Sveika gyvensena

Sveika gyvensena

Sveiki, Pradėjau domėtis sveiku gyvenimo būdu ir tuo pačiu sveikiau maitintis (atsisakiau mėsos bei pieno produktų, alkoholio), sportuoti. Tačiau susidūriau su problema – mano vyras vadina mane ,,nesveika”. Pasak jo man ,,nuvažiavo stogas”. Mano domėjimąsi sveika gyvensena jis vadina laiko gaišimu ir nuolat man dėl to priekaištauja. Pasak mano vyro jis normalus, toks, kaip visi: valgo viską kas parduotuvių lentynose, išgeria alkoholio… Anksčiau ir aš taip gyvenau, bet dabar nebenoriu. Noriu būti sveikesnė: išsigydyti alergijas kurios mane kamuoja, spuogus ir tt. Apskritai pastebėjau jog mano pokyčiai neįtinka ir aplinkiniams. Jaučiu didelį priešiškumą. Gal ką patartumėte kaip man su tuo kovoti?

5 Komentaras

 1. Sutinku su daugeliomis ievapoli, mintimis. Kas liečia sutuoktinių disharmoniją maisto tema, tai, kiek man teko susidurti su konfliktuojančiomis poromis, išvados vienos ir tos pačios:) Jeigu tarp sutuoktinių yra harmonija, o ypač, jeigu, pabrėžiu, ne vienas dėl kito, o abu dėl vienas kito, tuomet jie kalnus nuvers, o ką jau bekalbėti apie lavonėlį lėkštėje. Dažniausiai agresiją sveikam gyvenimo būdui rodo turintys priklausomybnę nuo konfliktų, alkoholio ar kitų kvaišalų. Netobulėjančių žmonių ypatumas: "ko aš negaliu, ko nesuprantu, reiškia tai kvaila:) "
  Jeigu nepasiruošę fiziškai ir psichologiškai žmonės pradeda valytis organizmą jiems kyla "lomkės", kaip ir nuo bet kokios nesveikos priklausomybės ir jie sako: "oj aš nebegaliu be mėsos, be alaus ar be torto, kuriame tik E:) Jeigu vyras ar žmona kritikuoja ir tyčiojasi iš sutuoktinio meniu, tai ne santuoka, o jos parodija, nes meilė tarp jų – iliuzinė. Kai tarp sutuoktinių nebėra pagarbos – nebėra nieko, dėl ko verta gyventi santuokoje. Daug geriau sekasi ir verslas, ir sveikata geresnė gyventi vienam, nei su iliuziniu vyru ar žmona:), kurie "svarbūs" tik kritika, barniais ar diktatu:). Galbūt todėl labai daug šiandien gyvena "susimetę", kad ne taip nusičiaudėjus galėtų tiesiog išeiti ar nueitu pas kitą:) nereiktų skyrybų ir turto dalybų:)

 2. Sveika,

  Taip jau yra… kai nori pasveikti, turi peržiūrėti visą gyvenimą, nes būtent vykstantis jame vyksmai ir sukuria ligą, depresiją ar dar kokią kančią. Maistas vienas iš svarbiausių kūno sveikatai dalykų. Gyvas maistas – gyvas kūnas. Kūnas užprogramuotas … išgyventi ir ilgą laiką gali virškinti visokį brudą… yra žmonių valgančių š ir žemę… ir ką… ogi  nieko, virškina:) Tačiau pamąstykime, jeigu organizmui duoti virškinti ne negyvėlius ar dirbtiną, užmuštą maistą, o nuo gimimo gyvą energiją: vynuoges, uogas, bananus ir visą kitą nesuskaičiuojamą vaisių daržovių įvairovę, kokie mes būtume..? Ir tokie žmonės jau yra:)

  Kvaila, kai žmonės stringa kokioje nors liguistoje priklausomybėje, (liguista todėl, kad jie pikti, netolerantiški, nesveiki, praplikę, stori, depresuoti ir nepakantūs kitiems) o ypač nuo mirusio maisto ar alkoholio, narkotikų, tuomet jie ir nenori, kad kiti būtų sveikesni, pranašesni, geresni, protingesni už juos. Tuo labiau, kad visa maisto ir medicinos pramonė daugiau suinteresuota pelną nešančiomis žmonių ligomis, nei sveika gyvensena.

