Granatai

Granatos ir granatų sultys

Grūdėtas obuolys malum granatum būtų lotyniškai vaisius – granata.

Granatos lengvai pasisavinamos. Gera skysčius varanti priemonė, net geresnė už kitus vaisius ir daržoves, nes neišplauna kalio, o papildo juo. Tuo būdu granatos tinka vartoti, esant patinimams, anemijai, jos normalizuoja spaudimą ir padeda širdžiai. Geriausias ginklas prieš laisvuosius radikalus ir vėžio profilaktikai – granatos ir jų sultys. Peršalimo ligos negalės jūsų įveikti vartojant granatas. Išsekus, jaučiant silpnumą, granatų sultys gražina jėgas. Viena dalis granatų sulčių ir 3 grietinės skaistina veido odą.

Atsargiai – granata!

Granatų sultys gerti patartina atskiedus vandeniu, nes jos labai veiklios ir gali iššaukti virškinimo trakto sutrikimus. Padidėjus skrandžio rūgštingumui granatomis geriau nesilepinti. Turintiems skrandžio opą, pankreatitą, granatos net draudžiamos. Granatų kokteilis kartu su morkų ir burokėlių sultimis suveiks tinkamai žarnyne, bus puikus rezultatas.

Granatų sultis geriau gamintis patiems, nei gerti pirktines. Paprasčiausia priemonė išsispausti granatų sulčių yra apelsinų spaudyklė. Perpjovus granatą pusiau puikiai išsispaudžia sultys.

Barvydė

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+