Genetiškai modifikuota bomba

Galbūt šalininkai modifikuotų produktų guodžiasi pelninga žemdirbyste, tačiau kaip ten bebūtų modifikuoti produktai netikri, dirbtini. Bitininkai pasakoja, kad bitės netūpia ant grikių išaugintų iš modifikuotos sėklos. Praeitais metais 90% JAV bičių išmirė… gal nuo bado? :) O jų žmonės jau pamiršo tikrą natūralaus maisto kvapą ir skonį. Jie nežino, kad braškės kvepia braškėmis, ne slyvomis, o pomidorai kvepia pomidorais ne rožėmis, kaip pas juos. Taip modifikuotais produktais yra modefikuojami žmonės, kurie matomai turi jau ir savo paskirtį. O kas liečia kenkia jie ar nekenkia žmonėms, tai koks skirtumas, jeigu žmonės jau išsigimę, nes jie nebežino gamtos skonio. Ir šiandien kalbant jiems apie kenksmingumą išsigimusių dirbtinų produktų … jie net nežino apie ką kalbama, nes nežino kas yra natūralūs produktai. O iš čia mes turime ir nesveiką tokių žmonių požiūrį į sveiką – natūralų gyvenimą, nes jie nuo gimimo maitinami dirbtiniais mišiniais, produktais.

4 Komentaras

 1. Padaryti galima daug, bet tik tokiu atveju, jeigu smegenys dar nemodifikuotos :)
  Ir aš matau, kad žmonės daro daug: tiek kovai su išsigimėlišku pasauliu, tiek sugebėjimų vystymu, kad išsigimėliška šmėkla neįsiurbtų žmogaus smegenų. Ir tai nuostabu, kad žmogus yra tobulas savereguliuojantis biomechanizmas su neišsenkančiu visažinančiu vairuotoju. :)
  Man visa ta abrakadabra su GMO ir kitais dar viešai nepaskelbtais dirbtinumais tikrai atrodo visiškai nebaisi, nes naudojuosi supergalingesne sistema :) sąmone.
  Tačiau pasaulyje viskas vyksta pagal dėsnius ir kaip taisyklė, juos žino tik valdymo sluoksniuose. O apačioje… masėse, visuomenės daugumai duodama tiek, kiek reikia, kad visuomenė būtų pakankamai patenkinta, kad nemąstytų. Man patinka šitas paveiksliukas gili mintis :)
  [attachment=0]egregoras.jpg[/attachment]

 2. Tai ir negirdėsi nes jie numirs ne nuo GMO o nuo kokio vėžio ar dar kokios ligos :)

 3. Galbūt nėra tokių atvejų. Žmonija tiesiog išmirs sveika… ne nuo ligų… žmogus gyvens šimtą metų, tačiau neturės vaikų … Ar žinai, apie vaisingumo mažėjimą jaunimo tarpe? Daugelis jaunimo ne tai, kad nenori turėti vaikų… jie nebegali jų turėti…
  Šalininkai modifikuotų išsigimėlių teisinasi, kad tai tik hibridai… nu jo…
  F1 – tai sėklos neduodančios palikuonių :(, jau antroje kartoje…. nesugeba išsaugoti savo tėvų savybių. Tik pagalvok, kokią reikia paimti pradinę medžiagą kokiam tai mokslininkui, kad sukurti iš to „daikto” gražų kaip fotošopo paveiksliuką, beskonį, kaip popierių, ir amžiną, kaip bibliją pomidorą ar bet kokį kitą produktą? Ir taip žmonės įpranta dirbtiną priimti už natūralų ir tada, jeigu pažvelgti į gimdymo namus, kiek daug naujagimių serga tik gimę, jeigu pažvelgti į dirbtinį apvaisinimą ten jau eilės ne tik kūdikiui, bet jau ir „modifikuotam”, o jeigu pažiūrėti prekybos centruose kiek daug produktų turi savo sudėtyje… nekaltos modifikuotos sojos, net vaikų maistas. Regintys žmonės mato tiesą, nes ji akivaizdi, o va akli kartoja: „nėra įdorymų”.

 4. tai vyksta jau seniai. bet mes dar gyvi? negirdejau apie tokius atvejus kad zmones susirgtu ar numirtu nuo GMO..

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+