėmis, toksinais, susidarančiais iš vartojamo maisto atliekų nepasišalinimo ir puvimo.

Jūsų sveikatos veidrodis

1. Liga – tai šiukšlių susikaupimas organizme.
2. Liežuvio apnašos ryte, kai organizmas valosi, rodo visos sistemos užsiteršimą organinėmis šiukšlėmis, kurios apsunkina kraujotaką gleivėmis. Šios gleivės gali būti net šlapime.
3. Išmatos, uždžiūvusios žarnyno kišenėse, pastoviai nuodija organizmą, ir jūs pastoviai jaučiatės pavargę.

Kad pažvelgti į savo kūno vidų ir suprasti ligos priežastis, padarykite šiuos veiksmus: 1-2 dienas badaukite arba 2-3-dienas valgykite tik vaisius. Pastebėsite, jog liežuvis smarkiai apsinešęs.

Liežuvis – ne tik skrandžio veidrodis, o visos membraninės sistemos rodiklis. Jeigu liežuvį valote, o jis vėl ir vėl apsineša kelis kartus dienoje, reiškia, jog jumyse yra daug purvo, gleivių ir nuodų. Po badavimo būtina sumažinti maisto kiekį ir valgyti tik natūralius, švarius, begleivius produktus – vaisius ir nekrakmolingas daržoves. Tuomet jūs suteiksite savo kūnui galimybę tirpinti šiukšles ir jas šalinti, reiškia, gydytis pačiam. Stebėdami šlapimą badaujant, leiskite jam nusistovėti ir pamatysite jame gleives.
Kiekviena liga – kraujotakos sutrikimas, užsikišimas. Skausmas ir uždegimas – pasekmė didelio spaudimo ir temperatūros, kuriuos iššaukė trintis ir nepraeinamumas. Liga yra užkietėjimas. Ypač užkimšti mikroskopiniai kapiliarai „chroniškai“ civilizuotu maistu. Visų žmonių kraujagyslės daugiau ar mažiau užkimštos lipniomis baltyminio ir krakmolinio maisto atliekomis.
Kempininiai organai: inkstai, kepenys, plaučiai, liaukos, užkemšamos, užklijuojamos šių produktų šiukšlėmis lyg klijais. Jeigu liga vis dar pagydoma, tuomet gamta ją išgydys badavimu.

Dideli kiekiai pūlingų išskyrų, kai sergate gripu, peršalimu ir kitomis skreplių ligomis yra organizme irstanti mėsa. Šlapime atsiranda per daug baltymų, nes jie organizmą užkimšo. Gydytojų rekomendacija valgyti baltyminį maistą, gali baigtis mirtimi šiuo atveju. Kai gamta išmeta lauk nereikalingą šlamštą, kvaila vėl teršti organizmą tuo pačiu. Cukrus šlapime – dar vienas daktarų nesusipratimas.
Ligonis turi valgyti natūralius saldumynus, o diabetikui rekomenduoja  mėsą, kiaušiniais, ir įvyksta trūkumas medžiagų, gaminančių organizme cukrų. Visi tie kraujo tyrimai, ypač reakcija Wasserman, yra klaidingi.

Eksperimentinė diagnozė

Žmonės, turintys mažai gyvybinės energijos, badauja sunkiai. Visi diagnozės metodai, palyginus su badavimu, yra menkaverčiai. Gamta jums parodys tiesą, tik leiskite jai diagnozuoti – pabadaukite.
Gera jūsų sveikata neparodo tiesos. Gamta visada pasiruošusi gydyti  ir laukia momento pašalinti ligos sukėlėjus. Badauti tol, kol liežuvis taps švarus, yra pavojinga. Jeigu jūs nustojate badauti, ir liežuvis, pavalgius įprasto maisto, lieka švarus, reiškia, kad organizmas liovėsi valytis, nes jis gavo dozę naujų šiukšlių ir pradėjo jas rūšiuoti, virškinti. Tačiau, jeigu valgote vaisius, laikotės begleivės dietos, tada jis valosi.
Žmogui reikia trejų metų, kad apsivalytų sistemingai badaudamas ir valgydamas vaisius, begleivės dietos produktus. Per tą laiką pamatysite, kaip iš jūsų periodiškai eis, varvės, kitaip veršis į paviršių toksinai, pūliai, atliekos visokiausiais būdais: iš akių, ausų, šlapimo pūslės, gerklės; slenka pleiskanos, lupasi oda kartu su dvoku.

Straipsnį paruošė Ramybė pagal A. Erot.
(…yra daug kas naujo, pavyzdžiui, kad senovinius demonus gydytojai pavadino mikrobais :))

Redagavo Jelena Juršys

1 Comment

  1. Genialu…deja, jo darbas neįdėtas į mokyklines programas, į žymių žmonių įstoriją. Jo darbai sumenkinti iki … užmaršties, o tai, kas liko – iškreipta visavalgių vertimais.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+