  Jums bus lengva, jeigu jūs eisite savo pasirinktu keliu, nešančiu jums sveikatą ir jėgą,  nežiūrint į kitų žmonių, o ypač priešiškų jums, nuomones. Ir jums bus sunku, jeigu jūs norėdama pasveikti ir jaustis puikiai – atsisakysite savo norų, svajonių ir paklūsite tiems, kuriems gyvenimą programuoja maisto ir "švietimo" pramonė. Gyvas augalinis maistas, kasdienis malonus fizinis krūvis, ( treniruotėse, fitnise, gamtoje) savo psichikos higiena ir emocijų švara suteiks jums visas galimybes pasveikti ir jaustis puikiai.

  Kris valgo tik šviežius vaisius, daržoves, riešutus, saulėgražas.  Jokių papildų, tablečių, miltelių, chemijos. 35 metus sertifikuotas fitneso specialistas, 25 metus buvo veganizmo instruktorius, maitinasi žaliais augalais 100%  nuo 1999…

 3. siulyciau nekovoti su aplinkiniais, o susirasti bendraminciu su kuriais galesite bendrauti ir dalintis savo pasiekimais, informacija, idejomis. tiems zmonems kurie kategoriskai neigia sveika gyvenimo buda nieko neiaiskinsite ir net nebandykite ju keisti ar pasakoti apie sveika gyvenimo buda. sakyciau netgi venkite tos temos;) kam lemta ta ikvepsite savo pavyzdziu, ne zodziais. tiesa su vyru sunkiau, jo neisvengsite kaip kad kitu. savo vyrui nebandau kalti kazkokiu tiesu, tiesiog nuperku maista (ir mesa), kad maziau chemijos butu, o sau gaminu atskirai.rukyti ir gerti jis mete po kurio laiko metus man, bet sprendima prieme pats, nei skatinau nei moralizavau. bukit kantri, jei imanoma gal pavyks jum su vyru sutarti "tu nesikisi i mano lekste,o as i tavo"

   

 4. Kaip gerai, kai informacinės technologijos taip stipriai žengia į priekį ir žmonėms leidžia pažinti vieni kitus. Dauguma žmonių gyvena tikėjimu, pagal programuojamas programas, o kai kurie, retesni atvėjai patys tyrinėja gyvenimą ir atranda tiesą kuri neša tikrą sveikatą ir gyvenimo pilnatvę, o ne "sveikatos mitą" prie kurio pratinama visuomenė.

 5. Kaip malonu, kai žmones nori būti laimingi ir daro veiksmus! :)

  Labai ir labai džiugu, kad pradedi sveikiau gyventi, tai yra tiesiog šventė.

  Dėl aplinkinių ir ypatingai vyro, tai taip pat yra normali reakcija. Silpnų žmonių tokia natūra, jeigu jie patys kažko negali, tada vietoje to, kad džiaugtusi už kitus, jie geriau kitus žemins, ir sutryps, ir tokiu būdu liks teisūs. Tai yra labai "normali" reakcija, nes jeigu būtų kitaip, tai ir tavo vyras ir kiti, senai patys būtų tave įtraukę į sveiką gyvenseną.

  O kai žmogus yra silpnas, bailys, tingi pajudinti pirštą tai jam nieko nebelieka kitko. Juk jeigu tu pradėsi kitaip gyventi, jus tai skirs, tapsite kitokie. Nes tu norėsi džiaugsmo, o jis malonumo, o tai visiškai skirtinga. Tau norėsis prie jūros, o jam į barą. Bet svarbu neprisirišti prie praeities ir eiti į priekį. Tavo protas bunda ir veda tave į šviesą, tai yra super!

  Jeigu tik bus kokių klausimų, ar reikės palaikymo, visada gali rašyti čia :) Mes už progresą :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+