Florantietis – gamtos žmogus

Žmogus, vedinas noro tobulėti, siekti sveikatos, geresnio gyvenimo, harmonijos, puikiau jaustis, kurti grožį, pozityvią buitį, aplinką, bendravimą ir palaipsniui vis sveikiau maitintis gyvu augaliniu maistu galėtų vadintis florantiečiu. Peržiūrėkite savo savaitės meniu ir nustatykite, kiek procentų jūs – florantietis, pagal šiuos kriterijus:)

Visi mėgsta šviežias daržoves, uogas, vaisius, riešutus, visokiausius augalus, vadinasi, jie jau gali, jeigu nori, vadintis florantiečiais. Stebėdami savo meniu ir vis dažniau, daugiau valgydami augalinį maistą, natūraliai jaučiate, kad gyvo gamtos stebuklo procentas – didėja.

Požiūris į maistą

Neskirstome maisto į gyvulinį ir augalinį, kaip daro vegetarai ar veganai. Skirstome paprasčiau: į gyvą ir negyvą. Gyvo gyvulinės kilmės maisto – nebūna:), nes norint jį suvalgyti, reikia pirma pasigauti ar užsiauginti paršelį ar veršelį, paskui jį užmušti, išskrosti, išdarinėti, pridėti visokiausių kvapų, druskų, kad nesmirdėtų ir įgautų nors kokį skonį, o tada termiškai apdoroti, virti, kepti, kad būtų įmanoma valgyti:) Kai galima tiesiog nusiskinti obuolį ir valgyti:) Tad tikrai gyvas būna tik augalinis maistas. Obuolys, burokas, bulvė, arbūzas ir milijonas kitų pavadinimų floros gali ilgai stovėti net per visą žiemą ir vargo nematyti:) O šiltuose kraštuose  visus metus galima maitintis tiesiog iš sodo. Tik gyvi augalai yra gamtos sutverti taip, kad jų struktūra išsilaiko gyva ilgą laiką.

Iš pavadinimo florantietis yra aišku, kad tai susiję su augalais. (Nepainiokite su žaliavalgiais:).  Flora nebūna negyva, nes žodis flora yra visos gyvos augmenijos pavadinimas, natūralus gyvos gamtos produktas. Įmetei sėklą – užaugo maistas. Imi ir valgai. Tuo būdu mes neturime nieko bendro su krematoriumo meniu:) Mums nereikia indų ir stalo įrankių tam, kad pavalgytumėme – pakanka dantų ir rankų. O kas neturi dantų, tam pakanka mikserio ir sulčiaspaudės.

Fanatizmas – liguista priklausomybė ir ją turėtų kažkas gydyti:)

Kai kas fanatiškai propaguoja žalią maistą, tapdami kategoriškais ir piktais. Brrr, baisu jiems net užsiminti, kad suvalgei bulkutę… Jie nebegerbia laisvės – kitų žmonių pasitrinkimo, tuo iškrenta iš florantiečių gretų. Ten, kur vyksta kitokių žmonių kritika, neigimas ir diktatas: kaip jiems elgtis, tikrai nėra florantizmas:) … apskritai nėra sveikas bendravimas. Žmonių smerkimas, agresija kitokiems –  emocijų nevaldymas, viešas negatyvo išmetimas, kuris rodo psichikos problemas.

Protingi žmonės sau nekenkia

Žmogus 20-30-40 metų valgo tai, ką įpratęs valgyti, ir jo organizmas susideda iš to, ką jis valgo, nes maistas – organizmo statybinė medžiaga. Jis įprato prie tokio maisto, sistema susireguliavo, organizmas įgavo specifinę virškinimo, valymosi, pasisavinimo formą. Kai žmonės fanatiškai keičia maistą, organizmas patiria šoką, sukeldamas negatyvius procesus: silpnumas, dirglumas, nutukimas arba išsekimas nuo nervingumo ir depresijų iki psichinių sutrikimų.

Stiprios energijos žmonės rečiau suserga lėtinėmis ligomis, psichiniais sutrikimais. Silpnesni tai patiria greitai: negali ilgai užmigti, darosi labai priekabūs, praktiškai visi masturbuojasi, nes neįgalūs susirasti porą dėl emocijų nevaldymo. Štai kodėl daugelis nevisavalgių savo nrkokiu elgesiu ir agresija tiesiog atbaido žmones rinktis vegetarišką ar kitokį maistą. Niekas nenori tapti piktais kritikais:) Florantizmas saugus. Viską kontroliuoja savijauta, fizinis krūvis ir medicininiai tyrimai. Blogai jautiesi? kasdien neturi fizinio krūvio? neturi medicininių tyrimų, kurie rodo tavo organizmo būklę – tu ne florantietis. Jūs ir patys žinote, kai suvalgote kažką naujo, neįprasto – suviduriuojate, organizmas atmeta, nes neįpratęs. Kad organizmas priimtų kažką naujo, reikia laiko, ir tas laikas kiekvienam skirtingas. Todėl florantietis nedaro nieko, kas jam kenktų, kurtų blogą savijautą. Sąmoningumas, natūralus nebenorėjimas valgyti mirusį maistą yra saugus.  Yra noras ledams? Puiku. Nes jeigu nori ir negali, tai neįgalumo reikalas, o ne florantizmo:) Kai kas sako:  „Valgau, nes reikia, nors mielu noru valgyčiau ką kitą”. Taip sako ligonis, nes jeigu jie valgys tai, ką nori, o ne tai, ką reikia– mirs. Jų norai užteršti liguistų priklausomybių nuo nesveiko maisto.

Grynas vanduo – gyvybė

Būtina žinoti, ką gėrimai teikia. Žolių gėrimai turi savo poveikį. Ar jums jo reikia? Geriantys žolių gėrimus dirgina ląsteles poveikiu be jokio reikalo. Gėrimai turi atitikti poreikius, kuriuos būtina pasverti protu. Tarkim, kai šalta, tuomet, tiek arbata, tiek daržovių ar vaisių nuoviras, tiek visi kiti šilti skysčiai sušildo ir daro poveikį. O ar jums reikia to poveikio? Ar žinote, kaip jie veikia? Sušildyti gali ir fizinis krūvis, vonia, šiltas apklotas, šiltas vanduo. Natūralus gėrimas turėtų būti vanduo. Grynas, šaltinio, šulinio, lietaus, ledo, sniego, varveklių, upės, ežero, rasos vanduo. Bijantys užsikrėsti nuo vandens – visada užsikrės… O jaučiantys vandenį, žino, iš kur jį gerti ir kaip su juo susitarti, kad nepakenktų. Gyvų vaisių ir daržovių sultys florantiečiui ne gėrimas, o maistas. Visavalgiams gyvos sultys dažniausiai veikia kaip laisvinantys:)

Ramybė
http://www.psichohileris.lt/florantietis-naturali-laisve

 

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+